TSM 2018-07-29 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Denise Persson Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,41
    Startnr: 18
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchinas Elisa Embrace
    Ras: Manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,57
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,56
  • Placering: 2
    Christin Jonazon & Zigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,84
    Startnr: 4
    Förare: Christin Jonazon
    Hund: Black and Buff's Cappuccino
    Ras: Amerikansk cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,97
  • Placering: 3
    Bodil Lundell & Allan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,16
    Startnr: 21
    Förare: Bodil Lundell
    Hund: Al Capone
    Ras: Petit Brabancon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,78
  • Placering: 4
    Annie Wilén Jonsson & Kapten Blåbär
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:33,93
    Startnr: 39
    Förare: Annie Wilén Jonsson
    Hund: Théoden
    Ras: Mudi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,31
  • Placering: 5
    Anna Lycknets & Windie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,63
    Startnr: 27
    Förare: Anna Lycknets
    Hund: Ärteplättens Magica Tophana
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,72
  • Placering: 6
    Matilda Mårtensson & Louie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:43,61
    Startnr: 29
    Förare: Matilda Mårtensson
    Hund: Louie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,28
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,93
    SSE
  • Placering: 7
    Charlotte Gustafsson & Sune
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:12,19
    Startnr: 16
    Förare: Charlotte Gustafsson
    Hund: Sjödjurets Sunrise Shiraz
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,79
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,37
  • Placering: 8
    Marianne Lowen & Maggie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,15
    Startnr: 28
    Förare: Marianne Lowen
    Hund: Maggie
    Ras: Bc
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,99
  • Placering: 9
    desiree lennklo & Lilly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:12,10
    Startnr: 33
    Förare: Desiree lennklo
    Hund: Lp1 externo sarita
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,03
  • Placering: 10
    Elona connysson & Tippex
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:54,35
    Startnr: 38
    Förare: Elona connysson
    Hund: Spotdog's evening emerald
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,10
  • Placering: 11
    Carina Bergenwolf & Minos
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:12,03
    Startnr: 34
    Förare: Carina Persson
    Hund: Holmåsa`s Min Minos
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:49,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,75
  • Placering: 12
    Marie Callert & Loppan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:45,70
    Startnr: 17
    Förare: Marie Callert
    Hund: Tiddy's Single Lady
    Ras: Chihuahua långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,63
  • Placering: 13
    Anette Evelyndotter & Sickan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:38,62
    Startnr: 26
    Förare: Anette Evelyndotter
    Hund: Gråmanns Iris
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:59,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,97
  • Placering: 14
    Jeannett Corfitsen & Sunshine
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:31,90
    Startnr: 19
    Förare: Jeannett Corfitsen
    Hund: Leading Angels Spiritual Mentor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 15
    Lisbet Pedersen & Valpgläntans Vanessa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,71
    Startnr: 46
    Förare: Lisbet Pedersen
    Hund: Valpgläntans Vanessa
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,31
  • Placering: 16
    Sandra Bromé Vikenstjerna & Stiss
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,60
    Startnr: 14
    Förare: Sandra Bromé Vikenstjerna
    Hund: Timo´s Staffs Hedda
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,22
  • Placering: 17
    Kirsten Kristiansen & Speedy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,75
    Startnr: 36
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Deenovo Mighty Gladiator of Glory
    Ras: Australian Spedherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,44
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,34
    SSE
  • Placering: 18
    Desirée Karlsson & Menno
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:29,72
    Startnr: 25
    Förare: Desirée Karlsson
    Hund: Menno
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,19
  • Placering: 19
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:29,73
    Startnr: 35
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: Mc Marra's Game on Solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,60
  • Placering: 20
    Jenny Fridh & Unni
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:59,91
    Startnr: 41
    Förare: Jenny Fridh
    Hund: Funny Blacks Princess of Ice
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,16
  • Placering: 21
    Petra Lindström & Elda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:04,88
    Startnr: 50
    Förare: Petra Lindström
    Hund: Promotion Honda Firestorm
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,44
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    SSE
  • Placering: 22
    David Karlsson & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:33,57
    Startnr: 44
    Förare: David Karlsson
    Hund: XHOUSE MAGICA DE HEX
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,19
  • Placering: 23
    Anette Larsson & Spike
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:39,10
    Startnr: 1
    Förare: Anette Larsson
    Hund: Spike
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,41
  • Placering: 24
    Ida Brantberg & Ebbot
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:46,08
    Startnr: 2
    Förare: Ida Brantberg
    Hund: Eldivas Yellow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Maria Alzen-Kristiansson & Lilleman
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:00,28
    Startnr: 43
    Förare: Maria Alzen-Kristiansson
    Hund: XHOUSE MIRAKULIX
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,69
  • Placering: 26
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:27,06
    Startnr: 22
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,03
  • Placering: 27
    Pia Asp & Elvis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:50,46
    Startnr: 15
    Förare: Pia Asp
    Hund: Grahnskans Leon
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,15
  • Placering: 28
    Pernilla Svensson & Aslan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:14,82
    Startnr: 5
    Förare: Pernilla Svensson
    Hund: Ambush Hungry Heart
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:32,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,44
  • Placering: 29
    Marie Tönnberg & Frej
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:20,06
    Startnr: 49
    Förare: Marie Tönnberg
    Hund: Tillyhills kör bara kör
    Ras: Australian shepard
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:43,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,53
    SSE
  • Placering: 30
    Louise Adamsson & Yxie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:17,91
    Startnr: 47
    Förare: Louise Adamsson
    Hund: Gråmanns Yxie
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:28,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,91
  • Placering: 31
    Lisa Johansson & Affe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 05:29,38
    Startnr: 30
    Förare: Lisa Johansson
    Hund: Affe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,07
  • Placering: 32
    Patrik Johansson & Bonnie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 06:30,19
    Startnr: 6
    Förare: Patrik Johansson
    Hund: Grahnskans Bonnie
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Marie Persson & Björne
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:50,38
    Startnr: 42
    Förare: Marie Persson
    Hund: Tribusas Dorisson Börje
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:46,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,50
  • Placering: 34
    Jeanette Nilcrantz & Zajja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:56,51
    Startnr: 37
    Förare: Jeanette Nilcrantz
    Hund: Zajja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:39,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Ritva Lindström & Jösta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:27,22
    Startnr: 32
    Förare: Ritva Lindström
    Hund: Honningrosas Jösta Hjerteknuser
    Ras: Norsk Buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:48,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Zita Frising fm & Wilaritts Mexx
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:51,69
    Startnr: 24
    Förare: Zita Frising fm
    Hund: Wilaritts Mexx
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Sara Wiberg & Helge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:32,21
    Startnr: 48
    Förare: Sara Wiberg
    Hund: Magnarpstrands Kasper
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:24,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,30
  • Placering: 38
    Jenny Nilsson & Ever on Jeff
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:18,25
    Startnr: 11
    Förare: Jenny Nilsson
    Hund: Ever on Jeff
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,03
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Ellen Herrlin & Bosse
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:22,06
    Startnr: 8
    Förare: Ellen Herrlin
    Hund: Bosse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Ylva Honoré & Honey
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:42,63
    Startnr: 10
    Förare: Ylva Honoré
    Hund: Hässlehoffs Doris-Freesiadotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,63
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,00
  • Placering: 41
    Johanna Westerberg & Stjärnglimtens Zalsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:26,47
    Startnr: 3
    Förare: Johanna Westerberg
    Hund: Stjärnglimtens Zalsa
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,47
  • Placering: 42
    Maria Delin & Olga
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:05,66
    Startnr: 12
    Förare: Maria Delin
    Hund: Champhurst Last Orders
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,35
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:13,31
  • Placering: 43
    Sigrid Nurbo & Ivanka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 9 Totaltid: 07:09,45
    Startnr: 20
    Förare: sigrid nurbo
    Hund: Ivanka
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:21,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Christina Unné & Diesel
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:47,21
    Startnr: 23
    Förare: Christina Unné
    Hund: Cefeus Diesel II
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Pernilla Honoré & Silla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 9 Totaltid: 07:07,65
    Startnr: 45
    Förare: Pernilla Honoré
    Hund: Hässlehoffs Betty-Michelindotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Josephine Rosvall & Astrid
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:30,00
    Startnr: 9
    Förare: Josephine Rosvall
    Hund: Shihrott'z Absolute One of a Kind
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00