TSM 2018-06-16 Floda

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Tasspalatset

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Lotta Castell Domare 2: Ann-Louise Ryrvik

  • Placering: 1
    Jenny Herbertsson & Kia
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 0 Totaltid: 10:26,07
    Startnr: 5
    Förare: Jenny Herbertsson
    Hund: Livsgnistans Katitzi
    Ras: Stabyhound
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,16
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,91
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 2
    Malin Hedeberg & Folke
    Totalpoäng: 77.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:02,30
    Startnr: 18
    Förare: Malin Hedeberg
    Hund: Mandylike's Fancier
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,87
  • Placering: 3
    Monica Torsteinsen & Maja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 09:48,29
    Startnr: 19
    Förare: Monica Torsteinsen
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,53
  • Placering: 4
    Paula Thunborg & Frasse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 11:51,65
    Startnr: 29
    Förare: Paula Thunborg
    Hund: Frasse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:12,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 5
    Madelaine Cozzi & Wilma
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 09:55,25
    Startnr: 12
    Förare: Madelaine Cozzi
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,53
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,72
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 6
    Susanne Johansson & Mio
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 08:40,53
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Johansson
    Hund: Sångfågelns Mr Redburn
    Ras: labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,43
  • Placering: 7
    Kerstin Lindh & Smilla
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 4 Totaltid: 10:36,57
    Startnr: 38
    Förare: kerstin lindh
    Hund: Temper Acacia
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,66
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Terés Stenholm & Rockdoves Black Train
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 4 Totaltid: 11:02,03
    Startnr: 40
    Förare: Terés Stenholm
    Hund: Rockdoves Black Train
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 9
    Ulrika Floryd & Gigi
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 12:24,53
    Startnr: 30
    Förare: Ulrika Floryd
    Hund: Zathungens Gigi
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,91
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 10
    Martina Carlson & Fernet Branca
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 12:27,03
    Startnr: 31
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Fernet Branca
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,53
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 11
    Agneta Ahlgren & Penny
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 6 Totaltid: 12:10,46
    Startnr: 35
    Förare: Agneta Ahlgren
    Hund: Arelidsaussie Penny Lane
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:56,25
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 12
    Angelica Banko & Zlato
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 0 Totaltid: 11:10,75
    Startnr: 3
    Förare: Angelica Banko
    Hund: Zlato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 13
    Camilla Krook & Izzy
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 10:29,81
    Startnr: 8
    Förare: Camilla Krook
    Hund: AH Sjöbygårdens Guns N´Roses
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:57,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,88
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:54,40
  • Placering: 14
    Viveca Anderlund & Alexi
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 4 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 2
    Förare: Viveca Anderlund
    Hund: Benliz Aquagirl Alexi
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Elaine Dehn & Åska
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 3 Totaltid: 12:21,84
    Startnr: 37
    Förare: Elaine Dehn
    Hund: Ekeröds Åska
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,84
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 11:48,68
    Startnr: 23
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,68
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 17
    Erika Ljungberg & Thabbie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:03,37
    Startnr: 7
    Förare: Erika Ljungberg
    Hund: Hayawani Thabela Azima
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Kirsten Kristiansen & Youbee
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:57,25
    Startnr: 22
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Stellar Evolution
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:02,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 19
    Marie Sjöberg & TAZZ
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 10:09,97
    Startnr: 28
    Förare: Marie Sjöberg
    Hund: Chess Player Tasmanian Pearl
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 20
    Yvonne Nordberg & Louisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 11:37,47
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne nordberg
    Hund: Choowo-Liz ziri
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 21
    Carina Larsson & Buttran
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 10:54,43
    Startnr: 11
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Bobinsky Buttercup
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:08,93
  • Placering: 22
    Jeanette Hellberg & Dexter
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 10:34,84
    Startnr: 17
    Förare: Jeanette hellberg
    Hund: Traumers Fridolf
    Ras: Dansk-Svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:54,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,91
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Kajsa Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 0 Totaltid: 11:23,31
    Startnr: 1
    Förare: Kajsa Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,31
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Lars-Erik Ejdebäck & Bubbles
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 2 Totaltid: 12:52,97
    Startnr: 21
    Förare: Lars-Erik Ejdebäck
    Hund: Solid Harmony's Roman Style
    Ras: cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:52,97
  • Placering: 25
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 4 Totaltid: 09:38,94
    Startnr: 6
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av elle
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,34
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 01:23,60
  • Placering: 26
    Lina Krokström & Charlie
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 4 Totaltid: 11:11,97
    Startnr: 9
    Förare: Lina Krokström
    Hund: Galottens Rotatorkuff
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    Heléne Olsson & Alfons
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 10:47,12
    Startnr: 26
    Förare: Heléne Olsson
    Hund: Goldfashion Beauty and the best
    Ras: Golden Retreiver
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Anne-Marie Tellander & Nelli
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 3 Totaltid: 11:53,69
    Startnr: 24
    Förare: Anne-Marie Tellander
    Hund: Get Busy for your eyes only
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:53,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 29
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:34,38
    Startnr: 13
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:20,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,07
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Anneli Leijon & Charlie
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:53,38
    Startnr: 36
    Förare: Anneli leijon
    Hund: Happy Queens Enginers Reserve
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:53,38
  • Placering: 31
    bodil fagerman & Texas
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 6 Totaltid: 12:55,00
    Startnr: 15
    Förare: Bodil Fagerman
    Hund: Circle Line waterballoon
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Elisabeth Enghed & Gossip
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 7 Totaltid: 11:08,34
    Startnr: 20
    Förare: Elisabeth Enghed
    Hund: Gossip
    Ras: Amerikan staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Annika Sahlin & Bonus
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 11:11,66
    Startnr: 34
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Verbascum Nigrum Rubus
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:11,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Lena Lövgren & Sunny
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 11:43,31
    Startnr: 10
    Förare: Lena Lövgren
    Hund: Hässlehoffs Sunny-Tongadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,31
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Anita Kennerfalk & Ella
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 12:33,81
    Startnr: 4
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Encos Elvira
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Bodil Litmark & Kajsa
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 6 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 32
    Förare: Bodil Litmark
    Hund: POBE-S JUST FOR JOY
    Ras: Bichon Frisé
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Amelie Celander & Wille
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 12 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 25
    Förare: Amelie Celander
    Hund: Burningstep's Dragonfly
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Carina Bergek & Nasti
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 2 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 14
    Förare: Carina Bergek
    Hund: Rävrackans Nasti
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Ingela Larsson Kindeland & Essie
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 4 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 27
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockernest Essie of hero
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00