UBK Nosen TSM 2019-10-19 Uppsala

Arrangör: Uppsala Brukshundklubb
Anordnare: Uppsala Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Siv Monika Rüdén

  • Placering: 1
    Anna Götesson & Seemework Hot
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:22,47
    Startnr: 8
    Förare: Anna Götesson
    Hund: Seemework Hot
    Ras: Bordet Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,78
  • Placering: 2
    Lillian Holmer & Lisa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:14,04
    Startnr: 40
    Förare: Lillian Holmer
    Hund: Icebabe´s Artemis
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,90
    SSE
  • Placering: 3
    Helena Norgren & Messi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:36,38
    Startnr: 35
    Förare: Helena Norgren
    Hund: AH-TIB’S IRIS COLE
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,89
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,30
  • Placering: 4
    Frida Weiler Hagelin & Mio
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:34,74
    Startnr: 19
    Förare: Frida Weiler Hagelin
    Hund: Aquastar's Lucifer
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,26
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,83
  • Placering: 5
    Hans Nilsson & Bling-Bling
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:40,94
    Startnr: 7
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Excellent Lyxz Bling-Bling
    Ras: Yorkshireterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,04
  • Placering: 6
    Kristina Alfredsson & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:23,83
    Startnr: 2
    Förare: Kristina Alfredsson
    Hund: Charlie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
  • Placering: 7
    Eva Norén Jonsson & Maya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 06:17,79
    Startnr: 21
    Förare: Eva Norén Jonsson
    Hund: AngelRiesens Famous For Ever
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,68
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,52
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,59
  • Placering: 8
    Tilda Carinder & Lexie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:19,17
    Startnr: 36
    Förare: Tilda Carinder
    Hund: Lövgrodans Nilla
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,93
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,24
  • Placering: 9
    Ylva Malm & Kakan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:47,40
    Startnr: 31
    Förare: Ylva Malm
    Hund: Ravenwaves Cup Cake
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Therese Röjsäter & Qarma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:13,60
    Startnr: 25
    Förare: Therese Röjsäter
    Hund: Black Blossom Troll Qarma
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,53
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,07
  • Placering: 11
    Ylva Lundin & Senja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:35,60
    Startnr: 17
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Senja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,05
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,55
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 12
    Ann-Marie Gustafson & Kicki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:58,39
    Startnr: 1
    Förare: Ann-Marie Gustafson
    Hund: Pop-Up's Ready To Go
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,70
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Johanna Tak & Izzie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,37
    Startnr: 20
    Förare: Johanna Tak
    Hund: Conor's Iseult Of Ireland
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,82
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,55
  • Placering: 14
    Pernilla Petersson & Kenzo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:02,88
    Startnr: 11
    Förare: Pernilla Petersson
    Hund: Amazing Selmas Mojito Moonwalk
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,17
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Tina Hansson & Cefeus Toka of Gimli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:17,68
    Startnr: 6
    Förare: Tina Hansson
    Hund: Cefeus Toka of Gimli
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,86
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,82
  • Placering: 16
    Sofia Martinsson & Boss
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:41,57
    Startnr: 28
    Förare: Sofia Martinsson
    Hund: Dakaru`s Boss
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Monica Steiner & Nala
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:39,75
    Startnr: 26
    Förare: Monica Steiner
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,67
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,08
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Ingrid Johansson & Valsängen´s Champagne
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:02,46
    Startnr: 23
    Förare: Ingrid Johansson
    Hund: Valsängen´s Champagne
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,46
  • Placering: 19
    Veronica Lindgren & Milou
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:35,46
    Startnr: 30
    Förare: Veronica Lindgren
    Hund: Dalorogården Milou
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,46
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Jenny Lundkvist & Loke
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:42,88
    Startnr: 15
    Förare: Jenny Lundkvist
    Hund: Loke
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Emma Nikolaou & Phoenix
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:44,95
    Startnr: 3
    Förare: Emma Nikolaou
    Hund: Immer Treu v Oakwood Sweetheart
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,95
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Berit Sandberg Lönn & Iza
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 08:22,24
    Startnr: 34
    Förare: Berit Sandberg Lönn
    Hund: Med GLITTER Å GLAMOUR
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,24
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Malin Bång & Åskai
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:06,15
    Startnr: 9
    Förare: Malin Bång
    Hund: Viljanshof med Buller och Bång
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Lena Wigren & Ystra
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:40,34
    Startnr: 27
    Förare: Lena Wigren
    Hund: Elmerinos Better Bit
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Inez Nord & Epiq
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:05,21
    Startnr: 29
    Förare: Inez Nord
    Hund: Labossie’s Fast N’Furious
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,21
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Lis Larsson & Lexi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:21,99
    Startnr: 14
    Förare: Lis Larsson
    Hund: Decorous Mighty Mist
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Linda Holst & Kenny
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 08:00,24
    Startnr: 18
    Förare: Linda Holst
    Hund: Humle
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:30,24
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Isabella Lindell & Dexter
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 05:58,03
    Startnr: 37
    Förare: Isabella Lindell
    Hund: Lagottessa Ciuffolotto
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,03
  • Placering: 29
    Carina Jannerstad & Dante
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:40,80
    Startnr: 13
    Förare: Carina Jannerstad
    Hund: Amazing Selmas I´m James Dean
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,80
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Anna-Christina Hedlund & Sixten
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:16,34
    Startnr: 16
    Förare: Anna-Christina Hedlund
    Hund: Svinghammars Raspberry
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Malin Stragne & Amber
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:55,27
    Startnr: 39
    Förare: Malin Stragne
    Hund: Amber
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,27
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Helen Häggström & Lotten
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:07,99
    Startnr: 22
    Förare: Helen Häggström
    Hund: Agrosofens Klackspark
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:37,99
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Yasemin Ibrahim & Fidox
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:38,59
    Startnr: 32
    Förare: Yasemin Ibrahim
    Hund: Imasamazing Isildur
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,59
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 3 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 33
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Barbro Oden & Roxy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 10
    Förare: Barbro Oden
    Hund: Rowntree Vincenza
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Tony Persson & Roger
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 4
    Förare: Tony Persson
    Hund: MANACA'S LUCK OF THE IRISH
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Gen Björsell & Boris
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 5
    Förare: Gen Björsell
    Hund: Art-Fantasy Brunello di Montalcino
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Monika Svensson & Lina
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 38
    Förare: Monika Svensson
    Hund: Greta Garbo
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Camilla Bergström & Melker
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 24
    Förare: Camilla Bergström
    Hund: Chrisdale’s new design
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00