TSM 2018-06-16 Linköping

Arrangör: Linköpings Brukshundklubb
Anordnare: Linköpings Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Pirkko Andersson Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Beatrice Bergqvist & Caramia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:00,97
    Startnr: 41
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Ärtvickans ärtiga Caramia
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,19
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,85
    SSE
  • Placering: 2
    Magnus Baurén & Maud
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:13,31
    Startnr: 23
    Förare: Magnus Baurén
    Hund: Meadowlark Sleepy
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,15
  • Placering: 3
    Frida Weiler Hagelin & Mio
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:21,75
    Startnr: 42
    Förare: Frida Weiler Hagelin
    Hund: Aquastar's Lucifer
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,52
  • Placering: 4
    Sandra Jarlö & Rolfdotters Azlan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:21,78
    Startnr: 33
    Förare: Sandra Jarlö
    Hund: Rolfdotters Azlan
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,15
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,03
  • Placering: 5
    Johanna Andrae & Hampus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,33
    Startnr: 5
    Förare: Johanna Andrae
    Hund: Tans & Tins Prince Pansy
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,40
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
  • Placering: 6
    Felicia Boehme-Stock & Zoey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,22
    Startnr: 25
    Förare: Felicia Larsson
    Hund: Joydog's Zorayah in Ashgrey
    Ras: Dvärgschnauzer PS
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,00
    SSE
  • Placering: 7
    Carina Högberg & Zonic
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:42,77
    Startnr: 18
    Förare: Carina Högberg
    Hund: Woolly bohemia’s Code of a killer
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,33
  • Placering: 8
    Mariann Hammar & Tisslabo Rossini
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:51,46
    Startnr: 31
    Förare: Mariann Hammar
    Hund: Tisslabo Rossini
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,25
  • Placering: 9
    Linda Löfberg & Ture
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:58,65
    Startnr: 40
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker's Torres
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,24
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,84
  • Placering: 10
    Peter Borglund & Sammie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:00,05
    Startnr: 50
    Förare: Peter Borglund
    Hund: Magic Storm's Sinor Sammie
    Ras: Lagotto Romanoglo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,47
  • Placering: 11
    Eva Bergenhill & Neil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,07
    Startnr: 49
    Förare: Eva Bergenhill
    Hund: Geltman's The Eagle Has Landed
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,39
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,24
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,39
  • Placering: 12
    Johanna Melin & Wilma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,57
    Startnr: 32
    Förare: Johanna melin
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,69
  • Placering: 13
    Karin Urbán & Douglas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:26,90
    Startnr: 11
    Förare: Karin Urbán
    Hund: Love Cox's April Love
    Ras: Engelsk Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,49
  • Placering: 14
    Maja Törnberg & Zander
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:32,65
    Startnr: 3
    Förare: Maja Törnberg
    Hund: New Day’s Zander
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,82
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,55
    SSE
  • Placering: 15
    Suzanne G Arwidson & Hexa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:39,32
    Startnr: 1
    Förare: Suzanne G Arwidson
    Hund: Lann Morian Hailey Hexa
    Ras: Belgisk vallhund/groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,82
  • Placering: 16
    Therese Ringsgård & Amber
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,05
    Startnr: 2
    Förare: Therese Ringsgård
    Hund: Tibridge Crazy Princess Amber
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,05
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,58
  • Placering: 17
    Anna-Lena Hällsten & Stina
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,99
    Startnr: 26
    Förare: Anna-Lena Hällsten
    Hund: Sjöbolyckans Diamonds are Forever
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,97
  • Placering: 18
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:03,43
    Startnr: 37
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Gnällspikens Amber Queen
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,17
  • Placering: 19
    Cecilia Hellgren & Aylie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,26
    Startnr: 12
    Förare: Cecilia Hellgren
    Hund: Capa Tosta Roccamonfina
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,64
  • Placering: 20
    Helena Florin & Scilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:28,44
    Startnr: 36
    Förare: Helena Florin
    Hund: Vavoom´s Material Girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,55
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,41
  • Placering: 21
    Wenche Huber & Juventus Regenia Bohemia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,49
    Startnr: 46
    Förare: Wenche Huber
    Hund: Juventus Regenia Bohemia
    Ras: Chodsky Pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,50
  • Placering: 22
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:08,99
    Startnr: 45
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,75
  • Placering: 23
    Sofia Stenbakken & Mindie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:07,68
    Startnr: 21
    Förare: Sofia Stenbakken
    Hund: Barrongiz Always on My Mind
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,55
    SSE
  • Placering: 24
    Maria Larsson & Myra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:18,47
    Startnr: 15
    Förare: Maria Larsson
    Hund: Nice of you to come bye Ms one and
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,74
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,66
  • Placering: 25
    Maria Wilhelmsson & Axxa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:44,82
    Startnr: 30
    Förare: Maria Wilhelmsson
    Hund: Sinanju's Bestla of Quint
    Ras: Laekenois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:12,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,43
  • Placering: 26
    Klas Liljestrand & Reco
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:34,31
    Startnr: 28
    Förare: Klas Liljestrand
    Hund: Mirax off the Record
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,02
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Annika Andersson & Halli
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 65:26,80
    Startnr: 10
    Förare: Annika Andersson
    Hund: Rognebergtrollet´s Halli
    Ras: Svensk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,09
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 62:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Maria Thiman & Felix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:34,19
    Startnr: 13
    Förare: Maria Thiman
    Hund: Slåtterängens Felix
    Ras: Welsh Corgi cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:05,43
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Ida Wessberg & Tia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:15,30
    Startnr: 4
    Förare: Ida Wessberg
    Hund: Rus N’ Riv Tråpid Happy Loving You
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,00
  • Placering: 30
    Inger Sjöstrand & Zoccan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:37,19
    Startnr: 6
    Förare: Inger Sjöstrand
    Hund: Aqualines Little Beauty
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,58
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,85
  • Placering: 31
    Lena Fag & Dagny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:06,06
    Startnr: 44
    Förare: Lena fag
    Hund: Vavooms who's that girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,59
  • Placering: 32
    Beatrice Jacobsson & Molly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 64:02,34
    Startnr: 8
    Förare: Beatrice Jacobsson
    Hund: Crumb's Madeira
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 61:29,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,19
  • Placering: 33
    Laila Juhlin & Benji
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:13,73
    Startnr: 14
    Förare: Laila Juhlin
    Hund: Llefennis Killevippen
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:21,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Anna Björling & Kiwi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:23,31
    Startnr: 16
    Förare: Anna Björling
    Hund: Mi-Jo's Kiwi
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,03
  • Placering: 35
    Mona Hall & Tova
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:14,99
    Startnr: 17
    Förare: Mona Hall
    Hund: Tova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,77
  • Placering: 36
    Maria Norrbom & Franklin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:59,66
    Startnr: 35
    Förare: Maria Norrbom
    Hund: Farmarens Upside down
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,96
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Anna Karlsson & Tamoras Felix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:06,58
    Startnr: 7
    Förare: Anna Karlsson
    Hund: Tamoras Felix
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,33
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Rosita Roth & Fia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:11,53
    Startnr: 39
    Förare: Rosita Roth
    Hund: Maktez Fia
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    anita mortensson & Heidiburghs Hilda
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:03,82
    Startnr: 24
    Förare: Anita Mortensson
    Hund: Heidiburghs Hilda
    Ras: Siberian Husky
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Barbro Fransson & Yara
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:12,19
    Startnr: 27
    Förare: Barbro Fransson
    Hund: Born To Win Warrior Yara
    Ras: Vit Herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Charlotte Hagstad & Morion
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:15,59
    Startnr: 38
    Förare: Charlotte Hagstad
    Hund: Wenarjas Birks Birk
    Ras: Nederlandse Kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Madeleine Björnskiöld & Blue Lagoon Kiwi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:58,06
    Startnr: 29
    Förare: Madeleine Björnskiöld
    Hund: Blue Lagoon Kiwi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    carol örnborg & Pixel
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:37,25
    Startnr: 47
    Förare: Carol Örnborg
    Hund: One Hands Pixel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,44
  • Placering: 44
    Maria Bjällerhag Svejd & Lykka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:37,81
    Startnr: 43
    Förare: Maria Bjällerhag Svejd
    Hund: Windcraft Here Beside You
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:56,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    AnneChatrine Malmèn & Cola
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:49,62
    Startnr: 9
    Förare: AnneChatrine Malmén
    Hund: Jean Dark Jack Sparrow
    Ras: ChineseCrested pp
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Ida Milton & Junior
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 06:46,59
    Startnr: 19
    Förare: Ida Milton
    Hund: Junior
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:46,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Lena Lange & Frans
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:45,75
    Startnr: 22
    Förare: Lena Lange
    Hund: Båtsman
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Jenny Öhrström & Hilka
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:02,40
    Startnr: 34
    Förare: Jenny Öhrström
    Hund: Mixalex Hilka
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:02,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Pirjo Ahlgren & Siripiri Sarah Barnaby
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:19,46
    Startnr: 48
    Förare: Pirjo Ahlgren
    Hund: Siripiri Sarah Barnaby
    Ras: Chihuahua kh
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Lillott Forsberg & Freddie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 20
    Förare: Lillott Forsberg
    Hund: Freddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00