Heagårdssniffen TSM 2020-02-15 Munka Ljungby/Skåne

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Camilla Sjöberg Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Therese Strand & My
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:40,29
    Startnr: 36
    Förare: Therese Strand
    Hund: Chappers Gonna Love Ya
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,10
  • Placering: 2
    Helen Persson & Nisse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:56,81
    Startnr: 33
    Förare: Helen Persson
    Hund: Straight Flush Super Trouper
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,16
  • Placering: 3
    Helena Eliasson & Vitan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:55,81
    Startnr: 11
    Förare: Helena Eliasson
    Hund: Kimline´s Kay Tin
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,84
    SSE
  • Placering: 4
    Lise Bach & Tilde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:19,68
    Startnr: 24
    Förare: Lise Bach
    Hund: Tilde
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:34,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,44
  • Placering: 5
    Eva Dalentoft & Molle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:56,43
    Startnr: 8
    Förare: Eva Dalentoft
    Hund: Molle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:46,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,53
  • Placering: 6
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:48,90
    Startnr: 15
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,47
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,00
    SSE
  • Placering: 7
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 09:45,59
    Startnr: 34
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,31
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,40
  • Placering: 8
    Anna Barnö & Majken
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:03,18
    Startnr: 38
    Förare: Anna Barnö
    Hund: Songbirds Delia
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Åsa Karlsson & Teddie
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:29,69
    Startnr: 32
    Förare: Åsa Karlsson
    Hund: Capa Tosta Panarea
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:53,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,66
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Torben Zimmermann & Karla
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 09:16,92
    Startnr: 21
    Förare: Torben Zimmermann
    Hund: Cockerlunden vote for me
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,85
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Lovisa Castor & Lajka
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 10:23,40
    Startnr: 18
    Förare: Lovisa Castor
    Hund: Gessiegårdens Civiliserade Cilla
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:13,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,78
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 12
    Liselotte Hagberg & Bella
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 10:52,77
    Startnr: 4
    Förare: Liselotte Hagberg
    Hund: Guns & Game Snövit
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:07,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,28
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Jessica Dahlqvist & Dixie
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 05:33,35
    Startnr: 37
    Förare: Jessica Dahlqvist
    Hund: Fervens Fera Scootaloo
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,03
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Catarina Nordlöf & Lindy
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 08:47,03
    Startnr: 29
    Förare: Catarina Nordlöf
    Hund: Ynnizin´s Turids Lindy Hop
    Ras: Polski Owczarek Nizinny
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:36,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Annelie Huleen & Chippo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:02,32
    Startnr: 39
    Förare: Annelie Huleen
    Hund: Ayarips Mooi Chippo Van Ymmi
    Ras: Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:42,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,19
  • Placering: 16
    Coco Moodysson & Ludde
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 08:21,53
    Startnr: 9
    Förare: Coco Moodysson
    Hund: Ludde
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,03
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Helen Ljunggren & Liz
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 10:19,34
    Startnr: 35
    Förare: Helen Ljunggren
    Hund: Kråkeberga gårds Blacklist
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,34
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:27,63
    Startnr: 25
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: McMarra's Game on Solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,72
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:29,25
    Startnr: 3
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,19
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Tyrannen & Lill-dräparn
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 09:20,85
    Startnr: 5
    Förare: Anna Karlsson
    Hund: Zarvo's Tangled Up In Blue
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,19
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,66
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Maria Mellblom Larsson & Wasabi
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 09:34,56
    Startnr: 27
    Förare: Maria Mellblom Larsson
    Hund: Rondevu For Your Eyes Only
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,53
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Fredrika Jonasson & Chi
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 09:51,13
    Startnr: 2
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Chi Chi
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,54
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,59
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Gun-Britt Wennerberg & Zeppo
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 4 Totaltid: 11:00,91
    Startnr: 1
    Förare: Gun-Britt Wennerberg
    Hund: Kurreduttens Krille
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,09
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,82
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 08:13,50
    Startnr: 16
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,22
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Jonna Hynynen & Tuva
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 09:28,09
    Startnr: 30
    Förare: Jonna Hynynen
    Hund: Blondietales Walks Under Ladders
    Ras: staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,31
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Kerstin Lydeen & Luna
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:14,01
    Startnr: 14
    Förare: Kerstin Lydeen
    Hund: Sjösvängens Lyckorus
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,19
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Catharina Hjärtström & Felix
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 08:13,16
    Startnr: 28
    Förare: Catharina Hjärtström
    Hund: Färingehusets Isidor
    Ras: Dvärgpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Karin Fjellström & Zoya
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:18,66
    Startnr: 22
    Förare: Karin Fjellström
    Hund: Argentas Qatrilli
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,72
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Monica Persson & Janis
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 10:09,94
    Startnr: 40
    Förare: Monica Persson
    Hund: Pannakottens Sköna Janis
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:53,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Zita Frising & Mexx
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 11:06,25
    Startnr: 19
    Förare: Zita Frising
    Hund: Wilaritts Mexx
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:06,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Jeannett Corfitsen & Sunshine
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 4 Totaltid: 08:43,45
    Startnr: 23
    Förare: Jeannett Corfitsen
    Hund: Leading Angels Spiritual Mentor
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,04
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Rikke Widell & Maia
    Totalpoäng: 57.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:32,50
    Startnr: 20
    Förare: Rikke Widell
    Hund: Ryssbergets Maia
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,50
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Jeanette Dahlberg & Gilbert
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 10:54,09
    Startnr: 13
    Förare: Jeanette Dahlberg
    Hund: Faksimil Radix Omnium
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,09
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Eva Johansson & Börje
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 09:16,97
    Startnr: 26
    Förare: Eva Johansson
    Hund: Börje
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Sven Palmqvist & Candie
    Totalpoäng: 49.5 Totalfel: 1 Totaltid: 11:56,47
    Startnr: 12
    Förare: Sven Palmqvist
    Hund: Ground Workers Masterpiece
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,47
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Malin Jönsson & Melvin
    Totalpoäng: 49.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:21,87
    Startnr: 10
    Förare: Malin Jönsson
    Hund: Järabackens Lipton
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,87
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Bea Nilsson & Melker
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:43,66
    Startnr: 6
    Förare: Bea Nilsson
    Hund: Grain of Gold's Zingy Toby
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Anja Olsson & Lycka
    Totalpoäng: 47.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:28,78
    Startnr: 17
    Förare: Anja Olsson
    Hund: Miketos Whip It On Me
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Marianne Andersson & Rasken
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 12:13,16
    Startnr: 31
    Förare: Marianne Andersson
    Hund: Sniffers X-Rask
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,16
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Ingert Grönvall & Lissie
    Totalpoäng: 13 Totalfel: 8 Totaltid: 12:15,00
    Startnr: 7
    Förare: Ingert Grönvall
    Hund: Happy Dust Bunny Trude
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:15,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00