TSM 2018-04-15 Göteborg

Arrangör: SBK Göteborgsavdelning
Anordnare: SBK Göteborgsavdelningen

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Lotta Castell Domare 2: Ann-Louise Ryrvik

  • Placering: 1
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 12:20,44
    Startnr: 38
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:47,28
  • Placering: 2
    Ros-Marie Dellgran & Buddy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:03,76
    Startnr: 6
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Rödtottarnas Sjöbuse
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:40,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,57
  • Placering: 3
    Ann Samsioe & Engla
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 13:21,26
    Startnr: 21
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Mörkehäll Engla
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:20,88
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,38
  • Placering: 4
    Viveca Anderlund & Alexi
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 13:06,04
    Startnr: 34
    Förare: Viveca Anderlund
    Hund: Benliz Aquagirl Alexi
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,04
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 5
    Carina Bergek & Nasti
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:57,69
    Startnr: 4
    Förare: Carina Bergek
    Hund: Rävrackans Nasti
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,53
  • Placering: 6
    Angelica Banko & Zlato
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 10:40,53
    Startnr: 39
    Förare: Angelica Banko
    Hund: Zlato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,81
  • Placering: 7
    Martina Carlson & Fernet
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 13:23,06
    Startnr: 36
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Fernet
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,06
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 8
    Paula Grevstad & Fender
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 13:53,90
    Startnr: 40
    Förare: Paula Grevstad
    Hund: Türingens Fender
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,90
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 9
    Annika Sahlin & Bonus
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 12:58,03
    Startnr: 26
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Verbascum Nigrum Rubus
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,03
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 10
    Therese Strand & Alva
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 10:49,81
    Startnr: 5
    Förare: Therese Strand
    Hund: Larwass Flower power
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,81
  • Placering: 11
    Annica Johansson & Zita
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 4 Totaltid: 12:00,35
    Startnr: 11
    Förare: Annica Johansson
    Hund: Mandylike's Zeal
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,35
  • Placering: 12
    Marianne Nilsson & Touloz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 13:19,31
    Startnr: 10
    Förare: Marianne Nilsson
    Hund: Jomgarden’s Indigo
    Ras: Berger des pyrénées à poil long
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 13
    Bodil Södergren & Joylight,s Greatest Love of all
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 12:14,90
    Startnr: 7
    Förare: Bodil Södergren
    Hund: Joylight,s Greatest Love of all
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,90
  • Placering: 14
    Ulla-Britt Kjellman & Soe
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 0 Totaltid: 12:53,12
    Startnr: 32
    Förare: Ulla-Britt Kjellman
    Hund: Vallhunden Soe
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,12
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 15
    Åsa Stavered & Vissla
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 0 Totaltid: 12:55,56
    Startnr: 43
    Förare: Åsa Stavered
    Hund: San-Amour
    Ras: Ungersk Vizsla
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,56
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 16
    Maria Olsson & Vimsa
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 0 Totaltid: 12:57,13
    Startnr: 25
    Förare: Maria Olsson
    Hund: Rödtottarnas Vimsa
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,13
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 17
    Katarina Leijon & Tikka
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 0 Totaltid: 13:07,66
    Startnr: 42
    Förare: Katarina Leijon
    Hund: Minnows Any Day
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,66
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 18
    Jeanette Hellberg & Dexter
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 2 Totaltid: 13:14,59
    Startnr: 31
    Förare: Jeanette Hellberg
    Hund: Traumers Fridolf
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,59
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 19
    Barbro Ekenberg & Wilco
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 0 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 30
    Förare: Barbro Ekenberg
    Hund: My Nr One Wilco ftw
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 20
    Lisbeth Andersson & Dottie
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:45,75
    Startnr: 1
    Förare: Lisbeth Andersson
    Hund: Workingwess Born to Spring
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:45,75
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 21
    Johanna Juntti & Zally
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 12:55,40
    Startnr: 33
    Förare: Johanna Juntti
    Hund: Sjöbolyckans Blue Angel Af Calle
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 22
    Marie Sjöberg & TAZZ
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 3 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 16
    Förare: Marie Sjöberg
    Hund: Chess Player Tasmanian Pearl
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 23
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:54,72
    Startnr: 23
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 24
    Carina Larsson & Buttran
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:01,12
    Startnr: 41
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Bobinsky Buttercup
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 25
    Elisabeth Ekeroth & Judith
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:05,31
    Startnr: 17
    Förare: Elisabeth Ekeroth
    Hund: Ammiellas Judith Prinsessa Af Veum
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 26
    Susanne Johansson & Mio
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:56,71
    Startnr: 19
    Förare: Susanne Johansson
    Hund: Sångfågelns Mr Redburn
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,71
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 27
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 5 Totaltid: 13:54,25
    Startnr: 29
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:24,25
  • Placering: 28
    Mari Johansson & Whilizias Queen of snow
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 7 Totaltid: 13:04,72
    Startnr: 12
    Förare: Mari Johansson
    Hund: Whilizias Queen of snow
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 29
    Katarina Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 3 Totaltid: 12:53,47
    Startnr: 28
    Förare: Katarina Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,47
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 30
    Anita Kennerfalk & Ella
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 5 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 24
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Encos Elvira
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 31
    Pernilla Lundqvist & Rufus
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 18 Totaltid: 13:35,18
    Startnr: 8
    Förare: Pernilla Lundqvist
    Hund: Navarras Jack Pot
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,18
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 8
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 8
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 32
    Ingalill Steier & Zita
    Totalpoäng: 27.5 Totalfel: 4 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 20
    Förare: Ingalill Steier
    Hund: Straightlines Pink
    Ras: Engelsk Springerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 33
    Göran Alvarsson & Dixie
    Totalpoäng: 27.5 Totalfel: 7 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 37
    Förare: Göran Alvarsson
    Hund: Atengaflus Dixie-Äbwi
    Ras: Berger picard
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 34
    Anette Alvarsson & Milo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 13:18,97
    Startnr: 27
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Dreamwishes Goliat
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,97
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 35
    Alma Ohlin & Funny
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 13:49,81
    Startnr: 2
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Funny
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 36
    Marie Axelsson & Kyra
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 35
    Förare: Marie Axelsson
    Hund: Ayras Like-Love
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 37
    Lars-Erik Ejdebäck & Bubbles
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 13:29,59
    Startnr: 22
    Förare: Lars-Erik Ejdebäck
    Hund: Solid Harmony's Roman Style
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 38
    Isabelle Larsson & Rufus
    Totalpoäng: 15 Totalfel: 4 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 3
    Förare: Isabelle Larsson
    Hund: Encos Enzos
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 39
    Maria Mellblom Larsson & Wasabi
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 9 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 14
    Förare: Maria Mellblom Larsson
    Hund: Rondevu For Your Eyes Only
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 40
    Carina Munkstrand & Gioele (Joel)
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 15
    Förare: Carina Munkstrand
    Hund: Imperie’s Gioele Grimaldo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00