Farfarsnosen TSM 2019-09-28 Motala

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Hundiagården

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Jeanette Arnesson Domare 2: Pirkko Andersson

  • Placering: 1
    Margareta Hänninen & Chilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:06,34
    Startnr: 39
    Förare: Margareta Hänninen
    Hund: Soldrivans Eye För Fusion
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,15
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,00
  • Placering: 2
    Ann-Christin Lindholm & Torneryds Hiba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:30,34
    Startnr: 32
    Förare: Ann-Christin Lindholm
    Hund: Torneryds Hiba
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,50
  • Placering: 3
    Carina Nilsson & Molly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:33,68
    Startnr: 31
    Förare: Carina Nilsson
    Hund: Molly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,90
  • Placering: 4
    Mia Avourin Danielson & Dino
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:36,91
    Startnr: 34
    Förare: Mia Avourin Danielson
    Hund: Silverängens Daggvide
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,75
  • Placering: 5
    Karin Johnsson & Chilille'sCharming Fröken Belly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,35
    Startnr: 22
    Förare: Karin Johnsson
    Hund: Chilille'sCharming Fröken Belly
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,04
  • Placering: 6
    Christina Hättström & Maxa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,28
    Startnr: 36
    Förare: Christina Hättström
    Hund: Wallwein´s Elyssia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,47
  • Placering: 7
    Gunilla Jonsson & Träff
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,97
    Startnr: 38
    Förare: Gunilla Jonsson
    Hund: DeLindas Roberto Nani
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
  • Placering: 8
    Anna-Lena Hällsten & Stina
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,59
    Startnr: 23
    Förare: Anna-Lena Hällsten
    Hund: Sjöbolyckans Diamonds are Forever
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,00
  • Placering: 8
    Maja Törnberg & Zander
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,59
    Startnr: 4
    Förare: Maja Törnberg
    Hund: New Day’s Zander
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,54
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,77
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
  • Placering: 10
    anita mortensson & Max
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,16
    Startnr: 21
    Förare: anita mortensson
    Hund: Jadstens Ice and Fire Ghost
    Ras: Siberian Husky
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,00
  • Placering: 11
    Helena Wilhelmsson & Junior
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:10,32
    Startnr: 35
    Förare: Helena Wilhelmsson
    Hund: Junior
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,13
  • Placering: 12
    Vivianne Alm & Diva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:14,16
    Startnr: 15
    Förare: Vivianne Alm
    Hund: Axbor Divina Commedia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,97
  • Placering: 13
    Maria Jagerwall & Saga
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,15
    Startnr: 24
    Förare: Maria Jagerwall
    Hund: Hässlehoffs Medina-Sennadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,84
  • Placering: 14
    Anna Björling & Kiwi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:32,72
    Startnr: 10
    Förare: Anna Björling
    Hund: Mi-Jo's Kiwi
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,91
  • Placering: 15
    Lotta Nilsson & Affe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:36,88
    Startnr: 28
    Förare: Lotta Nilsson
    Hund: Vildhöjdens Aggera
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,40
  • Placering: 16
    Tine Olofsson & Greta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:52,73
    Startnr: 25
    Förare: Tine Olofsson
    Hund: Chervood's Snow Sera by Mister S
    Ras: Clumber Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,41
  • Placering: 17
    Bosse Wilhelmsson & Frasse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,44
    Startnr: 40
    Förare: Bosse Wilhelmsson
    Hund: Seasymphony First Class
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,19
  • Placering: 18
    Marie Eriksson & Trixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,82
    Startnr: 26
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Skuggi´z Trixie
    Ras: Dvärgschnazuer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,81
  • Placering: 19
    Felicia Boehme-Stock & Zoey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,12
    Startnr: 18
    Förare: Felicia Boehme-Stock
    Hund: Joydog's Zorayah in Ashgrey
    Ras: Dvärgschnauzer PS
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,17
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,90
  • Placering: 20
    Rebecka Högegård & Aya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:14,82
    Startnr: 29
    Förare: Rebecka Högegård
    Hund: Corinnas Illustra
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,66
  • Placering: 21
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,58
    Startnr: 1
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,15
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,12
  • Placering: 22
    Camilla Westelius & Gordon
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:27,75
    Startnr: 14
    Förare: Camilla Westelius
    Hund: Clurus Colt
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,72
  • Placering: 23
    Lena Sanfridsson & Ida
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,15
    Startnr: 30
    Förare: Lena Sanfridsson
    Hund: Skäggebols Robusta Ragnhild
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,76
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,04
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,35
  • Placering: 24
    Åsa Lindstam & Debbie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,34
    Startnr: 33
    Förare: Åsa Lindstam
    Hund: Fabulous lab. Be Your Dream
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,09
  • Placering: 25
    Sonja Kjeller & Frasse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:50,82
    Startnr: 37
    Förare: Sonja Kjeller
    Hund: Manvargens Finurliga Frasse
    Ras: mellan pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,75
  • Placering: 26
    Pia Cevey Tärnholm & Hugo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:03,61
    Startnr: 12
    Förare: Pia Cevey Tärnholm
    Hund: Idunvallens Blue Boss
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,65
  • Placering: 27
    Katarina Leijon & Daisy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:18,70
    Startnr: 16
    Förare: Katarina Leijon
    Hund: Wijmas Keep The Line
    Ras: labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,55
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,31
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,84
  • Placering: 28
    Lise-Lotte Johansson & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,71
    Startnr: 13
    Förare: Lise-Lotte Johansson
    Hund: Buckwheat Little Bunny Foo Foo
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,87
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,37
  • Placering: 29
    Margareta Lantz & Sanna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:12,13
    Startnr: 6
    Förare: Margareta Lantz
    Hund: Argenta´s Rhianna
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,79
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,65
  • Placering: 30
    Erika Robertsson & Dobby
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:22,15
    Startnr: 27
    Förare: Erika Robertsson
    Hund: Madlands Midsomer Marsh Magna
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,53
  • Placering: 31
    Anna-Lena Lindström & Ville
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:42,62
    Startnr: 20
    Förare: Anna-Lena Lindström
    Hund: Skallabackens Caspians Ville
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,19
  • Placering: 32
    Cecilia Spångberg Stålblad & My
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:55,10
    Startnr: 19
    Förare: Cecilia Spångberg Stålblad
    Hund: Ludenbens My Mynta
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,72
  • Placering: 33
    Jill Ceder & Tess
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:09,75
    Startnr: 17
    Förare: Jill Ceder
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
  • Placering: 34
    Agneta Wändell & Saxon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:14,75
    Startnr: 2
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Leonberget,z Saxo Grammaticus
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,06
  • Placering: 35
    Helén Bergman & Eddie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:22,47
    Startnr: 9
    Förare: Helén Bergman
    Hund: Chassellis Henry Bockstoce
    Ras: Podengo Portugues, Liso/pequeno
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,97
  • Placering: 36
    Susanne Fransén & Arisu
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:50,12
    Startnr: 7
    Förare: Susanne Fransén
    Hund: Sutamuroku Arisu
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Christina Persson & Albin
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:25,53
    Startnr: 5
    Förare: Christina Persson
    Hund: Albin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,53
  • Placering: 38
    Ann Loorents & Holger
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:03,65
    Startnr: 8
    Förare: Ann Loorents
    Hund: La Floredita`s Come on Holger
    Ras: Bichon Havanais
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Alla moment ej genomförda
    Marie Ohlson & Cilla
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 07:15,00
    Startnr: 3
    Förare: Marie Ohlson
    Hund: Dåmigs Idealiska Cilla
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00