Maj nosen TSM 2020-06-28 Ludvika

Arrangör: Ludvika Brukshundklubb
Anordnare: Ludvika BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Lena Östman Domare 2: Ann-Sofie Svenman

  • Placering: 1
    Ninni Ollén & Pelé
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:41,61
    Startnr: 12
    Förare: Ninni Ollén
    Hund: Heimdals Pele
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,84
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,06
  • Placering: 2
    Gunilla Falck & Lacka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:43,35
    Startnr: 27
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Luna Lack
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,69
  • Placering: 3
    Johanna Olsson & Most
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,68
    Startnr: 37
    Förare: Johanna Olsson
    Hund: Peak'NStuff Must Summit Up
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,40
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,25
  • Placering: 4
    Ylwa Dahlfors & Ozac
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,13
    Startnr: 39
    Förare: Ylwa Dahlfors
    Hund: Ängsbacken’s Ozac
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,35
  • Placering: 5
    Ulla Hellsing & Janis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,87
    Startnr: 17
    Förare: Ulla Hellsing
    Hund: Gildas Janis Joplin
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,06
  • Placering: 6
    Anna Berg & Leo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:20,76
    Startnr: 28
    Förare: Anna Berg
    Hund: Little Rosebud's Fusion Of Colours
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,22
  • Placering: 7
    Barbro Nyström & Plinga
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:27,66
    Startnr: 26
    Förare: Barbro Nyström
    Hund: Duckstream Axas Plinga
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,97
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,25
  • Placering: 8
    Lena Ericson Lind & Bodil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:30,71
    Startnr: 33
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: Caroholm's Bodil Sigridsdotter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,69
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,53
  • Placering: 9
    Maria Penttilä & Son
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:57,56
    Startnr: 19
    Förare: Maria Penttilä
    Hund: La Sirenita's Just Joey
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,94
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,47
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,65
  • Placering: 10
    Jenny Gustafsson & Troja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:00,65
    Startnr: 4
    Förare: Jenny Gustafsson
    Hund: Turbulens Absinthe
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,69
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,84
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,68
  • Placering: 11
    Örjan Björklund & Indra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:46,16
    Startnr: 31
    Förare: Örjan Björklund
    Hund: Wow Lixoms A Dream Come True
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:46,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,78
  • Placering: 12
    Sofia Martinsson & Boss
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:35,35
    Startnr: 16
    Förare: Sofia Martinsson
    Hund: Dakaru`s Boss
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,22
  • Placering: 13
    Malin Pihlajasalo & Svante
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:58,96
    Startnr: 13
    Förare: Malin Pihlajasalo
    Hund: Something New's Some zin
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,59
  • Placering: 14
    Louise Sjöholm & Milo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:48,90
    Startnr: 18
    Förare: Louise Sjöholm
    Hund: Little Staffs Ace of spades
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Lisa Runnberg & Keeper
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 02:53,27
    Startnr: 5
    Förare: Lisa Runnberg
    Hund: Flushpoint What A Knight
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,62
  • Placering: 16
    Susanne Schilström & Birk
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:57,60
    Startnr: 15
    Förare: Susanne Schilström
    Hund: Valkyriorna´s Birk Borkason
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,88
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,66
  • Placering: 17
    Eva Hurtta & Lottie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:10,43
    Startnr: 38
    Förare: Eva Hurtta
    Hund: Soldrivans Hold me now
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,34
  • Placering: 18
    Kristina Mattsson & Saffi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:18,38
    Startnr: 21
    Förare: Kristina Mattsson
    Hund: POMPECA'S BLUE SAPPHIRE QUARRY
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
  • Placering: 19
    Sara Flodin & Iva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,58
    Startnr: 11
    Förare: Sara Flodin
    Hund: Riezors Diva
    Ras: Riesenschnauzer, Svart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,09
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,56
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,93
  • Placering: 20
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:22,06
    Startnr: 14
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca's Forever Love To Meide
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,06
  • Placering: 21
    Ewa Schilström & Tjorven
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:24,76
    Startnr: 6
    Förare: Ewa Schilström
    Hund: Valkyriorna's Saltkråkans Tjorven
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,69
  • Placering: 22
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:27,57
    Startnr: 24
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,13
  • Placering: 23
    Karin Rehn & Miss Ellie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:23,03
    Startnr: 40
    Förare: Karin Rehn
    Hund: Redvilla's Xquisite Taste
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,13
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Monica Setterlund & Björn
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:24,75
    Startnr: 32
    Förare: Monica Setterlund
    Hund: Little Rosebud’s Björn Ferry
    Ras: Dvärgschnauzer, vit
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Inger Olsson & Jaska
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:23,95
    Startnr: 30
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Jaska
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,16
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,69
  • Placering: 26
    Anette Bergenström & Lova
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,80
    Startnr: 10
    Förare: Anette Bergenström
    Hund: Jean Dark Wrapped With Love
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,65
  • Placering: 27
    Anna Hjulström & Bacon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:22,97
    Startnr: 1
    Förare: Anna Hjulström
    Hund: Quinlent Till I Collapse
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Anna Lipponen & Ina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:44,96
    Startnr: 25
    Förare: Anna Lipponen
    Hund: Let´s Swing Hungry Heart
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Jessica Söderström & Dazy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:09,00
    Startnr: 35
    Förare: Jessica Söderström
    Hund: Little Devil's Juniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Helen Samuelsson & Frasse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:09,72
    Startnr: 23
    Förare: Helen Samuelsson
    Hund: Tarek
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
  • Placering: 31
    Jenny Färjegård & Yrsla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:43,09
    Startnr: 9
    Förare: Jenny Färjegård
    Hund: Duvasgårdens Yrvädret Yrsla
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,06
  • Placering: 32
    Madelaine Rörström & Bell
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:09,31
    Startnr: 20
    Förare: Madelaine Rörström
    Hund: That's Obvious Cascabel
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Knagg Linda Eriksson & Fenris
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:14,09
    Startnr: 8
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Locktorps Zäta
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,53
  • Placering: 34
    Annika Ruud Larsen & Pallatons Lovis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:30,56
    Startnr: 29
    Förare: Annika Ruud Larsen
    Hund: Pallatons Lovis
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:07,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,40
  • Placering: 35
    Sara Hjulström & Yatzy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:18,56
    Startnr: 3
    Förare: Sara Hjulström
    Hund: Quinlent Love You More
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:59,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,22
  • Placering: 36
    Elina Dahlström & Doris
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:11,44
    Startnr: 7
    Förare: Elina Dahlström
    Hund: Biscus Harmony
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Henriette Folke & Wiza
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:05,93
    Startnr: 22
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Wiza Famiglia Della Regina
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,93
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Ulrica Persson & Alva
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:04,22
    Startnr: 36
    Förare: Ulrica Persson
    Hund: Yanx's Afrodite
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Gunilla Wikström & Pajso
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 9 Totaltid: 07:21,16
    Startnr: 2
    Förare: Gunilla Wikström
    Hund: Woppers Positive Power
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Amanda Eriksson & Vera
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Amanda Eriksson
    Hund: Vera
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00