Flygnosen TSM 2019-06-02 Östersund

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Studiefrämjandet Mitt

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Birgitta Sondell Domare 2: Ulf Peterzon

  • Placering: 1
    Madelene Olsson & Legolas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:54,12
    Startnr: 33
    Förare: Madelene Olsson
    Hund: Legolas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,65
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,81
    SSE
  • Placering: 2
    Kerstin Elfberg & Aya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:02,13
    Startnr: 37
    Förare: Kerstin Elfberg
    Hund: For The Win Stolichnaya
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,60
  • Placering: 3
    Malin Dahlqvist & Lincon
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:32,32
    Startnr: 47
    Förare: Malin Dahlqvist
    Hund: Lincon
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,63
  • Placering: 4
    Pernilla Persson & Hector
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,63
    Startnr: 24
    Förare: Pernilla Persson
    Hund: Lidmarken's Oh Heck Yeah
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,69
    SSE
  • Placering: 5
    Agneta Kojan Wedin & Ixo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,58
    Startnr: 38
    Förare: Agneta Kojan Wedin
    Hund: Enando’s Jolly Jazz
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
  • Placering: 6
    Madeleine Selin-Hellgren & Morris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,72
    Startnr: 19
    Förare: Madeleine Selin-Hellgren
    Hund: Kilimanjaro
    Ras: Dvärgschnauzer, svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,41
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,81
  • Placering: 7
    Mirja Janeheim & Gibson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:51,88
    Startnr: 31
    Förare: Mirja Janeheim
    Hund: X'elanc Fabulous Aramis
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,75
  • Placering: 8
    Carita Wikström Eriksson & Nikita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:40,27
    Startnr: 45
    Förare: Carita Wikström Eriksson
    Hund: Trönderjyckens Ursa Nikita
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,37
  • Placering: 9
    Janitha Hallgren & Zita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,09
    Startnr: 3
    Förare: Janitha Hallgren
    Hund: Furutun preciouz pezita är ph
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,37
  • Placering: 10
    Marita Speijer & Tikka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:47,28
    Startnr: 48
    Förare: Marita Speijer
    Hund: Fonroja´s Katinka
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,50
  • Placering: 11
    Siri Lorentsson & Rut
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:10,78
    Startnr: 39
    Förare: Siri Lorentsson
    Hund: Stenbury Black Gale
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,62
  • Placering: 12
    Sara Mårtensson & Millie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:49,08
    Startnr: 15
    Förare: Sara Mårtensson
    Hund: Meet MyOwn Terrific Birdie
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,35
  • Placering: 13
    Fanny Hedin Nääs & Sakka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:07,22
    Startnr: 44
    Förare: Fanny Hedin Nääs
    Hund: Majålkes Sakka
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,82
  • Placering: 14
    Caroline Näsvall & Steira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:09,75
    Startnr: 46
    Förare: Caroline Näsvall
    Hund: La Dolce Luna's Legacysweetforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,31
    SSE
  • Placering: 15
    Anita mårtensson & Igaro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:32,56
    Startnr: 9
    Förare: Anita mårtensson
    Hund: Cindylines Mini Igaro
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Johanna Basth & Yatzy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:40,03
    Startnr: 8
    Förare: Johanna Basth
    Hund: Östra Greda Neptune Great Dark Spot
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Ann-Christin Olsson & Akira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:47,83
    Startnr: 23
    Förare: Ann-Christin Olsson
    Hund: Gottigottas Goldshine
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,54
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Carina Berg Persson & Tuva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:54,22
    Startnr: 4
    Förare: Carina Berg Persson
    Hund: Enando’s Paola
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    ERIKA TÅGESTAD & Frej
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:38,07
    Startnr: 22
    Förare: ERIKA TÅGESTAD
    Hund: Copperdale Astrakan
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,53
  • Placering: 20
    Johanna Larsson & Scott
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:10,24
    Startnr: 5
    Förare: Johanna Larsson
    Hund: Lägdoms scott
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,97
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,71
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 21
    Moa Toresson & Spajk
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:23,79
    Startnr: 16
    Förare: Moa Toresson
    Hund: Chaspades strong centered cyclone
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,64
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,68
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Karolina Östberg & Kelly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:43,22
    Startnr: 11
    Förare: Karolina Östberg
    Hund: Owlet’s Sienna
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,03
  • Placering: 23
    Linda Holtan & Bulan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:46,34
    Startnr: 32
    Förare: Linda Holtan
    Hund: Bulan
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,47
  • Placering: 24
    Pia Eriksson & Humor
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:53,27
    Startnr: 1
    Förare: Pia Eriksson
    Hund: Skogsstugan Humor
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    ANETTE HOFLIN & MIRA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:56,30
    Startnr: 26
    Förare: ANETTE HOFLIN
    Hund: MIRA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,71
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Lena Lilja & Smulan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:15,64
    Startnr: 13
    Förare: Lena Lilja
    Hund: Fly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,56
  • Placering: 27
    Marianne Maltheson & Ilon
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:24,28
    Startnr: 10
    Förare: Marianne Maltheson
    Hund: GluntensIsocrates
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,56
  • Placering: 28
    Andres Wimark & Chip
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:43,06
    Startnr: 27
    Förare: Andres Wimark
    Hund: Tollarängens Snorken
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,84
  • Placering: 29
    Susan Sonesson & Semlan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,04
    Startnr: 34
    Förare: Susan Sonesson
    Hund: Express Your Self
    Ras: Podengo portugues, liso/pequeno
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,16
  • Placering: 30
    Ewa Grut & Kalle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:32,10
    Startnr: 12
    Förare: Ewa Grut
    Hund: Bombax Kalle Karolin
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,78
    SSE
  • Placering: 31
    Kenth Thurhagen & Zelda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:41,21
    Startnr: 7
    Förare: Kenth Thurhagen
    Hund: Aranyvadasz Zelda
    Ras: Ungersk vizsla, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,97
  • Placering: 32
    Ramona Westh & Biran
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:52,38
    Startnr: 41
    Förare: Ramona Westh
    Hund: Lustans Jet Black
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,03
  • Placering: 33
    Ingela Lindberg & Saga
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:41,19
    Startnr: 42
    Förare: Ingela Lindberg
    Hund: Decoys Saga
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Lars-Olov Sundberg & Nikki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:54,41
    Startnr: 2
    Förare: Lars-Olov Sundberg
    Hund: Sulez Fabulous at Handler's
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Therese Juel & Tirza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:49,82
    Startnr: 36
    Förare: Therese Juel
    Hund: Gold´N Copper Queen Of The Night
    Ras: Afghanhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Lena Oskarsson & Jalle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:53,38
    Startnr: 18
    Förare: Lena Oskarsson
    Hund: Rapport's Jalle
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,50
  • Placering: 37
    Elisabeth Olsson Hedin & Fredde
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:55,22
    Startnr: 20
    Förare: Elisabeth Olsson Hedin
    Hund: Västsibbes Fredde Ferrari
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Jessica Eriksson & Eddie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:52,56
    Startnr: 43
    Förare: Jessica Eriksson
    Hund: ACT's for Mission Eddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Ann Katrin Kvarnström & Wilja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:30,50
    Startnr: 30
    Förare: Ann Katrin Kvarnström
    Hund: Kölripans aussie piece of mind
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Åsa Jonsson & Lukas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:54,26
    Startnr: 29
    Förare: Åsa Jonsson
    Hund: Lundens Bellagotto Toro
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Lena Karlsson & Pinglan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:01,98
    Startnr: 35
    Förare: Lena Karlsson
    Hund: American Pie Whitechoco
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Åsa Pålsson & Cilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:14,00
    Startnr: 40
    Förare: Åsa Pålsson
    Hund: Okiras Priscilla Presley
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Emelie Geira & Zemlan
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:15,75
    Startnr: 21
    Förare: Emelie Geira
    Hund: Usemade Rain or shine
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Elisabeth Fherm & NEO
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:59,10
    Startnr: 14
    Förare: Elisabeth Fherm
    Hund: ROWNTREE DIRETTORE
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,10
  • Placering: 45
    Irene Eriksson & Naia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:59,22
    Startnr: 17
    Förare: Irene Eriksson
    Hund: Naia
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Ann-Kristine Engdahl & Sonja
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:28,28
    Startnr: 6
    Förare: Ann-Kristine Engdahl
    Hund: Hagbords Angelina
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00