TSM 2019-06-08 Härryda

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Annica Johansson Domare 2: Camilla Sjöberg

  • Placering: 1
    Annelie Behring & Ture
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:21,44
    Startnr: 4
    Förare: Annelie Behring
    Hund: Hjärter Dams Trubaduren
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retreiver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,36
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,08
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,85
  • Placering: 2
    Jessica Gudmundson & Bianca
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:09,91
    Startnr: 46
    Förare: Jessica Gudmundson
    Hund: Bianca
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,30
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,21
    SSE
  • Placering: 3
    Bodil Litmark & Maya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:39,66
    Startnr: 19
    Förare: Bodil Litmark
    Hund: POBE-S HEAR ME OUT
    Ras: Bichon Frise
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,58
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,43
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 4
    Kim Malm & Jasså
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:25,23
    Startnr: 16
    Förare: Kim Malm
    Hund: Laphroaig’s Distiller’s Choice
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,24
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,77
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 5
    Terés Stenholm & Winter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:37,13
    Startnr: 33
    Förare: Terés Stenholm
    Hund: Blågul's Ragnaröks
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,86
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,93
  • Placering: 6
    Lena Svensson & Sally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:58,75
    Startnr: 27
    Förare: Lena Svensson
    Hund: Csillagosz Honey Bee
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:41,26
  • Placering: 7
    Kari Larsdotter Hansson & Ginnie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:26,67
    Startnr: 24
    Förare: Kari Larsdotter Hansson
    Hund: Pussentorpet Guinness
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,79
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,66
  • Placering: 8
    Sara Dewall & Fendi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,85
    Startnr: 44
    Förare: Sara Dewall
    Hund: Svartsjöarnas Fendi
    Ras: Korthårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,26
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 9
    Catharina Gillstedt & Cirka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:59,93
    Startnr: 3
    Förare: Catharina Gillstedt
    Hund: Sunnantorps Just Lovely Cirka
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,29
  • Placering: 10
    Christine Tinder & Agnes
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:27,01
    Startnr: 14
    Förare: Christine Tinder
    Hund: Guldkulans Blue Lavender
    Ras: CockerSpanile
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,11
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,61
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,29
  • Placering: 11
    Isabelle Larsson & Hubbe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:23,73
    Startnr: 45
    Förare: Isabelle Larsson
    Hund: Flaxstams Zb Mascot Di Zolo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,04
    SSE
  • Placering: 12
    Elisabet Törnquist & Kivie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:25,50
    Startnr: 18
    Förare: Elisabet Törnquist
    Hund: Älvlekens Desiree
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,93
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,57
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 13
    Malin Helltén & Inca
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:55,99
    Startnr: 30
    Förare: Malin Helltén
    Hund: Mandylike’s Inca
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,36
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Eva Boberg & Liw
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,68
    Startnr: 41
    Förare: Eva Boberg
    Hund: Wästborders Bright Eyes
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,12
  • Placering: 15
    Susanne Strömbäck & Ace
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:22,55
    Startnr: 39
    Förare: Susanne Strömbäck
    Hund: Unity Blue Texas John Slaughter
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,90
  • Placering: 16
    Birgitta Wenzer & Molli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:29,47
    Startnr: 1
    Förare: Birgitta Wenzer
    Hund: Residenset´s Count Me In
    Ras: Släthårig foxterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,02
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 17
    Jimmy Byström & Mira
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:44,79
    Startnr: 38
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Mira
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,23
  • Placering: 18
    Marianne Fransson & Stina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:36,71
    Startnr: 25
    Förare: Marianne Fransson
    Hund: Good Girl’s Tomhswk Stina
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,93
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Ingela Käll & Gaucha
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:10,30
    Startnr: 15
    Förare: Ingela Käll
    Hund: Jomgarden's Ura
    Ras: Berger des Pyrenées à poil long
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,80
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Helene Nilsson & BELLA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:37,95
    Startnr: 13
    Förare: Helene Nilsson
    Hund: Flottatjärn´s A´ Berta Of Latino
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,76
  • Placering: 21
    Ellinor Andersson & Java
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:05,13
    Startnr: 20
    Förare: Ellinor Andersson
    Hund: Busligans Flamma
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,07
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Gun-Brith Hugosson & Paddy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 05:49,79
    Startnr: 17
    Förare: Gun-Brith Hugosson
    Hund: Astrosprings Omega
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,79
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Linda Larsson & Lilleman
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:34,84
    Startnr: 37
    Förare: Linda Larsson
    Hund: Lilleman
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Kristina Ohlsson & Akiro
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:38,27
    Startnr: 47
    Förare: Kristina Ohlsson
    Hund: Josumanos Akiro
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,27
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Ulla-Britt Gunnarsson & Ludde
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:19,63
    Startnr: 35
    Förare: Ulla-Britt Gunnarsson
    Hund: Cole Umberto
    Ras: Lagotto Romangolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,63
  • Placering: 26
    Carina Olausson & Busa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:28,04
    Startnr: 10
    Förare: Carina Olausson
    Hund: Lorca's Once In A Lifetime
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:03,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,04
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Ida Hansson & Joy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:29,91
    Startnr: 11
    Förare: Ida Hansson
    Hund: Big Brazzel Xtra chic
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:41,66
    Startnr: 6
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Ann Strömberg & Charlie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:46,09
    Startnr: 7
    Förare: Ann Strömberg
    Hund: Cosmic Cover's Mill's Jackpot
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Renée Östrand & Gibbs
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:20,06
    Startnr: 26
    Förare: Renée Östrand
    Hund: Cegali´s Gibbs
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Malin Lundman & Yoshi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:24,53
    Startnr: 48
    Förare: Malin Lundman
    Hund: Moalitz Wicktor Wictory
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Susanne Andreasson Weiszbach & Lill Strumpa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:48,30
    Startnr: 43
    Förare: Susanne Andreasson Weiszbach
    Hund: Mac Link's Kick and Run
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,30
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Beatrice Svensson & Lazy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:40,39
    Startnr: 2
    Förare: Beatrice Svensson
    Hund: Blazer
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,39
  • Placering: 34
    Sandra Magnusson & Nova
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:27,72
    Startnr: 49
    Förare: Sandra Magnusson
    Hund: Firewood's new Jersey
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Marita Silfven Karlsson & Grimmhill's My Only One
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:34,53
    Startnr: 42
    Förare: Marita Silfven Karlsson
    Hund: Grimmhill's My Only One
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Ulrica Olsson & Kiwii
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:52,30
    Startnr: 40
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Repeta´s Dazzle Me In Silver
    Ras: Keeshound
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,30
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Erika Robertsson & Dobby
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:26,04
    Startnr: 22
    Förare: Erika Robertsson
    Hund: Madlands Midsomer Marsh Magna
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,04
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Charlotte Ericsson & Uno
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:57,95
    Startnr: 5
    Förare: Charlotte Ericsson
    Hund: Cute Cotton Candys My Number One
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,95
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Sandra Svensson & Bosse
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 31
    Förare: Sandra Svensson
    Hund: Bosse-Bugatti
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Lena-Maria Nilsson & Mach
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 32
    Förare: Lena-Maria Nilsson
    Hund: Lundecock´s Electric Charge
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Anette Gray Hallberg & Nick
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 23
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Pias Hundhages Nick
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Josefine Holmgren & Lea
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 28
    Förare: Josefine Holmgren
    Hund: Lea
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Ann Catrin Ulfsdotter & Hollow
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 8
    Förare: Ann Catrin Ulfsdotter
    Hund: Rise Above Sleepy Hollow
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Nina Johansson & Svea
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 3 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Nina Johansson
    Hund: Trolls Corner´s Rhea
    Ras: Dogo canario
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Carina Larsson & Nero
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Viltskräckens Gf Satan-Baltia
    Ras: Tysk Jaktterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Kristina Lander & Fiffi
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 29
    Förare: Kristina Lander
    Hund: Rednal Free Spirit
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Agneta Ejdemyr & Ricko
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 9
    Förare: Agneta Ejdemyr
    Hund: Mac Link’s Vertigo
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Jeanette Gyllenros Erlandsson & Timba
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 36
    Förare: Jeanette Gyllenros Erlandsson
    Hund: TEN-SHARP´S SPORTY SPICE
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Barbro Hall & Messi
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 21
    Förare: Barbro Hall
    Hund: Tångatorpets Ögonfröjd
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00