TSM 2018-02-10 Falköping

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Hundkurser för Alla

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Ann-Louise Ryrvik Domare 2: Leif Gustavsson

  • Placering: 1
    Alma Ohlin & Happy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,77
    Startnr: 39
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Herdingpaws Trixa
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,09
  • Placering: 2
    Linda Nilsson & Milla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:13,04
    Startnr: 37
    Förare: Linda Nilsson
    Hund: Milla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,55
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,40
  • Placering: 3
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,56
    Startnr: 27
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Collie, långhår
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,65
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
  • Placering: 4
    Jeanette Braganza & Sheffelfältets Roselina Daisy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:44,25
    Startnr: 4
    Förare: Jeanette Braganza
    Hund: Sheffelfältets Roselina Daisy
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,72
  • Placering: 5
    Jessica Axelsson & Jax
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:52,96
    Startnr: 3
    Förare: Jessica Axelsson
    Hund: Firewoods Smoke ém
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,03
  • Placering: 6
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,90
    Startnr: 21
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,52
  • Placering: 7
    Susanne Danielsson & Kajsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:06,63
    Startnr: 9
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,56
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,94
  • Placering: 8
    Elisabeth Ekland & Asta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:16,54
    Startnr: 12
    Förare: Elisabeth Ekland
    Hund: Blixtra Belladonna
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,34
  • Placering: 9
    Ingrid Andersson & Totte
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:16,84
    Startnr: 2
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Pealcraft´s Black Dream
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
  • Placering: 10
    Anneli Leijon & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:19,81
    Startnr: 26
    Förare: Anneli Leijon
    Hund: Happy Queens Engineer´s Reserve
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,28
  • Placering: 11
    Ethel Samuelsson & Emma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:21,17
    Startnr: 13
    Förare: Ethel Samuelsson
    Hund: Hazelcoat´s Winter Snow
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,83
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,44
  • Placering: 12
    Sara Albery Larsdotter & Miranda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:32,50
    Startnr: 40
    Förare: Sara Albery Larsdotter
    Hund: King Wizard Miranda
    Ras: Dvärgschnauzer p&s
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,31
  • Placering: 13
    Ros-Marie Dellgran & Lowa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:34,10
    Startnr: 10
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Bigsize Flora Danica
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,53
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,04
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,94
  • Placering: 14
    Frida Weiler Hagelin & Mio
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,00
    Startnr: 47
    Förare: Frida Weiler Hagelin
    Hund: Aquastar's Lucifer
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,13
  • Placering: 15
    Lisa Åström & Dumle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:52,75
    Startnr: 6
    Förare: Lisa Åström
    Hund: Dumle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,66
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,40
  • Placering: 16
    Victoria Löf & Enchanting Cocker's Spicey Vallmo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:56,77
    Startnr: 32
    Förare: Victoria Löf
    Hund: Enchanting Cocker's Spicey Vallmo
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,78
  • Placering: 17
    Ingrid Boman & Paddy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,08
    Startnr: 0
    Förare: Ingrid Boman
    Hund: Kanadickens Paddington Of Sisa
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,12
  • Placering: 18
    Sandra Kajfalk & Taysson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:14,52
    Startnr: 22
    Förare: Sandra Kajfalk
    Hund: Taysson
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,74
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,84
  • Placering: 19
    Josephine Löfdahl & Ninja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:33,67
    Startnr: 33
    Förare: Josephine Löfdahl
    Hund: Sparring's I'Ninja
    Ras: Belgisk vallhund/malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,92
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,43
  • Placering: 20
    Annica Ljungberg & Dixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:22,94
    Startnr: 29
    Förare: Annica Ljungberg
    Hund: Dixie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,75
  • Placering: 21
    Angelica Lindh & Leviz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:26,94
    Startnr: 28
    Förare: Angelica Lindh
    Hund: Tollartrollets Lufsen
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,42
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:43,44
  • Placering: 22
    Susann Spåre & Clådiz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:48,83
    Startnr: 43
    Förare: Susann Spåre
    Hund: Pughult’s Claudia
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,61
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,31
  • Placering: 23
    Karin Nygren Kind & Astriid
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:49,79
    Startnr: 49
    Förare: Karin Nygren Kind
    Hund: Astriid
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,94
  • Placering: 24
    Anna Malmgren & Gravel´s Bright Vega
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:26,01
    Startnr: 35
    Förare: Anna Malmgren
    Hund: Gravel´s Bright Vega
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:21,32
  • Placering: 25
    Susanne Strömbäck & Kråkeslottets Julius Caesar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:30,87
    Startnr: 44
    Förare: Susanne Strömbäck
    Hund: Kråkeslottets Julius Caesar
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,34
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,84
  • Placering: 26
    Yvonne Bäckström & Ullbodens Cassiopeia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:48,94
    Startnr: 0
    Förare: Yvonne Bäckström
    Hund: Ullbodens Cassiopeia
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,78
  • Placering: 27
    Helena Florin & Scilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:02,69
    Startnr: 15
    Förare: Helena Florin
    Hund: Vavoom`s Material Girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:11,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,00
  • Placering: 28
    Anne Larsen & Risse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:21,11
    Startnr: 0
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Curie
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,05
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,06
  • Placering: 29
    Cindie Ljungström & Rödtottarnas Tott
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:06,94
    Startnr: 31
    Förare: Cindie Ljungström
    Hund: Rödtottarnas Tott
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retrierver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,85
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,16
  • Placering: 30
    Carina Ehn & Woodlooks Kiss Of Fire
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:17,56
    Startnr: 11
    Förare: Carina Ehn
    Hund: Woodlooks Kiss Of Fire
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,52
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,27
  • Placering: 31
    Maria Kohlscheen & Aska
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,19
    Startnr: 23
    Förare: Maria Karlsson
    Hund: Idomic's El Moni Maker
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,06
  • Placering: 32
    Majbritt Vilandt & Leo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:12,85
    Startnr: 48
    Förare: Majbritt Vilandt
    Hund: Lykkernas Adam
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:11,38
  • Placering: 33
    Rebecca Larsson & Make Way´s Danish Bonbon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:57,63
    Startnr: 25
    Förare: Rebecca Larsson
    Hund: Make Way´s Danish Bonbon
    Ras: Bichon Frisé
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,21
  • Placering: 34
    Carina Odén & Jippie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:03,12
    Startnr: 38
    Förare: Carina Odèn
    Hund: Jippie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,75
  • Placering: 35
    Ida Johansson & Snobben
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:08,97
    Startnr: 20
    Förare: Ida Johansson
    Hund: Snobben
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,47
  • Placering: 36
    Berit Johansson & Pysen
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:10,37
    Startnr: 18
    Förare: Berit Johansson
    Hund: PealCraft´s Black is Black
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 37
    Christina Sjöberg & Maja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:33,04
    Startnr: 42
    Förare: Christina Sjöberg
    Hund: Idomic´s El Roquepine
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,10
  • Placering: 38
    Gunnel Möller & Czylwiks Inka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:40,47
    Startnr: 36
    Förare: Gunnel Möller
    Hund: Czylwiks Inka
    Ras: Hollandse Herdeshond Korthår
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 39
    Lena Fag & Dagny
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:47,87
    Startnr: 14
    Förare: Lena Fag
    Hund: Vavoom`s Who´s That Girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 40
    Patricia Salazar & Zebbe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:58,28
    Startnr: 41
    Förare: Patricia Salazar
    Hund: Zeb
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,75
  • Placering: 41
    Annika Kroon & Två Kronors Charmiga Ester
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:42,22
    Startnr: 34
    Förare: Annika Kroon
    Hund: Två Kronors Charmiga Ester
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,94
  • Placering: 42
    Sonja Wallin & Lura
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:51,25
    Startnr: 46
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Lura
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,50
  • Placering: 43
    Linnea Ljungberg & Excerno Istaqa Does
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:45,39
    Startnr: 30
    Förare: Linnea Ljungberg
    Hund: Excerno Istaqa Does
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,89
  • Placering: 44
    Annika Johansson & Bobby
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:42,19
    Startnr: 16
    Förare: Annika Johansson
    Hund: Flatterhaft Peter Laddar Nödraketer
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,85
  • Placering: 45
    Maria Larsson & Ronja
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:20,94
    Startnr: 0
    Förare: Maria Larsson
    Hund: Dark Wing`s Midsummer Night`s Dream
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 46
    Mona Bratt & Lexy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:32,71
    Startnr: 8
    Förare: Mona Bratt
    Hund: Moonhaven Goralexy Goblin
    Ras: Nederlandse Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:02,71
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
  • Placering: 47
    Louise Udén & Ella
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 08:30,00
    Startnr: 45
    Förare: Louise Udèn
    Hund: Ella
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00