TSM 2017-11-18 Falköping

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Fartfyllda Tassar

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Pirkko Andersson Domare 2: Maria Edelton

  • Placering: 1
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:36,48
    Startnr: 33
    Förare: Anette Öhver
    Hund: Silverskedens Akido
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,50
  • Placering: 2
    Inger Aamodt & Sally
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,27
    Startnr: 8
    Förare: Inger Aamodt
    Hund: VCH Vättersnipans Starlight
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,88
  • Placering: 3
    Beatrice Bergqvist & Simbaa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,87
    Startnr: 45
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Cezeta All Included
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,90
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,72
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,22
    SSE
  • Placering: 4
    Linda Nilsson & Milla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:24,14
    Startnr: 39
    Förare: Linda Nilsson
    Hund: Milla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,63
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,48
  • Placering: 5
    Ida Johansson & Musse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:31,00
    Startnr: 42
    Förare: Ida Johansson
    Hund: ArelidsAussie Calm Black Hawk
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,19
  • Placering: 6
    Ethel Samuelsson & Emma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,44
    Startnr: 43
    Förare: Ethel Samuelsson
    Hund: Hazelcoat`s Winter Snow
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,06
  • Placering: 7
    Ulrika Carlsson & Arvo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,72
    Startnr: 17
    Förare: Ulrika Carlsson
    Hund: Valkohampaan Arvotavara
    Ras: Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,50
    SSE
  • Placering: 8
    Carina Ehn & Woodlock`s kiss of fire
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,15
    Startnr: 7
    Förare: Carina Ehn
    Hund: Woodlock`s kiss of fire
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,16
  • Placering: 9
    Anneli Leijon & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:12,98
    Startnr: 1
    Förare: Anneli Leijon
    Hund: HAPPY QUENNS ENGINEERS RESERVE
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,19
  • Placering: 10
    Susanne Danielsson & Kajsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,18
    Startnr: 4
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: KAJSA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,90
  • Placering: 11
    Berit Svendsen & Ila
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,00
    Startnr: 35
    Förare: Berit Svendsen
    Hund: Falkirks cute caol ila
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,07
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,22
  • Placering: 12
    Helena Florin & Scilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:47,32
    Startnr: 5
    Förare: Helena Florin
    Hund: Vavoom`s material girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,60
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,53
  • Placering: 13
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,40
    Startnr: 11
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,78
  • Placering: 14
    Monica Heneby & Saga
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:10,04
    Startnr: 31
    Förare: Monica Heneby
    Hund: Periwinkle`s Spring Breeze
    Ras: Fieldspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,79
  • Placering: 15
    Ingela Granström & Gutten
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:06,47
    Startnr: 16
    Förare: Ingela Granström
    Hund: Desperados Gunpowder
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,44
  • Placering: 16
    Karina Maria Nielsen & RayRay
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:12,17
    Startnr: 18
    Förare: Karina Maria Nielsen
    Hund: Ray
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,72
  • Placering: 17
    Ann Andersson & TVåKRONORS DECIBELS DESSIE
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:37,53
    Startnr: 2
    Förare: Ann Andersson
    Hund: TVåKRONORS DECIBELS DESSIE
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,75
  • Placering: 18
    Lena Nyman & Blue
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:14,85
    Startnr: 14
    Förare: Lena Nyman
    Hund: Blue
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:16,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,84
  • Placering: 19
    Majbritt Vilandt & Leo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,35
    Startnr: 21
    Förare: Majbritt Vilandt
    Hund: LYKKERNAS ADAM
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,60
  • Placering: 20
    Anette Rygell & Nova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:39,72
    Startnr: 6
    Förare: Anette Rygell
    Hund: Nova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,37
  • Placering: 21
    Madeleine Björnskiöld & Blue Lagoon Kiwi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:02,33
    Startnr: 25
    Förare: Madeleine Björnskiöld
    Hund: Blue Lagoon Kiwi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,05
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Linda Gustavsson & Superroyal Spiderman
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:38,75
    Startnr: 22
    Förare: Linda Gustavsson
    Hund: Superroyal Spiderman
    Ras: Russkiy Toy
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Anna Malmgren & Gravels Bright Vega
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:52,15
    Startnr: 30
    Förare: Anna Malmgren
    Hund: Gravels Bright Vega
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 24
    Christina Haraldsson & Guldgruvans Rookie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:52,51
    Startnr: 29
    Förare: Christina Haraldsson
    Hund: Guldgruvans Rookie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,69
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,92
  • Placering: 25
    Karin Nygren Kind & Astriid
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:01,82
    Startnr: 28
    Förare: Karin Nygren Kind
    Hund: Astriid
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,85
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,78
  • Placering: 26
    Carina Munkstrand & Gioele (Joel)
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:06,50
    Startnr: 27
    Förare: Carina Munkstrand
    Hund: Imperie`s Gioele Grimaldo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Malin Johansson & Fonzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:08,06
    Startnr: 10
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Lizziardhs First Road King
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,68
  • Placering: 28
    Marita Fagerberg & Putte
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:31,16
    Startnr: 40
    Förare: Marita Fagerberg
    Hund: Jutrix Jonah
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,32
  • Placering: 29
    Mona Bratt & Lexy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:44,91
    Startnr: 12
    Förare: Mona Bratt
    Hund: Moonhaven Goralexy Goblin
    Ras: Nedeerlendse Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,13
  • Placering: 30
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:00,16
    Startnr: 44
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,16
  • Placering: 31
    Cina Wisser-Carlsson & Zorro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,03
    Startnr: 9
    Förare: Cina Wisser-Carlsson
    Hund: Zorro
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,41
  • Placering: 32
    Petra Wahlen & Pixel
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:08,51
    Startnr: 26
    Förare: Petra Wahlen
    Hund: SPINNROCKENS TAURUS
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,35
  • Placering: 33
    Lena Fag & Dagny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:09,15
    Startnr: 38
    Förare: Lena Fag
    Hund: Vavooms who´s that girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,31
  • Placering: 34
    Agneta Andersson & BELGER DU NORD QUEEN BEE
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,44
    Startnr: 3
    Förare: Agneta Andersson
    Hund: BELGER DU NORD QUEEN BEE
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,22
  • Placering: 35
    Linda Löfberg & Alvin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:34,73
    Startnr: 24
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker`s Spicey Myrten
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,64
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Gunnel Svensson & Khaleesi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:09,53
    Startnr: 15
    Förare: Gunnel Svensson
    Hund: Dragonora Miss Lil Addy Tude
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,07
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,37
  • Placering: 37
    Jonas Andersson Blomster & Castlemans Soul Seeker
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 05:32,72
    Startnr: 20
    Förare: Jonas Andersson Blomster
    Hund: Castlemans Soul Seeker
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:20,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:57,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Susanne Skälhammar & Smilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:19,66
    Startnr: 41
    Förare: Susanne Skälhammar
    Hund: Smilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,60
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 39
    Ingemar Paulsson & Gårdarikets Gretzky
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:03,49
    Startnr: 37
    Förare: Ingemar Paulsson
    Hund: Gårdarikets Gretzky
    Ras: Rysk svart terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,14
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Malin Hansson & Belgross Belive in Fairytales
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:16,65
    Startnr: 19
    Förare: Malin Hansson
    Hund: Belgross Belive in Fairytales
    Ras: Löwchen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Elsa Blomster & Diesel
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:13,91
    Startnr: 46
    Förare: Elsa Blomster
    Hund: Vildsilkes Flinga
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Berit Johansson & Pysen
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:53,62
    Startnr: 13
    Förare: Berit Johansson
    Hund: Pealcraft`s black is black
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Carina Johansson & Absolutrottis Elvira
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:39,47
    Startnr: 36
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Absolutrottis Elvira
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:01,03
    Startnr: 34
    Förare: Daniel Brattèn
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Marie Grostedt & Mimi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:23,75
    Startnr: 23
    Förare: Marie Grostedt
    Hund: TIWEDAS BUSY DOING NOTHING
    Ras: Welch Corgi Cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00