TSM 1 Västervik TSM 2020-09-06 Västervik

Arrangör: Västerviks Brukshundklubb
Anordnare: Västerviks Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Pirkko Andersson Domare 2: Jeanette Arnesson

  • Placering: 1
    Birgit Lindh & Puzzel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:15,90
    Startnr: 27
    Förare: Birgit Lindh
    Hund: Tillyhills Vem Där
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,66
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,87
    SSE
  • Placering: 2
    Karin Johnsson & Chilille'sCharming Fröken Belly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:44,75
    Startnr: 31
    Förare: Karin Johnsson
    Hund: Chilille'sCharming Fröken Belly
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,88
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,35
    SSE
  • Placering: 3
    Therése J Lindblad & Nilas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,75
    Startnr: 9
    Förare: Therése J Lindblad
    Hund: Wow Lixoms Dream Team
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,97
  • Placering: 4
    Maria Thiman & Felix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:38,51
    Startnr: 2
    Förare: Maria Thiman
    Hund: Slåtterängens Felix
    Ras: Welsh corgi cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,38
  • Placering: 5
    Annika Hagberg & Meja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,93
    Startnr: 26
    Förare: Annika Hagberg
    Hund: Lingotto d'Oro Havanna Hill
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,88
  • Placering: 6
    Ann-Charlott Jarvisson & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,62
    Startnr: 28
    Förare: Ann-Charlott Jarvisson
    Hund: Sigge
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,03
  • Placering: 7
    Felicia Boehme-Stock & Zoey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:10,65
    Startnr: 5
    Förare: Felicia Boehme-Stock
    Hund: Joydog's Zorayah in Ashgrey
    Ras: Dvärgschnauzer PS
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,72
  • Placering: 8
    Susanne Ståhling & Newstory Stalo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,35
    Startnr: 3
    Förare: Susanne Ståhling
    Hund: Newstory Stalo
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,15
  • Placering: 9
    Ewa Klase & Nikkie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:54,26
    Startnr: 50
    Förare: Ewa Klase
    Hund: Sundew's La Bohâme
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:59,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,75
  • Placering: 10
    Susanne Skälhammar & Smilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,83
    Startnr: 40
    Förare: Susanne Skälhammar
    Hund: Smilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,93
  • Placering: 11
    Agneta Sundin & Gaia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,56
    Startnr: 21
    Förare: Agneta Sundin
    Hund: Djioia Gaia des Nobliaux Moustachus
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,40
    SSE
  • Placering: 12
    Mari Karlsson & Milo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:22,78
    Startnr: 7
    Förare: Mari Karlsson
    Hund: Milo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,12
  • Placering: 13
    Åsa Karlbom & Beppe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,68
    Startnr: 20
    Förare: Åsa Karlbom
    Hund: Haråbs Bowie
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,78
  • Placering: 14
    Sofia Schröder & LUNA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:24,17
    Startnr: 22
    Förare: Sofia Schröder
    Hund: LUNA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,96
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,68
  • Placering: 15
    Katarina Persson & Saga
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:22,34
    Startnr: 30
    Förare: Katarina Persson
    Hund: Lisjös Saga
    Ras: Airedaleterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,72
  • Placering: 16
    Sandra Svensson & Yra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:29,48
    Startnr: 49
    Förare: Sandra Svensson
    Hund: Red Cherrys Tinkerbell
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
  • Placering: 17
    Inger Sjöstrand & Zoccan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:50,18
    Startnr: 15
    Förare: Inger Sjöstrand
    Hund: Aqualines Little Beauty
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,43
  • Placering: 18
    Marie-Louise Stridsberg Sleman & Bilbo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:28,90
    Startnr: 32
    Förare: Marie-Louise Stridsberg Sleman
    Hund: Hesiodos Alexander de Piccolo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,97
  • Placering: 19
    Carina Nilsson & Luna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:30,13
    Startnr: 12
    Förare: Carina Nilsson
    Hund: Luna
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,85
  • Placering: 20
    Carina Eriksson & Avicii
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:30,03
    Startnr: 37
    Förare: Carina Eriksson
    Hund: Engelaiz Avicii
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,62
  • Placering: 21
    Anna Helmersson & Osse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:52,88
    Startnr: 48
    Förare: Anna Helmersson
    Hund: Funbone’s Midnight Passion
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,32
  • Placering: 22
    Irene Sturesson & Messi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:04,47
    Startnr: 25
    Förare: Irene Sturesson
    Hund: Meadowlark Born to be alive
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Britt Svensson & Joe´s Rasmus på Luffen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:00,13
    Startnr: 10
    Förare: Britt Svensson
    Hund: Joe´s Rasmus på Luffen
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,41
  • Placering: 24
    Inga-Lena Lundström & Elisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:38,18
    Startnr: 41
    Förare: Inga-Lena Lundström
    Hund: Tonedo's By My Side Elisa
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,84
  • Placering: 25
    Åsa Malm & Emil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:44,76
    Startnr: 1
    Förare: Åsa Malm
    Hund: Starflames Cabrioletti
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Lotta Nilsson & Affe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:50,24
    Startnr: 23
    Förare: Lotta Nilsson
    Hund: Vildhöjdens Aggera
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Sara Dahlström & MILO
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:50,84
    Startnr: 42
    Förare: Sara Dahlström
    Hund: GOLD KLITT´S GOTTE NORRSTJÄRNA
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,41
  • Placering: 28
    Charlotte Hagstad & Morion
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:01,93
    Startnr: 11
    Förare: Charlotte Hagstad
    Hund: Wenarjas Birks Birk
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,71
  • Placering: 29
    Linda Karlsson & Ipsi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:21,22
    Startnr: 38
    Förare: Linda Karlsson
    Hund: Dalorogården Ipsi
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Ulla Rosén & Sotis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,60
    Startnr: 14
    Förare: Ulla Rosén
    Hund: A'Monibe's Lovemaker
    Ras: Mellan pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    carol örnborg & Pixel
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:31,38
    Startnr: 29
    Förare: carol örnborg
    Hund: OneHands Pixel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,38
  • Placering: 32
    Éva Stuart & Änglha
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:05,18
    Startnr: 17
    Förare: Éva Stuart
    Hund: Eau De Luxx Me-Morr-Y Of Love Xx
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Britt-Louise Reffel & Unnih
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,50
    Startnr: 6
    Förare: Britt-Louise Reffel
    Hund: Mannos Unnih
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,34
  • Placering: 34
    Anette Göstasson & Casper
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:33,25
    Startnr: 43
    Förare: Anette Göstasson
    Hund: Sällebäcks en annan femma
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,13
  • Placering: 35
    Arne Andersson & LITA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:01,38
    Startnr: 36
    Förare: Arne Andersson
    Hund: Vargbiten´s lita
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,38
  • Placering: 36
    Ann-Marie Ternström & Eros
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:08,72
    Startnr: 45
    Förare: Ann-Marie Ternström
    Hund: Sjustjärnans XXVII EROS
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,91
  • Placering: 37
    Elina Bertne & Epic
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:48,44
    Startnr: 34
    Förare: Elina Bertne
    Hund: Gátchis Átjájouksa Adja
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Camilla Karlsson & Elon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:19,06
    Startnr: 33
    Förare: Camilla Karlsson
    Hund: Nostryffelns Karmelo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:36,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Carina Johansson & Tuff
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:49,28
    Startnr: 8
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Aymik's Bullets Ricochet
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,28
  • Placering: 40
    Ann-Sofie Larsson & Frans
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 04:44,23
    Startnr: 18
    Förare: Ann-Sofie Larsson
    Hund: Solskenets Jangmo-O
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,82
  • Placering: 41
    Jinne Bohlin & Ozzy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:29,16
    Startnr: 35
    Förare: Jinne Bohlin
    Hund: Leagården’s Ozzy
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,16
  • Placering: 42
    Ulrika Kraft Stenlund & Cilla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:23,09
    Startnr: 44
    Förare: Ulrika Kraft Stenlund
    Hund: Tistelön’s With Out You
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Anette Stenqvist & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:47,28
    Startnr: 13
    Förare: Anette Stenqvist
    Hund: Mörka Skogs Sigge Folkesson
    Ras: Petit basset griffon vendéen
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,28
    SSE
  • Placering: 44
    Cari Hansson & Sipa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:14,19
    Startnr: 47
    Förare: Cari Hansson
    Hund: Blue Alert´s Sipa Lipa Lakritspipa
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    anita mortensson & Max
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:45,66
    Startnr: 19
    Förare: anita mortensson
    Hund: Jadstens Ice and Fire Ghost
    Ras: Siberian Husky
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,66
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 46
    Anna Sjögren & Tito
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:56,78
    Startnr: 4
    Förare: Anna Sjögren
    Hund: Goes Wild Teeny Puzzle
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,78
  • Placering: 47
    Annabelle Hesselgård & Fimpen
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:48,28
    Startnr: 46
    Förare: Annabelle Hesselgård
    Hund: Fimpen
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,28
  • Placering: 48
    Therese Johansson & Lorax
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:12,59
    Startnr: 39
    Förare: Therese Johansson
    Hund: Dobvoyage Lorax
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:12,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Carin Wiklund & Ekhojdens Egon
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 16
    Förare: Carin Wiklund
    Hund: Ekhojdens Egon
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00