Prästgårdsnosen TSM 2018-10-20 Söderköping

Arrangör: Söderköpings Brukshundklubb
Anordnare: Söderköpings BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Jeanette Arnesson

  • Placering: 1
    Susanne Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:46,11
    Startnr: 29
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance Little Miss Sunshine
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,11
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,81
  • Placering: 2
    Linda Nymark & Chaplin
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:48,21
    Startnr: 37
    Förare: Linda Nymark
    Hund: Bageriets Kanel
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,50
    SSE
  • Placering: 3
    Catharina Steen & Troja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:03,95
    Startnr: 13
    Förare: Cattis Steen
    Hund: Blacknecks B'ästa
    Ras: Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,18
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,09
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,43
    SSE
  • Placering: 4
    Carina Forsberg & Cava
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:06,27
    Startnr: 23
    Förare: Carina Forsberg
    Hund: Peak'Nstuff Flash Wave
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,67
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,00
  • Placering: 5
    Beatrice Bergqvist & Caramia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:09,10
    Startnr: 7
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Ärtvickans ärtiga caramia
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,63
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,13
  • Placering: 6
    Maria Thiman & Aska
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:13,44
    Startnr: 42
    Förare: Maria Thiman
    Hund: Källstugans Aska
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,01
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,69
    SSE
  • Placering: 7
    Yvonne Mickelsson Karlsson & Tindra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:17,82
    Startnr: 20
    Förare: Yvonne Mickelsson Karlsson
    Hund: Tindra
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,32
  • Placering: 8
    Lena Thunholm & Royce
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,05
    Startnr: 36
    Förare: Lena Thunholm
    Hund: Mizacks Royce Purple Prince
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,48
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,16
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,41
  • Placering: 9
    Charlotte Hagstad & Morion
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:24,20
    Startnr: 16
    Förare: Charlotte Hagstad
    Hund: Wenarjas Birks Birk
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,01
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,16
  • Placering: 10
    Johannes Lundblad & Balthazar
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:28,39
    Startnr: 30
    Förare: Johannes Lundblad
    Hund: Galottens Numerus
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,61
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,53
    SSE
  • Placering: 11
    Mari Lindström & Bizkit
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,38
    Startnr: 41
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Bizkit
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,89
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,64
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,97
  • Placering: 12
    Denise Friskman & Baloo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:43,19
    Startnr: 18
    Förare: Denise Friskman
    Hund: Blue Alert's Goldeneye
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,83
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,04
  • Placering: 13
    Helena Zimdahl & Essi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:43,90
    Startnr: 24
    Förare: Helena Zimdahl
    Hund: Tonedo's By My Side Essi
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,74
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,41
  • Placering: 14
    Suzanne G Arwidson & Hexa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:44,47
    Startnr: 3
    Förare: Suzanne G Arwidson
    Hund: Lann Morian Hailey Hexa
    Ras: Belgisk vallhund/ groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,01
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,16
  • Placering: 15
    Ida Wessberg & Tia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:47,90
    Startnr: 25
    Förare: Ida Wessberg
    Hund: Rus N' Riv Tråpid Happy Loving You
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,51
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,39
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,72
  • Placering: 16
    Lisbet Karlsson & Zingo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:48,27
    Startnr: 38
    Förare: Lisbet Karlsson
    Hund: Lagottessa Cardelino
    Ras: Lagotto romangolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,92
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,41
    SSE
  • Placering: 17
    Laila Juhlin & Benji
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,69
    Startnr: 34
    Förare: Laila Juhlin
    Hund: Llefennis Killevippen
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,15
  • Placering: 18
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:58,93
    Startnr: 27
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,93
  • Placering: 19
    Johanna Melin & Wilma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,99
    Startnr: 8
    Förare: Johanna Melin
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,22
  • Placering: 20
    Carola Lindh & Skorpan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,19
    Startnr: 11
    Förare: Carola Lindh
    Hund: Zican’s GB Tiptop
    Ras: American Staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,13
  • Placering: 21
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,29
    Startnr: 22
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,70
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,12
  • Placering: 22
    Christina Lindström & Tindra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:24,60
    Startnr: 17
    Förare: Christina Lindström
    Hund: Törnskogens Grace Kelly
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,07
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,85
  • Placering: 23
    Eva Lundin & Jack
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,78
    Startnr: 19
    Förare: Eva Lundin
    Hund: Nikkitorpets Brother Jack
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,17
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,50
  • Placering: 24
    Cecilia Karlsson & Roxy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,18
    Startnr: 15
    Förare: Cecilia Karlsson
    Hund: Roxy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,41
  • Placering: 25
    Cari Hansson & Sipa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,74
    Startnr: 9
    Förare: Cari Hansson
    Hund: Blue Alert´s Sipa Lipa Lakritspipa
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,94
  • Placering: 26
    Jeanette Landstedt & Zakke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:55,74
    Startnr: 26
    Förare: Jeanette Landstedt
    Hund: Sandcroft's Izak Golda of Jari
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,92
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,13
  • Placering: 27
    Anna Hjälmdahl Trygg & Scilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:38,79
    Startnr: 2
    Förare: Anna Hjälmdahl Trygg
    Hund: Cajiro´s Perfect Design of Cq
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:14,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,15
  • Placering: 28
    Annelie Frejås & Cosmo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:32,34
    Startnr: 5
    Förare: Annelie Frejås
    Hund: Elsamåves Finfina Figge
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,86
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:38,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,44
  • Placering: 29
    Camilla Ahlmark & Kummin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:54,67
    Startnr: 33
    Förare: Camilla Ahlmark
    Hund: Bageriets Kummin
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,02
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,00
  • Placering: 30
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,42
    Startnr: 47
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,30
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Margareta Lantz & Sanna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,79
    Startnr: 12
    Förare: Margareta Lantz
    Hund: Argenta´s Rhianna
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,48
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,56
    SSE
  • Placering: 32
    Agneta Hoff & Viggo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,94
    Startnr: 48
    Förare: Agneta Hoff
    Hund: Kamrats Matador
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,05
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,24
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,65
  • Placering: 33
    Jenny Öhrström & Chessa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:02,69
    Startnr: 28
    Förare: Jenny Öhrström
    Hund: Mixalex Chessa
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,01
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,43
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:20,36
    Startnr: 21
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,73
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,00
  • Placering: 35
    Kai Sjögren & Frode
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 01:54,40
    Startnr: 31
    Förare: Kai Sjögren
    Hund: Waterpassion´s Freespirit Frode
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,89
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,35
  • Placering: 36
    Lotta Nilsson & Affe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:58,70
    Startnr: 39
    Förare: Lotta Nilsson
    Hund: Vildhöjdens Aggera
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,48
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,44
  • Placering: 37
    Malin Martinsson & Polly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:03,81
    Startnr: 40
    Förare: Malin Martinsson
    Hund: Polly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,62
  • Placering: 38
    Anne-Marie Eklund & Mocca
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:21,35
    Startnr: 4
    Förare: Anne-Marie Eklund
    Hund: Mayamore Himalaya
    Ras: engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,38
  • Placering: 39
    Susanna parviainen & Essie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:33,05
    Startnr: 45
    Förare: Susanna parviainen
    Hund: Swefarms festliga Essie
    Ras: Dansk svenskgårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Barbro Fransson & Yara
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:44,05
    Startnr: 6
    Förare: Barbro Fransson
    Hund: Born To Win Warrior Yara
    Ras: Vit Herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,29
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,54
  • Placering: 41
    Leena Wärnehult & Cassi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:01,61
    Startnr: 10
    Förare: Leena Wärnehult
    Hund: Försvarsmaktens Dike
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,99
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,00
  • Placering: 42
    anita mortensson & heidiburghs hilda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:20,68
    Startnr: 1
    Förare: anita mortensson
    Hund: heidiburghs hilda
    Ras: siberian husky
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,37
  • Placering: 43
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:52,55
    Startnr: 43
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,61
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,50
  • Placering: 44
    Nina Andersson & Hollie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:13,27
    Startnr: 50
    Förare: Nina Andersson
    Hund: La Familia’s Quispel Hollie Hio
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,70
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,64
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,93
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Cecilia Hellgren & Aylie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:06,21
    Startnr: 14
    Förare: Cecilia Hellgren
    Hund: Capa Tosta Roccamonfina
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,58
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,63
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Karin Sjöblom & Salsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:20,56
    Startnr: 32
    Förare: Karin Sjöblom
    Hund: Salsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,15
  • Placering: 47
    Åsa Lindstam & Debbie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:22,04
    Startnr: 49
    Förare: Åsa Lindstam
    Hund: Fabulous lab. Be Your Dream
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,45
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,59
  • Placering: 48
    Sarah Wallin Bååth & Leeloo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:39,36
    Startnr: 44
    Förare: Sarah Wallin Bååth
    Hund: Rottkaisers Lily Potter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,08
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Carina Nilsson & Molly
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:21,65
    Startnr: 35
    Förare: Carina Nilsson
    Hund: Molly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 50
    Susanne Fransén & Arisu
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:43,90
    Startnr: 46
    Förare: Susanne Fransén
    Hund: Sutamuroku Arisu
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 51
    Jill Ceder & Tess
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:17,07
    Startnr: 51
    Förare: Jill Ceder
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,07
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00