TSM 2018-03-17 Floda

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Tasspalatset

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Linda Johansson Domare 2: Linda Fogelquist Hedwall Domare 3: Anneli Johansson Domare 4: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Kerstin Rörstam & Micke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:33,93
    Startnr: 24
    Förare: Kerstin Rörstam
    Hund: Aagerups Micke Mackmyra
    Ras: DanskSvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,34
  • Placering: 2
    Carina Odén & Jäger
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,24
    Startnr: 30
    Förare: Carina Odén
    Hund: Jägermeister
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,62
  • Placering: 3
    Lena Fag & Dagny
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,62
    Startnr: 43
    Förare: Lena Fag
    Hund: Vavoom's Who's That Girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,93
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,78
  • Placering: 4
    Greta Vesterberg & Foxie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,66
    Startnr: 22
    Förare: Greta Vesterberg
    Hund: Cog-Wheel's Crash Boom Bang
    Ras: Norwichterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,07
  • Placering: 5
    bodil fagerman & Texas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:52,08
    Startnr: 17
    Förare: Bodil Fagerman
    Hund: Circle Line Waterballoon
    Ras: Perro De Agua Espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,27
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,59
  • Placering: 6
    Kristina Widén & Freja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:15,74
    Startnr: 25
    Förare: Kristina Widén
    Hund: Härskarringens Gaya
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,61
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,56
    SSE
  • Placering: 7
    Mimmi Gullberg & Imse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,06
    Startnr: 12
    Förare: Mimmi Gullberg
    Hund: Light My Fire Imse
    Ras: Berger Des Pyrénées À Face Rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,23
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,90
  • Placering: 8
    Sonja Wallin & Lura
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:25,98
    Startnr: 37
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Lura
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,46
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,46
  • Placering: 9
    Emma Larsson & Sky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:58,26
    Startnr: 19
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Sky
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,78
  • Placering: 10
    Christina Battison & Jessie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:43,26
    Startnr: 31
    Förare: Christina Battison
    Hund: Jessie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,72
  • Placering: 11
    Agneta Ahlgren & Penny
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:10,04
    Startnr: 14
    Förare: Agneta Ahlgren
    Hund: Arelidsaussie Penny Lane
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:54,69
  • Placering: 12
    Karina Ravn & Cooper
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:46,60
    Startnr: 3
    Förare: Karina Ravn
    Hund: Renrosen Cooper
    Ras: Working Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,48
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:06,13
  • Placering: 13
    Åse Simonsen & Nala
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:26,91
    Startnr: 45
    Förare: Åse Simonsen
    Hund: Änghagens The Famous Grouse
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:23,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,03
  • Placering: 14
    Kerstin Lydeen & Luna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:05,89
    Startnr: 46
    Förare: Kerstin Lydeen
    Hund: Sjösvängens Lyckorus
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:35,86
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,00
  • Placering: 15
    Ingrid Boman & Paddy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:58,75
    Startnr: 34
    Förare: Ingrid Boman
    Hund: Kanadickens Paddington Of Sisa
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:08,31
  • Placering: 16
    Annika Magnusson & Maja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:27,91
    Startnr: 28
    Förare: Annika Magnusson
    Hund: Hamostis Busla Av Mex
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,82
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Jimmy Byström & Mira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:20,58
    Startnr: 20
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Mira
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,84
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,52
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Jeanette Hellberg & Felix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:22,03
    Startnr: 27
    Förare: Jeanette Hellberg
    Hund: Ullbodens Felix
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:12,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,07
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Mats Aldenmark & Fjällvallarens Aska
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:47,70
    Startnr: 13
    Förare: Mats Aldenmark
    Hund: Fjällvallarens Aska
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,66
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,04
  • Placering: 20
    Mimmi Winskog & Qaramell
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:59,21
    Startnr: 6
    Förare: Maria Winskog
    Hund: Kullhagas E Qaramell From Ricci
    Ras: Chihuahua, Långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,25
  • Placering: 21
    Marie Nilsson & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:02,06
    Startnr: 26
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Stately Star Sunny Rays
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,78
  • Placering: 22
    Ulrica Olsson & Fiddeli
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:18,13
    Startnr: 38
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Aspsjöns Fiddeli
    Ras: Berner Sennen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,53
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,01
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,59
    SSE
  • Placering: 23
    Ylva Dahlgren Bengtsson & Eddie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:21,32
    Startnr: 7
    Förare: Ylva Dahlgren Bengtsson
    Hund: Eddie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,01
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:42,67
    Startnr: 23
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,72
  • Placering: 25
    Katarina Norberg & Ada
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:00,67
    Startnr: 40
    Förare: Katarina Norberg
    Hund: Kamilika Kitwana Sorba
    Ras: Rhodesian Ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,73
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,69
  • Placering: 26
    Madeleine Ljungholm & Nero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:07,67
    Startnr: 10
    Förare: Madeleine Ljungholm
    Hund: Citlaltepetl Panter
    Ras: Xoloitzcuintle, Stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,14
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Josephine Löfdahl & Ninja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:12,75
    Startnr: 44
    Förare: Josephine Löfdahl
    Hund: Sparring's I'Ninja
    Ras: Belgisk Vallhund/ Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,56
  • Placering: 28
    Tina Sjöberg & Sia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:13,71
    Startnr: 5
    Förare: Tina Sjöberg
    Hund: Aisa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:64,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,34
  • Placering: 29
    Helena Florin & Scilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:19,51
    Startnr: 8
    Förare: Helena Florin
    Hund: Vavoom's Material Girl
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,70
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,06
  • Placering: 30
    Anna Imstedt & Smilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:07,52
    Startnr: 16
    Förare: Anna Imstedt
    Hund: Dollywood's Whole Lotta Love
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,78
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,80
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,94
  • Placering: 31
    Åsa Säfström & Tussbergets Pippi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:38,12
    Startnr: 42
    Förare: Åsa Säfström
    Hund: Tussbergets Pippi
    Ras: Perro De Agua Espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,75
  • Placering: 32
    Elin Alvin & Leia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:56,45
    Startnr: 32
    Förare: Elin Alvin
    Hund: Frubrax Leia Joltdotter
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:31,55
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,43
    SSE
  • Placering: 33
    gun johansson & Alma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:58,00
    Startnr: 33
    Förare: Gun Johansson
    Hund: Västspetsens Appsoluta Alma
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,09
  • Placering: 34
    Benita Laurell & Itzi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:27,77
    Startnr: 1
    Förare: Benita Laurell
    Hund: Winkis Benitzi
    Ras: Border terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:20,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,15
  • Placering: 35
    Ulrika Skarin & Sjölundas Koala
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 06:11,96
    Startnr: 39
    Förare: Ulrika Skarin
    Hund: Sjölundas Koala
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:44,31
  • Placering: 36
    Madeleine Ehrlin & Leya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 05:00,18
    Startnr: 9
    Förare: Madeleine Ehrlin
    Hund: Leya
    Ras: Amerikansk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:28,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:33,30
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Sandra nilsson & Mac
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,08
    Startnr: 15
    Förare: Sandra Nilsson
    Hund: Mac
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,55
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Berit Kjelldahl & Miko
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:59,04
    Startnr: 18
    Förare: Berit Kjelldahl
    Hund: Rävrackarns isvind
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:31,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,39
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Nina Lundell & Hugo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:21,71
    Startnr: 11
    Förare: Nina Lundell
    Hund: Double Barrel's Crisp Pescatore
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Britt-Marie Andersson & Nicci
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:54,48
    Startnr: 4
    Förare: Britt-Marie Andersson
    Hund: Conzensa
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Jan Danielsson & Simba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:46,58
    Startnr: 35
    Förare: Jan Danielsson
    Hund: Lifsungstollarens Simba
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,05
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Barbro Olofsson & Casey
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:31,54
    Startnr: 29
    Förare: Barbro Olofsson
    Hund: My True Friend's Day By Day
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,60
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Jeanette Wolltin & Rapport's Aaron
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 8 Totaltid: 06:39,97
    Startnr: 21
    Förare: Jeanette Wolltin
    Hund: Rapport's Aaron
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Susanne Strömbäck & Kråkeslottets Julius Caesar
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:22,82
    Startnr: 36
    Förare: Susanne Strömbäck
    Hund: Kråkeslottets Julius Caesar
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,82
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00