Scout-Sniffen TSM 2020-09-12 Färlöv/Kristianstad

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordare: Fågelängens Husdjurspensionat

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Maria Ihrén Domare 2: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Åse Rubin & Leia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:43,55
    Startnr: 21
    Förare: Åse Rubin
    Hund: Leia
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:09,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,78
  • Placering: 2
    Helena Lundqvist & Yatzi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 08:37,34
    Startnr: 22
    Förare: Helena Lundqvist
    Hund: Roekull Mayas Yatzi
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:19,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:50,12
  • Placering: 3
    Pernilla Svensson & Aslan
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:26,53
    Startnr: 4
    Förare: Pernilla Svensson
    Hund: Ambush Hungry Heart
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,03
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:50,78
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 4
    Susanne Karlsson & Gissa
    Totalpoäng: 77.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:19,50
    Startnr: 31
    Förare: Susanne Karlsson
    Hund: Gissa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,06
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,44
  • Placering: 5
    Maria Sparr & Antero
    Totalpoäng: 77.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:52,84
    Startnr: 14
    Förare: Maria Sparr
    Hund: Wheaten Island’s Tricky Antero
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,65
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 6
    Rikke Widell & Maia
    Totalpoäng: 77.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:04,28
    Startnr: 17
    Förare: Rikke Widell
    Hund: Ryssbergets Maia
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 7
    Jeanette Dahlberg & Kenzo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 12:34,69
    Startnr: 38
    Förare: Jeanette Dahlberg
    Hund: Kenzo
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:19,69
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Madelaine Davidsson & Daisy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:22,59
    Startnr: 24
    Förare: Madelaine Davidsson
    Hund: Molecularis Douala
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:50,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,25
  • Placering: 9
    Annelie Lindqvist & Zaba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:24,25
    Startnr: 28
    Förare: Annelie Lindqvist
    Hund: Straight Flush Zaba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,25
  • Placering: 10
    Bea Nilsson & Melker
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:49,22
    Startnr: 6
    Förare: Bea Nilsson
    Hund: Grain of Gold's Zingy Toby
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,43
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,82
  • Placering: 11
    Una Käck & Idefix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 09:29,85
    Startnr: 9
    Förare: Una Käck
    Hund: Skärgårdsvallaren's Idefix
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:10,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,75
  • Placering: 12
    Sofie Boyström & Kaiju
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:21,78
    Startnr: 33
    Förare: Sofie Boyström
    Hund: Sigerdrivas Vestenfor Måne
    Ras: Mudi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,50
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 13
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 72.5 Totalfel: 1 Totaltid: 10:06,38
    Startnr: 37
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,75
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:40,63
  • Placering: 14
    Ylva Dahlgren Bengtsson & Vilja
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 12:36,40
    Startnr: 16
    Förare: Ylva Dahlgren Bengtsson
    Hund: Falstrias Music of the Night
    Ras: Field spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:52,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:13,71
  • Placering: 15
    Anita Nilsson & Hero
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 3 Totaltid: 11:26,28
    Startnr: 25
    Förare: Anita Nilsson
    Hund: Glamor Valley Humle Hero
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,28
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Lisa Lundberg & Wilma
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 4 Totaltid: 12:15,21
    Startnr: 40
    Förare: Lisa Lundberg
    Hund: Bergsandens Eldas Vivette
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:55,09
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,12
  • Placering: 17
    Yvonne Rönnbris Månsson & Isa
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:03,88
    Startnr: 8
    Förare: Yvonne Rönnbris Månsson
    Hund: Svartpepparn's Isadora
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,60
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:42,28
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Annica Hultberg & Loka
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:19,62
    Startnr: 2
    Förare: Annica Hultberg
    Hund: Rahja
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,62
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 19
    Helen Ljunggren & Liz
    Totalpoäng: 61.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 39
    Förare: Helen Ljunggren
    Hund: Kråkeberga gårds Blacklist
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Beatrice Palm & Nelly
    Totalpoäng: 61.5 Totalfel: 5 Totaltid: 10:36,57
    Startnr: 36
    Förare: Beatrice Palm
    Hund: Jewel´s White´s Dancing Queen Nelly
    Ras: Samojedhund
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:06,57
    SSE
  • Placering: 21
    Anette Ruderstam & Casino
    Totalpoäng: 61.5 Totalfel: 6 Totaltid: 12:05,22
    Startnr: 1
    Förare: Anette Ruderstam
    Hund: Chappers Casino Boogie
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,22
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 22
    Lisbeth Pedersen & Vanessa
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 11:26,44
    Startnr: 3
    Förare: Lisbeth Pedersen
    Hund: VALPGLÄNTANS Vanessa
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,44
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Eva Dalentoft & Molle
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:11,13
    Startnr: 30
    Förare: Eva Dalentoft
    Hund: Molle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,13
  • Placering: 24
    Robert Werner & Minni
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 7 Totaltid: 11:05,22
    Startnr: 5
    Förare: Robert Werner
    Hund: Gundais Minni
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,22
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Anja Olsson & Lycka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 09:36,25
    Startnr: 35
    Förare: Anja Olsson
    Hund: Miketos Whip It On Me
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:22,00
    Startnr: 23
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchinas Elisa Embrace
    Ras: Manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    Carina Bergenwolf & Minos
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:36,38
    Startnr: 26
    Förare: Carina Bergenwolf
    Hund: Holmåsa’s Min Minos
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Mari Lindström & Dezzi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 11:14,94
    Startnr: 32
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Dezzi
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 29
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 13:00,75
    Startnr: 34
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Kristina Jansson & Milton
    Totalpoäng: 48.5 Totalfel: 3 Totaltid: 11:49,25
    Startnr: 13
    Förare: Kristina Jansson
    Hund: Calie's Crowdandproud At H'fax Co
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,25
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Sara Wiberg & Helge
    Totalpoäng: 41.5 Totalfel: 6 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 11
    Förare: Sara Wiberg
    Hund: Magnarpstrands Kasper
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Sofie Brodén & Vilda
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:12,41
    Startnr: 15
    Förare: Sofie Brodén
    Hund: Nightrunner's True beloved
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Jessica Dahlqvist & Dixie
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:40,23
    Startnr: 29
    Förare: Jessica Dahlqvist
    Hund: Fervens Fera Scootaloo
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:40,23
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Eva Cajhagen & Dana
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 2 Totaltid: 12:56,56
    Startnr: 10
    Förare: Eva Cajhagen
    Hund: Australian Mates Dana
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Monica Folkstrand & Bolskovhus Brandy
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 4 Totaltid: 11:09,40
    Startnr: 12
    Förare: Monica Folkstrand
    Hund: Bolskovhus Brandy
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Gunilla Nilsson & Toya
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 8 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 7
    Förare: Gunilla Nilsson
    Hund: Lakej´s Ofelia
    Ras: Dvärgschnauzer ss
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Christel Dahlgren & Belezza
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 11:40,22
    Startnr: 20
    Förare: Christel Dahlgren
    Hund: SOUL TO SOUL TS BELEZZA
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Jenny Fridh & Unni
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 10:59,22
    Startnr: 19
    Förare: Jenny Fridh
    Hund: Funny Blacks Princess of Ice
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Sven Palmqvist & Candie
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 18
    Förare: Sven Palmqvist
    Hund: Ground Workers Masterpiece
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00