Fjällnosen TSM 2019-08-03 Vemdalen

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Studiefrämjandet Mitt

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Mats Hedlund

  • Placering: 1
    Marie Nilsson & Ell
    Totalpoäng: 94 Totalfel: 0 Totaltid: 06:30,34
    Startnr: 34
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Vindarnas Ellies
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,84
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 0
    Tid: 01:47,60
  • Placering: 2
    Sonja Mattsson & Silogårdens Juno
    Totalpoäng: 94 Totalfel: 1 Totaltid: 05:17,09
    Startnr: 29
    Förare: Sonja Mattsson
    Hund: Silogårdens Juno
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:31,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,87
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 0
    Tid: 01:15,97
  • Placering: 3
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 08:47,21
    Startnr: 24
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:59,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,25
  • Placering: 4
    Agneta Kojan Wedin & Ixo
    Totalpoäng: 86 Totalfel: 0 Totaltid: 06:36,56
    Startnr: 27
    Förare: Agneta Kojan Wedin
    Hund: Enando’s Jolly Jazz
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,56
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,94
  • Placering: 5
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:00,81
    Startnr: 11
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,12
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,25
  • Placering: 6
    Anna Roos & Flash
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:38,47
    Startnr: 6
    Förare: Anna Roos
    Hund: Cajiro’s Flashback
    Ras: Aussie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,06
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,41
  • Placering: 7
    Lena Olsson & Märta
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 08:35,00
    Startnr: 38
    Förare: Lena Olsson
    Hund: Cefeus Märta of Gimli
    Ras: Mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,63
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:43,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 8
    Carina Teodorsson & Ace
    Totalpoäng: 82 Totalfel: 0 Totaltid: 07:45,96
    Startnr: 22
    Förare: Carina Teodorsson
    Hund: Caradees Ranger
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:46,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,06
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,31
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 9
    Christina Battison & Jessie
    Totalpoäng: 79 Totalfel: 2 Totaltid: 06:45,47
    Startnr: 31
    Förare: Christina Battison
    Hund: Jessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,13
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:36,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 10
    Emma Hammar & Rue
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 2 Totaltid: 08:50,28
    Startnr: 28
    Förare: Emma Hammar
    Hund: Nikkitorpets Miss Brown
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,15
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,13
  • Placering: 11
    Maria Hedin & Franz
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 08:42,18
    Startnr: 14
    Förare: Maria Hedin
    Hund: Franz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,40
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,78
  • Placering: 12
    Jan Köbin & Kurbitz Abba Fernando
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 08:51,00
    Startnr: 13
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Abba Fernando
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,66
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,34
  • Placering: 13
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 0 Totaltid: 08:05,22
    Startnr: 35
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,06
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,16
  • Placering: 14
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 2 Totaltid: 08:05,88
    Startnr: 19
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,34
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,54
  • Placering: 15
    Maria Eriksson & Ted
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 4 Totaltid: 08:34,97
    Startnr: 17
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Redqliff's It's Me Icon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,97
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Inger Olsson & Ossi
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 6 Totaltid: 09:33,97
    Startnr: 32
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Julia
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,97
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Susanne Järhed & Bosse
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 5
    Förare: Susanne Järhed
    Hund: Nuits Monterosso
    Ras: Bracco Italiano
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Carin Ahlstedt & Zelma
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 1 Totaltid: 09:32,90
    Startnr: 7
    Förare: Carin Ahlstedt
    Hund: AlphasGoodGirl
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,90
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Britt-Mari Törnquist & Emil
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 4 Totaltid: 08:05,97
    Startnr: 36
    Förare: Britt-Mari Törnquist
    Hund: Anjins Ramon
    Ras: Schnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,78
  • Placering: 20
    ANETTE HOFLIN & MIRA
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 5 Totaltid: 08:37,66
    Startnr: 40
    Förare: ANETTE HOFLIN
    Hund: MIRA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,53
  • Placering: 21
    Lotta Castell & Virus
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 2 Totaltid: 09:43,09
    Startnr: 18
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Sirius
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:51,91
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,18
  • Placering: 22
    Camilla Dahlberg & Bolero
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 07:38,01
    Startnr: 21
    Förare: Camilla Dahlberg
    Hund: Turbulens Bolero
    Ras: Belgisk vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,19
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,82
  • Placering: 23
    Monica Johansson & Ella
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 08:25,79
    Startnr: 37
    Förare: Monica Johansson
    Hund: Hidden Farms Cotton-Candy in Red
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:06,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,32
  • Placering: 24
    Eva Nordh & Stormo Backans Cenny
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:48,32
    Startnr: 25
    Förare: Eva Nordh
    Hund: Stormo Backans Cenny
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,32
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Marie Inglund & Alva
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 09:48,90
    Startnr: 15
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Trollglitter Näsvass
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:48,90
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Barbro Collin & Cookie
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 2 Totaltid: 08:34,13
    Startnr: 33
    Förare: Barbro Collin
    Hund: Collbros Sugar Pie Honey
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,75
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 0 Totaltid: 09:00,47
    Startnr: 1
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,47
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Linnea Eklund & Janis
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 2 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Linnea Eklund
    Hund: Janis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 19
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 0 Totaltid: 08:36,50
    Startnr: 8
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,50
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Eivor Skoger & Saffi
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 0 Totaltid: 09:56,59
    Startnr: 4
    Förare: Eivor Skoger
    Hund: Biley’s Shogun Fujiko Sama
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,59
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Erika Nilsson & Mironik's Jorulla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:50,47
    Startnr: 23
    Förare: Erika Nilsson
    Hund: Mironik's Jorulla
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,00
  • Placering: 32
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 09:17,97
    Startnr: 39
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,97
  • Placering: 33
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 4 Totaltid: 08:33,69
    Startnr: 20
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,69
  • Placering: 34
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 4 Totaltid: 09:02,91
    Startnr: 26
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Långhårig collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,91
  • Placering: 35
    Karin Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 0 Totaltid: 09:05,62
    Startnr: 3
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,62
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 09:59,99
    Startnr: 9
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,99
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Helena Tusås & Kalla
    Totalpoäng: 41 Totalfel: 4 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 2
    Förare: Helena Tusås
    Hund: Kalla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Victoria Mattsson & Amber
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 4 Totaltid: 08:59,22
    Startnr: 16
    Förare: Victoria Mattsson
    Hund: Amber
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:19,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,19
  • Placering: 39
    Anita Kennerfalk & Ella
    Totalpoäng: 28 Totalfel: 0 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 30
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Encos Elvira
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Susann Medalen & Stisse
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 5 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 10
    Förare: Susann Medalen
    Hund: Nice Of You To Come Bye I Want To B
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00