TSM NW 2 TSM 2018-08-04 Uddevalla

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Signeröds Hundcenter

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Mia Edelton Domare 2: Lotta Castell

  • Placering: 1
    Susanne Johansson & Mio
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:42,60
    Startnr: 12
    Förare: Susanne Johansson
    Hund: Sångfågelns Mr Redburn
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,44
  • Placering: 2
    Madelaine Cozzi & Wilma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:36,06
    Startnr: 3
    Förare: Madelaine Cozzi
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:29,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,00
    SSE
  • Placering: 3
    Caroline Edsgren & Samson
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 07:47,06
    Startnr: 33
    Förare: Caroline Edsgren
    Hund: Samson
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,03
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,81
  • Placering: 4
    Marie Axelsson & Kyra
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 08:34,10
    Startnr: 8
    Förare: Marie Axelsson
    Hund: Ayras Like-Love
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:01,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,82
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 5
    Mia Schyberg & Olli
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 06:37,50
    Startnr: 24
    Förare: Mia Schyberg
    Hund: Black Blossom Lady Olympia
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,91
  • Placering: 6
    Camilla Krook & Izzy
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:54,34
    Startnr: 4
    Förare: Camilla Krook
    Hund: Sjöbygårdens Guns N'Roses
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,96
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:17,19
  • Placering: 7
    Malin Hedeberg & Folke
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:12,74
    Startnr: 35
    Förare: Malin Hedeberg
    Hund: Mandylike's Fancier
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,78
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 8
    Annika Sahlin & Bonus
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:08,93
    Startnr: 40
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Verbacum Nigrum Rubus
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,94
  • Placering: 9
    Anette Hagman & Pixy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,34
    Startnr: 13
    Förare: Anette Hagman
    Hund: Aussie Gården's Pixy Like Eyebright
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:32,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 10
    Erika Ljungberg & Kirah
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 1 Totaltid: 08:51,75
    Startnr: 15
    Förare: Erika Ljungberg
    Hund: Ave Caesar Amparo De Fortuna
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,03
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 11
    Maria Bertram & Zelvie
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 07:59,74
    Startnr: 5
    Förare: Maria Bertram
    Hund: House Corner Ålympia
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,68
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,06
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 12
    Mia Claesson & Hjärter Dams Honey Honey
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 07:30,62
    Startnr: 31
    Förare: Mia Claesson
    Hund: Hjärter Dams Honey Honey
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,69
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 13
    Terés Stenholm & Rockdove´s Black Train
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 07:31,54
    Startnr: 38
    Förare: Terés Stenholm
    Hund: Rockdove´s Black Train
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,10
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 14
    Berit Svendsen & Ila
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 08:21,90
    Startnr: 6
    Förare: Berit Svendsen
    Hund: Falkirks Cute Caol Ila
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,06
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,84
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 15
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 08:40,37
    Startnr: 22
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,50
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:48,31
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Angelica Banko & Zlato
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 10:15,96
    Startnr: 36
    Förare: Angelica Banko
    Hund: Zlato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:19,81
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,15
  • Placering: 17
    Ingela Larsson Kindeland & Essie
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 11:10,13
    Startnr: 28
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockernest Essie of Hero
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,72
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 4 Totaltid: 10:20,28
    Startnr: 32
    Förare: Anette Öhver
    Hund: Silverskedens Akido
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:05,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Jenny Herbertsson & Kia
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 06:26,81
    Startnr: 27
    Förare: Jenny Herbertsson
    Hund: Livsgnistans Katitzi
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,90
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 20
    Elisabeth Ekeroth & Judith
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 08:12,64
    Startnr: 39
    Förare: Elisabeth Ekeroth
    Hund: Ammiellas Judith Prinsessa Af Veum
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,68
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 21
    Lisbeth Lisshammar & Julia
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 10:10,72
    Startnr: 30
    Förare: Lisbeth Lisshammar
    Hund: Vitahotellets Anne Of Cleves
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,72
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Marianne Olsson & Hilton
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 10:40,25
    Startnr: 14
    Förare: Marianne Olsson
    Hund: Kristaras Happy Heaton
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,03
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:58,22
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Katarina Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 09:17,25
    Startnr: 23
    Förare: Katarina Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,25
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Karin Linsten & Freja
    Totalpoäng: 58 Totalfel: 1 Totaltid: 10:07,91
    Startnr: 21
    Förare: Karin Linsten
    Hund: Kamrats Freja
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:52,91
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Elin Arnersten & Theo
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 2 Totaltid: 09:09,40
    Startnr: 16
    Förare: Elin Arnersten
    Hund: Cirtaps Hertog Theodor v Tira-C
    Ras: Nederlandse Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,40
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Viveca Anderlund & Alexi
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 2 Totaltid: 08:12,34
    Startnr: 37
    Förare: Viveca Anderlund
    Hund: Benliz Aquagirl Alexi
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,31
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:34,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Carina Olausson & Yilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:21,06
    Startnr: 34
    Förare: Carina Olausson
    Hund: Lorca's Riversand
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,34
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 09:21,31
    Startnr: 2
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto Romangolo
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:18,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    bodil fagerman & Texas
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 11:12,50
    Startnr: 19
    Förare: Bodil Fagerman
    Hund: Circle Line Waterballoon
    Ras: perro de aqua espanol
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:27,50
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Tina Widén & Härskarringens Gaya
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 0 Totaltid: 11:26,85
    Startnr: 7
    Förare: Tina Widén
    Hund: Härskarringens Gaya
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Rikako Fujita & Lacko
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 09:19,40
    Startnr: 17
    Förare: Rikako Fujita
    Hund: Curly Cottage Othello
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,18
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:39,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Yvonne Nordberg & Louisa
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 7 Totaltid: 11:27,75
    Startnr: 10
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo-Liz ziri
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:12,75
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Barbro Ekenberg & Loppan
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 10:08,44
    Startnr: 25
    Förare: Barbro Ekenberg
    Hund: Windann´s Glimma
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,44
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Carina Larsson & Buttran
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 5 Totaltid: 11:18,50
    Startnr: 26
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Bobinsky Buttercup
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,50
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 3 Totaltid: 10:32,10
    Startnr: 1
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Marie Sjöberg & TAZZ
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 1 Totaltid: 11:45,00
    Startnr: 11
    Förare: Marie Sjöberg
    Hund: Chess Player Tasmanian Pearl
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Sonja Wallin & Lura
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 4 Totaltid: 11:45,00
    Startnr: 20
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Lura
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Mia Tegbrant & Oprah
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 4 Totaltid: 11:45,00
    Startnr: 9
    Förare: Mia Tegbrant
    Hund: Showteam’s Betty Boop
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Susanne Nilsson & Jackie
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 6 Totaltid: 11:44,47
    Startnr: 29
    Förare: Susanne Nilsson
    Hund: Nilac's Annie
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:29,47
  • Placering: 40
    Karin Olsson & Rosie
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 6 Totaltid: 11:45,00
    Startnr: 18
    Förare: Karin Olsson
    Hund: Wästborders Starfire
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00