TSM 2019-07-06 Öland

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Sara Andersson Domare 2: Per-arne Bergström Domare 3: Camilla Fagervall Domare 4: Camilla Sjöberg

  • Placering: 1
    Susanne Berglund & Herman
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,02
    Startnr: 8
    Förare: Susanne Berglund
    Hund: Joinmi Red and Handsome
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,07
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,64
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,90
  • Placering: 2
    Åke Ungerbäck & Cippe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,83
    Startnr: 48
    Förare: Åke Ungerbäck
    Hund: Caesar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,74
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,26
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,79
    SSE
  • Placering: 3
    Marie Ohlson & Cilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,93
    Startnr: 9
    Förare: Marie Ohlson
    Hund: Dåmigs Idealiska Cilla
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,33
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,83
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,33
  • Placering: 4
    Sofi Eliasson & Speed
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:45,89
    Startnr: 24
    Förare: Sofi Eliasson
    Hund: Auchroisk
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,81
  • Placering: 5
    Emelie Karlsson & Gizmo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,12
    Startnr: 2
    Förare: Emelie Karlsson
    Hund: Nicole's Going Great
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,20
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,14
  • Placering: 6
    Marianne Lowen & Maggie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,28
    Startnr: 11
    Förare: Marianne Lowen
    Hund: Maggie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,76
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,54
  • Placering: 7
    Barbro Kantberg & Vinnah
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,30
    Startnr: 26
    Förare: Barbro Kantberg
    Hund: Kantberget´s Vinnah Vildadotter
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,71
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
  • Placering: 8
    Åse Rubin & Leia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,50
    Startnr: 13
    Förare: Åse Rubin
    Hund: Leia
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,73
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,83
  • Placering: 9
    Malin Wahlström & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:09,12
    Startnr: 21
    Förare: Malin Wahlström
    Hund: Mörka Skogs Sigge Folkesson
    Ras: Petit basset griffon vendéen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,27
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,70
  • Placering: 10
    Susanne Pilhamre & Wille
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:17,77
    Startnr: 52
    Förare: Susanne Pilhamre
    Hund: Ribsomes Darwins Alfred
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,80
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,04
  • Placering: 11
    Lena Karlsson & Hedda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:57,61
    Startnr: 20
    Förare: Lena Karlsson
    Hund: Krokasmedens Hedda
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,30
  • Placering: 12
    Åsa Landstedt & Arne
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:12,86
    Startnr: 46
    Förare: Åsa Landstedt
    Hund: Arne
    Ras: Pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,14
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 13
    Maria Larsson & Vilja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,61
    Startnr: 56
    Förare: Maria Larsson
    Hund: All-about-Asta
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,58
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,42
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Kari Larsdotter Hansson & Ginnie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:27,27
    Startnr: 55
    Förare: Kari Larsdotter Hansson
    Hund: Pussentorpet Guinness
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,76
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,32
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Inger Hornesjö & Hornlakes You are me dream
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:49,11
    Startnr: 33
    Förare: Inger Hornesjö
    Hund: Hornlakes You are me dream
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 16
    Agneta Larsson & Lykke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:39,85
    Startnr: 32
    Förare: Agneta Larsson
    Hund: Hidden Farm Kisha
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,14
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,68
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 17
    Anna Lycknets & Fixa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:54,19
    Startnr: 29
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Jemihills Devotedtoyou
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Ullis & Eyes
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:12,48
    Startnr: 49
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Colored Melodys Bright Eyes
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,01
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Maria Johansson & Alice
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:15,63
    Startnr: 7
    Förare: Maria Johansson
    Hund: Verbascum Nigrum Chara
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,77
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,11
  • Placering: 20
    Carina Bergenwolf & Milia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:57,97
    Startnr: 4
    Förare: Carina Bergenwolf
    Hund: Holmåsas My Special Orange Mellow
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,76
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,17
  • Placering: 21
    Marielle Abramsson & House corner isabell
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:11,21
    Startnr: 3
    Förare: Marielle Abramsson
    Hund: House corner isabell
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,26
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,74
  • Placering: 22
    Marie-Louise Eddegård & Freja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:13,41
    Startnr: 19
    Förare: Marie-Louise Eddegård
    Hund: Pobe-s Go Girl
    Ras: Bichon Frise
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,07
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,99
  • Placering: 23
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:26,29
    Startnr: 1
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,26
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,44
  • Placering: 24
    Lena Svensson & Sally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:34,71
    Startnr: 43
    Förare: Lena Svensson
    Hund: Csillagosz Honey Bee
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,02
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Helene Åkesson Blom & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:35,09
    Startnr: 17
    Förare: Helene Åkesson Blom
    Hund: Caudactus holiday maker
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,48
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,77
  • Placering: 26
    Anette Stenqvist & Isak
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:36,10
    Startnr: 18
    Förare: Anette Stenqvist
    Hund: Mörka Skogs Isak Börjesson
    Ras: Petit basset griffon vendéen
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,58
  • Placering: 27
    Manfred Stumpf & Kito
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:47,05
    Startnr: 34
    Förare: Manfred Stumpf
    Hund: Ginuwine Ex-Quisite
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Irene Sturesson & Fonzie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:12,82
    Startnr: 37
    Förare: Irene Sturesson
    Hund: Trofast Camaro
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:15,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Pereric Eriksson & AISCHLII
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:23,13
    Startnr: 39
    Förare: Pereric Eriksson
    Hund: MADE OF SNOW AISLINN LASSIE
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,45
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Anette Göstasson & Casper
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:57,80
    Startnr: 30
    Förare: Anette Göstasson
    Hund: Sällebäcks en annan femma
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,46
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Ea Bagge & Maggie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:07,86
    Startnr: 28
    Förare: Ea Bagge
    Hund: Maggie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Åsa Rytthammar & Buster
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:33,57
    Startnr: 10
    Förare: Åsa Rytthammar
    Hund: Buster
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,76
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,81
  • Placering: 33
    Isa Eddegård & Aliz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:40,50
    Startnr: 16
    Förare: Isa Eddegård
    Hund: Kebics Rosalinne
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,02
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,48
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Martina Engborg & Texas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:44,46
    Startnr: 31
    Förare: Martina Engborg
    Hund: Texas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Malin Leifsdotter & Pyret
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:55,83
    Startnr: 22
    Förare: Malin Leifsdotter
    Hund: Ebony Paws Black Suki
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,26
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,57
  • Placering: 36
    Helena Zimdahl & Kia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:37,23
    Startnr: 38
    Förare: Helena Zimdahl
    Hund: JollyKia from Doggone Borders
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,35
  • Placering: 37
    Charlotte Augustzen & Zelma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:44,42
    Startnr: 42
    Förare: Charlotte Augustzen
    Hund: Mc Marra´s Hot Vanilla Ice
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,48
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Eva Pihlblad & Jazz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:58,94
    Startnr: 41
    Förare: Eva Pihlblad
    Hund: Excerno Yas Does
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,24
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,70
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Helen Frid & Missnutt´s Harmony Harry
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:59,97
    Startnr: 51
    Förare: Helen Frid
    Hund: Missnutt´s Harmony Harry
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,48
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Mari Karlsson & Milo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:26,49
    Startnr: 14
    Förare: Mari Karlsson
    Hund: Milo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,98
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,51
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Camilla Karlsson & Uffe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:29,06
    Startnr: 6
    Förare: Camilla Karlsson
    Hund: Lingotto Dóro Hallifax Hill
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,96
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Marta Roslaniec & Mila
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:31,47
    Startnr: 15
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: Mila
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,51
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,96
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Susanne Skälhammar & Smilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:33,65
    Startnr: 36
    Förare: Susanne Skälhammar
    Hund: Smilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,35
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,30
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Kerstin Knobloch & Eka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:47,81
    Startnr: 35
    Förare: Kerstin Knobloch
    Hund: Ekhöjdens Eka
    Ras: Riesenschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Tina & Ace
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:39,01
    Startnr: 5
    Förare: Kristina Östman
    Hund: Alvskogens Reach for The Moon
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,33
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Britt Svensson & Joe´s Rasmus på Luffen
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:41,48
    Startnr: 23
    Förare: Britt Svensson
    Hund: Joe´s Rasmus på Luffen
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,02
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Pål Backholm & Lilly
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:25,25
    Startnr: 47
    Förare: Pål Backholm
    Hund: Lilly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Ann-Charlott Jarvisson & Uno
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:43,80
    Startnr: 50
    Förare: Ann-Charlott Jarvisson
    Hund: Daintys Undercover Brother
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,80
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Birgit Lundin & Joya
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:56,08
    Startnr: 25
    Förare: Birgit Lundin
    Hund: Calmigos Joya
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,08
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    William Nilsson & Sia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:59,56
    Startnr: 54
    Förare: William Nilsson
    Hund: Torneryds Sia
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 51
    Ewa Klase & Nikkie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:21,50
    Startnr: 53
    Förare: Ewa Klase
    Hund: Sundew's La Bohame
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 52
    Britt-Louise Reffel & Unnih
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 3 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 44
    Förare: Britt-Louise Reffel
    Hund: Mannos Unnih
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 53
    Annelie Lindqvist & Zaba
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 40
    Förare: Annelie Lindqvist
    Hund: Straight Flush Zaba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 54
    Birgitta Roos & Torneryds Yang
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 27
    Förare: Birgitta Roos
    Hund: Torneryds Yang
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 55
    Sarah Wallin Bååth & Leeloo
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Sarah Wallin Bååth
    Hund: Rottkaisers Lily Potter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00