HåverudsNosen TSM 2018-09-29 Håverud

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Kajsa Björck Domare 2: Lotta Bauer

  • Placering: 1
    Lena Blixt & Nodde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:04,91
    Startnr: 11
    Förare: Lena Blixt
    Hund: Rapport's Njord
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,22
  • Placering: 2
    Elisabeth Andersson & Flisan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:11,95
    Startnr: 28
    Förare: Elisabeth Andersson
    Hund: Imperie`s Felicia Fiore
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,56
  • Placering: 3
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,12
    Startnr: 41
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,71
  • Placering: 4
    Anna Lindgren & Fiona
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,07
    Startnr: 22
    Förare: Anna Lindgren
    Hund: Fiona
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,66
  • Placering: 5
    Barbro Larsson & Focuz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:13,67
    Startnr: 43
    Förare: Barbro Larsson
    Hund: Chess Player Patek Philippe
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,94
  • Placering: 6
    Christina Persson & Ville
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,15
    Startnr: 47
    Förare: Christina Persson
    Hund: Ville
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,31
  • Placering: 7
    Clas Gardsby & Elton
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,64
    Startnr: 42
    Förare: Clas Gardsby
    Hund: Gödalens Elton
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,82
  • Placering: 8
    Caroline Elfström & Mona
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:44,56
    Startnr: 50
    Förare: Caroline Elfström
    Hund: Maximum staff garmonia
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,03
  • Placering: 9
    Sofia Folestam & Andy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:50,38
    Startnr: 35
    Förare: Sofia Folestam
    Hund: Andy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,53
  • Placering: 10
    Margareta Persson & Zixten
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,91
    Startnr: 38
    Förare: Margareta Persson
    Hund: Zonsierraz flörtiga Zixten
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,44
  • Placering: 11
    Cecilia Julin & Diza
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:00,55
    Startnr: 24
    Förare: Cecilia Julin
    Hund: Guldstrimman’s Diza Li
    Ras: Golden retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,78
  • Placering: 12
    Angelica Abrahamsson & Viggo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,47
    Startnr: 1
    Förare: Angelica Abrahamsson
    Hund: Doglefox Utonium
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,97
  • Placering: 13
    Annica Westdahl Eriksson & Clara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:28,87
    Startnr: 40
    Förare: Annica Westdahl Eriksson
    Hund: Gemdales Clara Clementin
    Ras: Korthårig Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,09
  • Placering: 14
    Magnus Kjellström & Atlas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:50,19
    Startnr: 46
    Förare: Magnus Kjellström
    Hund: Chess Player Charlestone
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,25
  • Placering: 15
    Lena Blücher & Morris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:07,34
    Startnr: 21
    Förare: Lena Blücher
    Hund: Saltisgårdens Rockin' Robin
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,25
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,25
    SSE
  • Placering: 16
    Annelie Johannesson & Daizy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,96
    Startnr: 18
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Daizy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,43
  • Placering: 17
    Mimmi Gullberg & Imse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:57,19
    Startnr: 37
    Förare: Mimmi Gullberg
    Hund: Light My Fire Imse
    Ras: Berger des Pyrénées á Face Rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    julia lång & Sessan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:10,19
    Startnr: 16
    Förare: julia lång
    Hund: Sessan
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,41
  • Placering: 19
    Yvonne Skoglund & Ricco
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:21,04
    Startnr: 39
    Förare: Yvonne Skoglund
    Hund: Lois Kelsey's First Arrival
    Ras: Iris softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Berit Svendsen & Ylving
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:26,13
    Startnr: 29
    Förare: Berit Svendsen
    Hund: Vassruggens Elder Ylving
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 21
    Christine Fast & Queenie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:27,78
    Startnr: 32
    Förare: Christine Fast
    Hund: Fidelhof Queen
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,16
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,03
  • Placering: 22
    Cari Hansson & Becky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:29,19
    Startnr: 3
    Förare: Cari Hansson
    Hund: Mr Binks Blue Alert
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,28
  • Placering: 23
    Britt Rosén & Hilda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:02,77
    Startnr: 26
    Förare: Britt Rosén
    Hund: Nostryffelns Happy MiDi Lovely
    Ras: Lagotto
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,37
  • Placering: 24
    Linda Johansson & Zoe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:10,06
    Startnr: 44
    Förare: Linda Johansson
    Hund: Zetastar Brown Eyed Girl
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Marianne Jonsson & Tilda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:29,50
    Startnr: 4
    Förare: Marianne Jonsson
    Hund: Le-Exas Wilda
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Ann Graneröd & Maia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:46,37
    Startnr: 8
    Förare: Ann Graneröd
    Hund: Mölnbackalabbens Maia
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,53
  • Placering: 27
    Julia Bodén & Iza/Pipan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:50,14
    Startnr: 25
    Förare: Julia Bodén
    Hund: Wermlandias Belladonna
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,60
  • Placering: 28
    Ove Gustafsson & Siri
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:15,77
    Startnr: 20
    Förare: Ove Gustafsson
    Hund: Smox Chrisina
    Ras: Irländsk Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,68
  • Placering: 29
    Jonny Idefelt & Kilja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:52,67
    Startnr: 45
    Förare: Elisabet Idefelt
    Hund: Kolsholts Kilja
    Ras: Isländsk fårhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,79
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,60
  • Placering: 30
    Pia Blomsten & Meja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:52,95
    Startnr: 12
    Förare: Pia Blomsten
    Hund: Mulatorp's Dachsie
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,35
  • Placering: 31
    susanne polstam & Mattis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:05,25
    Startnr: 33
    Förare: susanne polstam
    Hund: Sea Kings Pirk af Portugallien
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Krister Hemming & Zingo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,56
    Startnr: 6
    Förare: Krister Hemming
    Hund: Benjaminbrave
    Ras: Dansk/Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,47
  • Placering: 33
    Lotta Bäckberg & Saga
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:09,63
    Startnr: 30
    Förare: Lotta Bäckberg
    Hund: Accounts Extra Vaganza
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Svante Hallberg & Castor
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:44,72
    Startnr: 14
    Förare: Svante Hallberg
    Hund: Brightness Castor
    Ras: Irländsk varghund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,16
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,65
  • Placering: 35
    Eva Lindström & Felix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:51,40
    Startnr: 10
    Förare: Eva Lindström
    Hund: Chagalls Follow Me
    Ras: Dvärgschnuzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Jenny Nilson & Figge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:14,21
    Startnr: 7
    Förare: Jenny Nilson
    Hund: Wildblomman Figaro
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,95
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Anette Alvarsson & Bonnie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:12,16
    Startnr: 15
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Fondador Bonny Bee
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,29
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Linda Stotzer Salmeron & Joy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:15,56
    Startnr: 48
    Förare: Linda Stotzer Salmeron
    Hund: Sjöbygårdens Higher Ground
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Maria Hübinette & Tildra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:56,25
    Startnr: 34
    Förare: Maria Hübinette
    Hund: Tildra
    Ras: isländsk fårhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Gunnar jennvik & Ava
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:25,25
    Startnr: 19
    Förare: Gunnar jennvik
    Hund: Divyx Avatar af fledder
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Åse Simonsen & Nala
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:32,69
    Startnr: 13
    Förare: Åse Simonsen
    Hund: Änghagens The Famous Grouse
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Anna Ponner & Putte
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:50,31
    Startnr: 2
    Förare: Anna Ponner
    Hund: Putte
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Charlotte Elldér Sporer & Tyr
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:25,09
    Startnr: 31
    Förare: Charlotte Elldér Sporer
    Hund: Ruscles Irresistible Phantom
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,78