TSM 2017-11-05 Katrineholm

Arrangör: SBK Sörmlandsdistrikt
Anordnare: SBK´s Sörmlandsdistrikt

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Lotta Bauer Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Sandra Jarlö & Rolfdotters Azlan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:53,01
    Startnr: 31
    Förare: Sandra Jarlö
    Hund: Rolfdotters Azlan
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
  • Placering: 2
    Ann Loorents & Mille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,20
    Startnr: 42
    Förare: Ann Loorents
    Hund: Millsean
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
  • Placering: 3
    Marie Södersteen & Qlura
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:36,49
    Startnr: 40
    Förare: Marie Södersteen
    Hund: Cajiro's Indian Paint
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,72
  • Placering: 4
    Pernilla Lerkeus & Handsome
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,01
    Startnr: 9
    Förare: Pernilla Lerkeus
    Hund: Ewoke's Handsome MR Hazel
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,63
  • Placering: 5
    Maria Holm & Ezter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,34
    Startnr: 12
    Förare: Maria Holm
    Hund: Torneryds Ezter
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,58
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,10
  • Placering: 6
    Ingela Larsson Kindeland & Essie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,74
    Startnr: 33
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockernest Essie Of Hero
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,19
  • Placering: 7
    Anna Karin Bäcklin & Dobby
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,92
    Startnr: 4
    Förare: Anna Karin Bäcklin
    Hund: Just Ask Dobby
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,29
  • Placering: 8
    Kristina Strömberg & Bessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,77
    Startnr: 44
    Förare: Kristina Strömberg
    Hund: Bessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,71
  • Placering: 9
    Ulrika Carlsson & Arvo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,28
    Startnr: 41
    Förare: Ulrika Carlsson
    Hund: Valkohampaan Arvotavara
    Ras: Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,96
  • Placering: 10
    Inger Sjöstrand & Milou
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,29
    Startnr: 24
    Förare: Inger Sjöstrand
    Hund: Milou
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,09
  • Placering: 11
    Francine Skoglund & Cookie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,87
    Startnr: 10
    Förare: Francine Skoglund
    Hund: Redspot's Clara Cookie-Dough
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,78
  • Placering: 12
    Fredrika Billborn Matsson & Basseåsens Bessa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:24,08
    Startnr: 30
    Förare: Fredrika Billborn Matsson
    Hund: Basseåsens Bessa
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,32
  • Placering: 13
    Heléne Olsson & Alfons
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,94
    Startnr: 15
    Förare: Heléne Olsson
    Hund: Goldfashion Beauty And The Best
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
  • Placering: 14
    Jeanette widh & Lövlunds Phoenix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,13
    Startnr: 34
    Förare: Jeanette widh
    Hund: Lövlunds Phoenix
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,00
  • Placering: 15
    Maria Hedin & Franz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:29,56
    Startnr: 37
    Förare: Maria Hedin
    Hund: Franz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,55
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,24
  • Placering: 16
    Marie Louise Bondeson & Tyra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,85
    Startnr: 28
    Förare: Marie Louise Bondeson
    Hund: Juniper Med Buller Å Bång
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,97
  • Placering: 17
    Petra Lövgren & Alice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:31,40
    Startnr: 2
    Förare: Petra Lövgren
    Hund: Lisslindas Elvira Madigan
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,81
  • Placering: 18
    Elin Albertsson & Olle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:37,50
    Startnr: 3
    Förare: Elin Albertsson
    Hund: Leringen´s Hacke
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,44
  • Placering: 19
    Charlotte Erngren & Lisa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:38,22
    Startnr: 27
    Förare: Charlotte Erngren
    Hund: Sibbofjärdens Lisa
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,25
  • Placering: 20
    Monica Mellgren & Wallwein's Ornellia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,71
    Startnr: 1
    Förare: Monica Mellgren
    Hund: Wallwein's Ornellia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,33
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,89
  • Placering: 21
    Eva Linderoth & Wille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,73
    Startnr: 32
    Förare: Eva Linderoth
    Hund: Seasymphony Great Balls of Fire
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,07
  • Placering: 22
    Maria Thiman & Aska
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,61
    Startnr: 5
    Förare: Maria Thiman
    Hund: Källstugans Aska
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,74
  • Placering: 23
    Lena Larsson & Wheaten Island's Tricky Armstrong
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:25,92
    Startnr: 17
    Förare: Lena Larsson
    Hund: Wheaten Island's Tricky Armstrong
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,78
  • Placering: 24
    Emelie Vidberg & Tess
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,03
    Startnr: 26
    Förare: Emelie Vidberg
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,09
  • Placering: 25
    Eva Eriksson & callemero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:28,66
    Startnr: 39
    Förare: Eva Eriksson
    Hund: Bor-i-näst´s Alvar
    Ras: Phalène
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,50
  • Placering: 26
    Tina lindell & Lipton
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:28,56
    Startnr: 25
    Förare: Tina lindell
    Hund: Gruvfruns Vidar-Den Starke
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:21,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,44
  • Placering: 27
    Lilian Flinge & Freak Le Chics Brechtje
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:39,90
    Startnr: 6
    Förare: Lilian Flinge
    Hund: Freak Le Chics Brechtje
    Ras: Hollandse Herdershond
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:17,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,43
  • Placering: 28
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:50,54
    Startnr: 35
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:21,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,50
  • Placering: 29
    Helene Apelqvist & Cleo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:30,38
    Startnr: 8
    Förare: Helene Apelqvist
    Hund: Sheepeye's Milky Black Isola
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,47
  • Placering: 30
    Anna Pehrs & Alice
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:01,31
    Startnr: 50
    Förare: Anna Pehrs
    Hund: Blackbound Willow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,69
  • Placering: 31
    Irene Johansson & Zappo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:20,99
    Startnr: 7
    Förare: Irene Johansson
    Hund: Birdcherrys Nicholas Cage
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,74
  • Placering: 32
    Gunilla Sandberg & Alice
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:13,59
    Startnr: 45
    Förare: Gunilla Sandberg
    Hund: Tassis Russian Gardenia
    Ras: Dvärgpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 33
    Eva Jarlö & Russelcard's Ray
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:47,47
    Startnr: 13
    Förare: Eva Jarlö
    Hund: Russelcard's Ray
    Ras: Welsh Corgi Cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 00:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:02,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,56
  • Placering: 34
    Monica Wallgren & Ida
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:59,16
    Startnr: 47
    Förare: Monica Wallgren
    Hund: Chipsmakers Idas Sommarvisa
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:27,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 35
    Frida Martinsson & Saga
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:51,98
    Startnr: 18
    Förare: Frida Martinsson
    Hund: Saga
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,33
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,31
  • Placering: 36
    Yvonne Hull & Barvatorp's Ezta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:13,32
    Startnr: 19
    Förare: Yvonne Hull
    Hund: Barvatorp's Ezta
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,03
  • Placering: 37
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:27,69
    Startnr: 46
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Collie, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,41
  • Placering: 38
    Lena Thunholm & Fennican Aimeé Svedalawallen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:50,41
    Startnr: 21
    Förare: Lena Thunholm
    Hund: Fennican Aimeé Svedalawallen
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
  • Placering: 39
    Pia Bejbom & Manne
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 01:26,59
    Startnr: 20
    Förare: Pia Bejbom
    Hund: Sänningegårdens Manne Mångubbe
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:24,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,94
  • Placering: 40
    Kristina Berggren & Dundra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:08,22
    Startnr: 23
    Förare: Kristina Berggren
    Hund: Arvlindans Thunderstorm
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,60
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,47
  • Placering: 41
    Reidun Johansen & Douglas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:35,84
    Startnr: 22
    Förare: Reidun Johansen
    Hund: Annfälts Dandy Douglas
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,08
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 42
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 03:07,18
    Startnr: 16
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:23,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:02,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,28
  • Placering: 43
    Ulla Larsson & Ottercap Sweaty Betty
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:47,68
    Startnr: 48
    Förare: Ulla Larsson
    Hund: Ottercap Sweaty Betty
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,40
  • Placering: 44
    Cecilia Palmaer & Troja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 03:05,12
    Startnr: 14
    Förare: Cecilia Palmaer
    Hund: Stawaskogens Ultra
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 00:02,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,00
  • Placering: 45
    Anette Plankl & Ivy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:44,40
    Startnr: 43
    Förare: Anette Plankl
    Hund: Hazelgrove's Enchanting Ivy
    Ras: Collie, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
  • Placering: 46
    Anna Nahlbom & Bella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:59,65
    Startnr: 11
    Förare: Anna Nahlbom
    Hund: Dunderhakes Bella
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:02,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 47
    Anita Karlsson & Agnes
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:21,93
    Startnr: 38
    Förare: Anita Karlsson
    Hund: Allaflox Agnes Nitt
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 48
    Gudrun Löfgren & Gibzon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:04,22
    Startnr: 29
    Förare: Gudrun Löfgren
    Hund: Qiwron's Gibzon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 49
    Erika Söderlund & Sutamuroku Rumiko
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:22,43
    Startnr: 36
    Förare: Erika Söderlund
    Hund: Sutamuroku Rumiko
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:39,03
  • Placering: 50
    Marie Trapp & Rollick's Very Vogue
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:43,62
    Startnr: 49
    Förare: Marie Trapp
    Hund: Rollick's Very Vogue
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00