TSM 2019-10-19 Falkenberg

Arrangör: Falkenbergs Brukshundklubb
Anordare: Falkenbergs Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Camilla Sjöberg Domare 2: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Lovisa Castor & Lajka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:10,22
    Startnr: 13
    Förare: Lovisa Castor
    Hund: Gessiegårdens Civiliserade Cilla
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,75
  • Placering: 2
    Karin Fjellström & Zoya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:14,69
    Startnr: 46
    Förare: Karin Fjellström
    Hund: Argentas Qatrilli
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,44
  • Placering: 3
    Ann-Britt Gustavsson & Esther
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,41
    Startnr: 28
    Förare: Ann-Britt Gustavsson
    Hund: Kråkeberga Gårds Sabe
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,44
  • Placering: 4
    Birgitte Bang & Happy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,96
    Startnr: 26
    Förare: Birgitte Bang
    Hund: G-Diggers Happy
    Ras: Mellempudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,91
  • Placering: 5
    Louise Eriksson & Chromie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:26,94
    Startnr: 31
    Förare: Louise Eriksson
    Hund: Tassa Bredvid's Twilightsparkl
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:19,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 6
    Kerstin Frankki & Sunna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:56,84
    Startnr: 14
    Förare: Kerstin Frankki
    Hund: Ginstens Dark Angel
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,62
  • Placering: 7
    Ulrica Olsson & Kiwii
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:25,25
    Startnr: 5
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Repeta´s Dazzle Me In Silver
    Ras: Keeshound
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,88
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,87
  • Placering: 8
    Eva Ulveskog & Milou
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:18,41
    Startnr: 16
    Förare: Eva Ulveskog
    Hund: Kimbess' Master of Reality
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,53
  • Placering: 9
    Coco Moodysson & Ludde
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:00,63
    Startnr: 48
    Förare: Coco Moodysson
    Hund: Ludde
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,38
  • Placering: 10
    Hans Andersson & Freja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:15,75
    Startnr: 11
    Förare: Hans Andersson
    Hund: Freja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,03
  • Placering: 11
    Madelaine Davidsson & Daisy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:46,22
    Startnr: 45
    Förare: Madelaine Davidsson
    Hund: Molecularis Douala
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:14,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,91
  • Placering: 12
    Kristina Ohlsson & Akiro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:10,00
    Startnr: 4
    Förare: Kristina Ohlsson
    Hund: Josumanos Akiro
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,75
    SSE
  • Placering: 13
    Yvonne Nielsen & Gaby
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:55,81
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne Nielsen
    Hund: Noble Silk's Gaby
    Ras: Malteser
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,62
  • Placering: 14
    Therese Strand & My
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,59
    Startnr: 17
    Förare: Therese Strand
    Hund: Chappers Gonna Love Ya
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,00
  • Placering: 15
    Eva-Lotta Berndtsson & Chilli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,60
    Startnr: 1
    Förare: Eva-Lotta Berndtsson
    Hund: Lyckliga Helleborus Gullviva
    Ras: Border Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Catharina Gillstedt & Cirka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:10,43
    Startnr: 18
    Förare: Catharina Gillstedt
    Hund: Sunnantorps Just Lovely Cirka
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Kristin Turesson & Bess
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:53,06
    Startnr: 32
    Förare: Kristin Turesson
    Hund: Teamwork Ztarlet
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,81
  • Placering: 18
    Malin Sippola & Karma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:54,97
    Startnr: 25
    Förare: Malin Sippola
    Hund: Candy Canine Attack Kennel
    Ras: Belgisk vallhund/ malinois
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Elin Ludvigsson & Mooni
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:55,57
    Startnr: 43
    Förare: Elin Ludvigsson
    Hund: Piquants Moon Pai
    Ras: West highland white terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 20
    Tuva Tältmark & Fixxa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:26,78
    Startnr: 22
    Förare: Tuva Tältmark
    Hund: Björkbergets Fixxa
    Ras: Jämthund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,56
  • Placering: 21
    Anette Edqvist & Phoenix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:31,66
    Startnr: 9
    Förare: Anette Edqvist
    Hund: Nordic Paws Orchid
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,53
  • Placering: 22
    Mia Skoglund & Frazze
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:28,88
    Startnr: 24
    Förare: Mia Skoglund
    Hund: Songbirds Flavio
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,57
  • Placering: 23
    Karin Lagerström & Bosse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:32,84
    Startnr: 12
    Förare: Karin Lagerström
    Hund: Lamirada Bonbon Bat Wing
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,31
  • Placering: 24
    Anita Johansson & Bella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:50,62
    Startnr: 50
    Förare: Anita Johansson
    Hund: Slättelyngagårds Bella
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,56
  • Placering: 25
    Lena Lövgren & Odessa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:08,37
    Startnr: 36
    Förare: Lena Lövgren
    Hund: Hässlehoffs Odessa-Sennadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,69
    SSE
  • Placering: 26
    Mariann Nilsson & IA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:08,16
    Startnr: 47
    Förare: Mariann Nilsson
    Hund: Steffex lizas iA
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,13
  • Placering: 27
    Carina Engkvist & Podd
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:17,45
    Startnr: 39
    Förare: Carina Engkvist
    Hund: Vassruggens Paco of Copper
    Ras: Golden
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,32
  • Placering: 28
    Jeanette Gyllenros Erlandsson & Timba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:23,74
    Startnr: 40
    Förare: Jeanette Gyllenros Erlandsson
    Hund: TEN-SHARP´S SPORTY SPICE
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:22,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:02,30
  • Placering: 29
    Bo Linde & Donna
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:03,56
    Startnr: 41
    Förare: Bo Linde
    Hund: Dancing Boot's Tennessee
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,03
  • Placering: 30
    Carina Hoffman & Charlie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:09,19
    Startnr: 42
    Förare: Carina Hoffman
    Hund: Blue Cheyenne's Singha
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:44,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,87
  • Placering: 31
    Sylvia Johansson & Hera
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 04:47,57
    Startnr: 27
    Förare: Sylvia Johansson
    Hund: Jussikias Hera
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:18,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,44
  • Placering: 32
    Britt-Marie Jonsson & Wega
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 06:38,22
    Startnr: 35
    Förare: Britt-Marie Jonsson
    Hund: Bonnets WSS Wanja
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,97
  • Placering: 33
    Linda Nilsson & Nelly
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:52,22
    Startnr: 38
    Förare: Linda Nilsson
    Hund: Kybas Kathy
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Marie Nilsson & Vincent
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:50,15
    Startnr: 7
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Pick-me-up Joseph Bonaparte
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Anna Wernersson & Salsa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:34,50
    Startnr: 2
    Förare: Anna Wernersson
    Hund: Salsa
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,50
    SSE
  • Placering: 36
    Kjell Johansson & Kessie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:42,50
    Startnr: 23
    Förare: Kjell Johansson
    Hund: Mojsans Newer Ending Love
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,50
  • Placering: 37
    Minella Ljungström & Charlie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:56,12
    Startnr: 20
    Förare: Minella Ljungström
    Hund: Flottatjärn's A Hobbit of Bandit
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Pernilla Johansson & Signe
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:50,37
    Startnr: 15
    Förare: Pernilla Johansson
    Hund: Netterbergs Blå Signe Tillisch
    Ras: Australian cattledog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Lexus & Anna
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:17,35
    Startnr: 29
    Förare: Anna Furuholm Karlsson
    Hund: Lexus
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Simon Carlsson & Kiara
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:34,97
    Startnr: 34
    Förare: Simon Carlsson
    Hund: Derivas Craic Play-Is-Theway
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,97
  • Placering: 41
    Marita Palmqvist & Ramita De Palma Judie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:43,53
    Startnr: 49
    Förare: Marita Palmqvist
    Hund: Ramita De Palma Judie
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Anette Gray Hallberg & Nick
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:10,10
    Startnr: 21
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Pias Hundhages Nick
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Ingalill Steier & Mitzi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:50,34
    Startnr: 3
    Förare: Ingalill Steier
    Hund: Goldmoores Just Me
    Ras: Engelsk Springerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:20,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Maria Delin & Nisse
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:16,97
    Startnr: 6
    Förare: Maria Delin
    Hund: Nisse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Christina Ingulfsen & Sune
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:14,50
    Startnr: 37
    Förare: Christina Ingulfsen
    Hund: Gilljams Special Air Police
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:44,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Christina Beskow & Bolt
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 8 Totaltid: 07:21,82
    Startnr: 10
    Förare: Christina Beskow
    Hund: Hirkaho's Lightning Bolt
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,82
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 47
    Emma Jörnäs-Maric & Grace
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 44
    Förare: Emma Jörnäs-Maric
    Hund: Celso Prio Grace
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 48
    Annika Gripencreutz & Yzma
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 19
    Förare: Annika Gripencreutz
    Hund: Hitmakers Hold On To Your Hat
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Ulla Idström & Doris
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 30
    Förare: Ulla Idström
    Hund: Dainty’s Which Witch
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 50
    Alla moment ej genomförda
    Sara Gedda & Katie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 8
    Förare: Sara Gedda
    Hund: Bellamigo Barking Big Nose Kate
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00