Ann-Louise Ryrvik TSM 2019-05-04 Vänersborg

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

Totalresultat för TSM NW3

Domare 1: Ann-louise Ryrvik Domare 2: Linda Johansson

  • Placering: 1
    Malin Hedeberg & Folke
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 18:50,25
    Startnr: 9
    Förare: Malin Hedeberg
    Hund: Mandylike's Fancier
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:27,41
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:52,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:48,56
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:41,78
  • Placering: 2
    Madelaine Cozzi & Wilma
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 21:15,38
    Startnr: 13
    Förare: Madelaine Cozzi
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:19,03
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 08:34,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:35,88
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:46,12
  • Placering: 3
    Katarina Larsson & Ebbot
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 23:25,55
    Startnr: 8
    Förare: Katarina Larsson
    Hund: Ebbot
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:26,13
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 09:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:59,99
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:59,43
  • Placering: 4
    Annica Johansson & Zita
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 2 Totaltid: 23:07,97
    Startnr: 10
    Förare: Annica Johansson
    Hund: Mandylike's Zeal
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:19,19
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 08:59,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:49,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 5
    Caroline Edsgren & Samson
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 21:37,60
    Startnr: 4
    Förare: Caroline Edsgren
    Hund: Samson
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 07:37,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:45,79
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:44,60
  • Placering: 6
    Barbro Ekenberg & Wilco
    Totalpoäng: 44 Totalfel: 4 Totaltid: 22:55,16
    Startnr: 7
    Förare: Barbro Ekenberg
    Hund: My Nr One Wilco FTW
    Ras: border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 09:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:41,44
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:43,72
  • Placering: 7
    Rikako Fujita & Ashika
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 2 Totaltid: 22:20,18
    Startnr: 6
    Förare: Rikako Fujita
    Hund: Svansviftarnas Amazing Ashika
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 08:48,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:44,22
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:17,25
  • Placering: 8
    Lotta Castell & Yippo
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 4 Totaltid: 23:08,55
    Startnr: 1
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Yazz
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 08:48,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:49,78
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 9
    Sonja Wallin & Trolla
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 3 Totaltid: 23:01,25
    Startnr: 11
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Sjövallarens Carmensita
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 08:44,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:58,50
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 1
    Tid: 04:47,97
  • Placering: 10
    Erika Ljungberg & Thabbie
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 4 Totaltid: 21:29,69
    Startnr: 3
    Förare: Erika Ljungberg
    Hund: Hayawani Thabela Azima
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 07:14,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:44,88
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 11
    Martina Carlson & Fernet Branca
    Totalpoäng: 17 Totalfel: 2 Totaltid: 23:03,28
    Startnr: 2
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Fernet Branca
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 08:50,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:42,47
  • Placering: 12
    Yvette Marmon & Elsa
    Totalpoäng: 17 Totalfel: 4 Totaltid: 23:30,00
    Startnr: 12
    Förare: Yvette Marmon
    Hund: Elsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 09:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 13
    Katarina Leijon & Tikka
    Totalpoäng: 12 Totalfel: 4 Totaltid: 23:30,00
    Startnr: 5
    Förare: Katarina Leijon
    Hund: Minnows Any Day
    Ras: labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 09:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 14
    Ann Samsioe & Engla
    Totalpoäng: 5 Totalfel: 4 Totaltid: 23:25,43
    Startnr: 14
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Mörkehäll Engla
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 08:55,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00