TSM 2020-08-22 KUMLA

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Järsjö Hundcenter

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Pirkko Andersson Domare 2: Jeanette Arnesson Domare 3: Lena Östman Domare 4: Frida Holst Pettersson

  • Placering: 1
    Anna Götesson & Seemework Hot
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,25
    Startnr: 11
    Förare: Anna Götesson
    Hund: Seemework Hot
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,59
  • Placering: 2
    Birgitta Johansson & Zpana
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,84
    Startnr: 8
    Förare: Birgitta Johansson
    Hund: Vickulas Zpana
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,12
  • Placering: 3
    Pauline Strand & Rut
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,49
    Startnr: 37
    Förare: Pauline Strand
    Hund: Kabisoline Memory-Ubby
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,15
  • Placering: 4
    Christina Hättström & Mini
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,06
    Startnr: 27
    Förare: Christina Hättström
    Hund: Wallwein’s Kumala red
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,44
  • Placering: 5
    Ingela Bobits & Nouba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:09,70
    Startnr: 43
    Förare: Ingela Bobits
    Hund: Windedos Nouba
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,88
  • Placering: 6
    Per Hildebrand & Atlas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:12,28
    Startnr: 28
    Förare: Per Hildebrand
    Hund: Coccolone Atlas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,19
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,09
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,28
  • Placering: 7
    Helén Bergman & Quatsch
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:13,23
    Startnr: 47
    Förare: Helén Bergman
    Hund: Evallens Tan Quatsch
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,66
    SSE
  • Placering: 8
    Margareta Lantz & Sanna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:17,37
    Startnr: 21
    Förare: Margareta Lantz
    Hund: Argenta´s Rhianna
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,56
  • Placering: 9
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,48
    Startnr: 19
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca's Forever Love To Meide
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,87
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,06
    SSE
  • Placering: 10
    Eva Berglind & Milly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:09,72
    Startnr: 10
    Förare: Eva Berglind
    Hund: Dobgun's Antoinette
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,81
  • Placering: 11
    Karoliina Waldner & Trassel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:16,27
    Startnr: 6
    Förare: Karoliina Waldner
    Hund: Golden Leafs Eldorado
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,00
    SSE
  • Placering: 12
    Kristina Alfredsson & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,37
    Startnr: 2
    Förare: Kristina Alfredsson
    Hund: Charlie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 13
    Mona Hall & Holly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:16,09
    Startnr: 7
    Förare: Mona Hall
    Hund: Ullhedens Holly Harmony
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,09
  • Placering: 14
    Sofie Dahlriksson & Tiwaz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:20,62
    Startnr: 23
    Förare: Sofie Dahlriksson
    Hund: Lilla Primtorpets Tiwaz
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Karin Johnsson & Chilille'sCharming Fröken Belly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:28,25
    Startnr: 41
    Förare: Karin Johnsson
    Hund: Chilille'sCharming Fröken Belly
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 16
    Elin Dahlin & Uno
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:44,60
    Startnr: 4
    Förare: Elin Dahlin
    Hund: Lundens Bellagotto Jolly Roger
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,53
  • Placering: 17
    Susanne Hultman & Tezzla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:59,56
    Startnr: 20
    Förare: Susanne Hultman
    Hund: Bluenosers Fishing For Fame
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Gunilla Karlsson & Pärro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:07,88
    Startnr: 48
    Förare: Gunilla Karlsson
    Hund: Oregistrerad
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,19
  • Placering: 19
    Camilla Callerstig & Windy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:18,77
    Startnr: 49
    Förare: Camilla Callerstig
    Hund: Jaktyrans Gale Windy
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,18
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
  • Placering: 20
    Eva Thorell & Zessa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:30,15
    Startnr: 9
    Förare: Eva Thorell
    Hund: Sagaris Splendid Zessa
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,87
  • Placering: 21
    Inger Olsen & Aia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,72
    Startnr: 40
    Förare: Inger Olsen
    Hund: Jitams Aglaia
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,97
  • Placering: 22
    Johanna Melin & Nala
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:20,60
    Startnr: 24
    Förare: Johanna Melin
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:00,94
    Startnr: 18
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:46,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:25,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:15,87
    Startnr: 25
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Susanne Nielsen & Cammi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:46,25
    Startnr: 14
    Förare: Susanne Nielsen
    Hund: Riverhoff's Quattro Caramell
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Ulrika Erhardsson & Aslan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:02,59
    Startnr: 22
    Förare: Ulrika Erhardsson
    Hund: Julita Rhett
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    anita mortensson & Max
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:46,25
    Startnr: 46
    Förare: anita mortensson
    Hund: Jadstens Ice and Fire Ghost
    Ras: Siberian Husky
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Christina Persson & Albin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,35
    Startnr: 39
    Förare: Christina Persson
    Hund: Albin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,35
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,00
  • Placering: 29
    Per Bengtson & Basta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:21,09
    Startnr: 1
    Förare: Per Bengtson
    Hund: Bumerangs Bouncing Basta
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Anna Hjulström & Bacon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:28,49
    Startnr: 5
    Förare: Anna Hjulström
    Hund: Quinlent Till I Collapse
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Carina Ehn & Sigge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:05,31
    Startnr: 33
    Förare: Carina Ehn
    Hund: Eau De Luxx From Above XX
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Anna-Lena Hällsten & Stina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:38,84
    Startnr: 12
    Förare: Anna-Lena Hällsten
    Hund: Sjöbolyckans Diamonds are Forever
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Mia Schyberg & Nikki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:08,75
    Startnr: 16
    Förare: Mia Schyberg
    Hund: Black blossom Troll Nikki
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,31
  • Placering: 34
    Cecilia Henriksson & Lotka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:09,55
    Startnr: 15
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Njarga Lotka
    Ras: lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Agneta Anundi & Siri
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:51,22
    Startnr: 36
    Förare: Agneta Anundi
    Hund: Bluenosers Diving Delight
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Ulla Henell & Aslan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:20,87
    Startnr: 26
    Förare: Ulla Henell
    Hund: Valsängens Zokrates
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Jenny Schill & Chilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:17,34
    Startnr: 3
    Förare: Jenny Schill
    Hund: Xoloanne's ebba-huitzilopochtl
    Ras: Xoloitzcuintle, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    AnnaKajsa Gullberg-Dahl & Buster
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:53,12
    Startnr: 32
    Förare: AnnaKajsa Gullberg-Dahl
    Hund: Celunas Max Manus
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Pia-Britt Hildebrand & BAMSE
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:05,84
    Startnr: 35
    Förare: Pia-Britt Hildebrand
    Hund: BAMSE
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Camilla Hedström & Nacton
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 07:16,15
    Startnr: 31
    Förare: Camilla Hedström
    Hund: Mironik's Nacton
    Ras: Korthårig collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Maija Nikunlassi & Dumle
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:22,18
    Startnr: 50
    Förare: Maija Nikunlassi
    Hund: Dumle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,18
  • Placering: 42
    Sofia Thorell & Zorro
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:10,84
    Startnr: 13
    Förare: Sofia Thorell
    Hund: Sagaris Splendid Zorro
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Åsa Karlbom & Beppe
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:26,03
    Startnr: 29
    Förare: Åsa Karlbom
    Hund: Haråbs Bowie
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Ingrid Willen & Argos
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:26,59
    Startnr: 34
    Förare: Ingrid Willen
    Hund: Ismays dopey
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:38,84
    Startnr: 44
    Förare: Carina Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Ellen Leiner & Saffran
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:56,95
    Startnr: 42
    Förare: Ellen Leiner
    Hund: Kadamo Let it be
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,95
  • Placering: 47
    Eva Hurtta & Lottie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:08,13
    Startnr: 30
    Förare: Eva Hurtta
    Hund: Soldrivans Hold me now
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Lena Sanfridsson & Ida
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 17
    Förare: Lena Sanfridsson
    Hund: Skäggebols Robusta Ragnhild
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Alla moment ej genomförda
    Susanne Olofsson & Fejka
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:51,69
    Startnr: 38
    Förare: Susanne Olofsson
    Hund: Arosbygdens Fejka
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Alla moment ej genomförda
    Malin Nelson & Iver
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:29,25
    Startnr: 45
    Förare: Malin Nelson
    Hund: Gränstorps Cetus
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00