TSM 2019-08-31 Hisings Backa

Arrangör: SBK Göteborgsavdelning
Anordnare: SBK Göteborgsavdelningen

Totalresultat för TSM NW3

Domare 1: Sara Lahti Domare 2: Linda Johansson

  • Placering: 1
    Martina Carlson & Fernet Branca
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 1 Totaltid: 19:29,79
    Startnr: 9
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Fernet Branca
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:53,97
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 08:24,91
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:46,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 04:24,75
  • Placering: 2
    Madelaine Cozzi & Wilma
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 16:53,69
    Startnr: 8
    Förare: Madelaine Cozzi
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,01
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 07:25,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 3
    Malin Hedeberg & Folke
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 17:01,31
    Startnr: 7
    Förare: Malin Hedeberg
    Hund: Mandylike's Fancier
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,81
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 05:46,50
    Fordon:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 04:46,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 4
    Sonja Wallin & Trolla
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 2 Totaltid: 18:56,60
    Startnr: 12
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Sjövallarens Carmensita
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,19
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 07:43,29
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:52,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 5
    Angelica Banko & Zlato
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 1 Totaltid: 19:20,53
    Startnr: 2
    Förare: Angelica Banko
    Hund: Zlato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 08:13,41
    Fordon:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 04:56,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:10,50
  • Placering: 6
    Annika Sahlin & Bonus
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 2 Totaltid: 18:37,10
    Startnr: 11
    Förare: Annika Sahlin
    Hund: Verbascum Nigrum Rubus
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 08:37,44
    Fordon:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 03:46,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 7
    Lotta Castell & Yippo
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 2 Totaltid: 19:46,74
    Startnr: 5
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Yazz
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:53,59
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 08:40,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:42,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 8
    Caroline Edsgren & Samson
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 13:51,04
    Startnr: 1
    Förare: Caroline Edsgren
    Hund: Samson
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 00:41,91
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 06:01,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 9
    Ann Samsioe & Engla
    Totalpoäng: 44 Totalfel: 2 Totaltid: 20:18,97
    Startnr: 4
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Mörkehäll Engla
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:56,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 08:52,47
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 10
    Erika Ljungberg & Thabbie
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 3 Totaltid: 18:36,97
    Startnr: 3
    Förare: Erika Ljungberg
    Hund: Hayawani Thabela Azima
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 07:33,23
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 1
    Tid: 04:33,74
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 11
    Terés Stenholm & Rockdove's black Train
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 4 Totaltid: 18:40,75
    Startnr: 6
    Förare: Terés Stenholm
    Hund: Rockdove's black Train
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:50,13
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 08:09,12
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:11,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 12
    Annica Johansson & Zita
    Totalpoäng: 28 Totalfel: 4 Totaltid: 20:00,54
    Startnr: 10
    Förare: Annica Johansson
    Hund: Mandylike's Zeal
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 01:52,13
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 08:38,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00