Novembersniffet TSM 2018-11-03 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: KARINA M NIELSEN Domare 2: Ylva Dahlgren Bengtsson

  • Placering: 1
    Annie Wilén Jonsson & Kapten Blåbär
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:11,99
    Startnr: 11
    Förare: Annie Wilén Jonsson
    Hund: Théoden
    Ras: Mudi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,96
  • Placering: 2
    Heidi Christtreu & Carlsson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:20,34
    Startnr: 28
    Förare: Heidi Christtreu
    Hund: Skansehoej’s Illusion
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,34
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,72
    SSE
  • Placering: 3
    Rebecka Petersson & Milton
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:40,26
    Startnr: 9
    Förare: Rebecka Petersson
    Hund: Tollca's Sirius
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,65
  • Placering: 4
    Annette K. Johansson & Fixa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:40,56
    Startnr: 34
    Förare: Annette K. Johansson
    Hund: Tretjak`s Fixa
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,47
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
    SSE
  • Placering: 5
    Simon Gunnarsson & Judy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:47,29
    Startnr: 4
    Förare: Simon Gunnarsson
    Hund: Judy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,88
  • Placering: 6
    Desirée Karlsson & Menno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:47,96
    Startnr: 26
    Förare: Desirée Karlsson
    Hund: Menno
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,52
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,94
  • Placering: 7
    BIRGITTA VIKSTRÖM & Zigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,35
    Startnr: 42
    Förare: BIRGITTA VIKSTRÖM
    Hund: Vildandens Switch af Pixboot
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,69
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,47
  • Placering: 8
    Carola Carlsson & Lina
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:16,67
    Startnr: 20
    Förare: Carola Carlsson
    Hund: Tallhyddans Lina
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,13
  • Placering: 9
    Eva Mårtensson & Peggy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,13
    Startnr: 39
    Förare: Eva Mårtensson
    Hund: Vildandens Echo af Molteli
    Ras: NSDTR
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,47
  • Placering: 10
    Ulrica Olsson & Fiddeli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,83
    Startnr: 1
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Aspsjöns Fiddeli
    Ras: Berner Sennen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,16
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,96
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,06
  • Placering: 11
    Amalie Kristiansen & Yatzy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,67
    Startnr: 3
    Förare: Amalie Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Astorid Belt
    Ras: Australian Spedherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,34
  • Placering: 12
    Monica Malmqvist Andersson & Evita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:52,69
    Startnr: 8
    Förare: Monica Malmqvist Andersson
    Hund: Hässlehoffs Evita-Zazudotter
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,54
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,06
  • Placering: 13
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:02,40
    Startnr: 16
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: Mc Marra's Game on Solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,31
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,03
  • Placering: 14
    Kajsa Larsson & Inez
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,83
    Startnr: 29
    Förare: Kajsa Larsson
    Hund: Inez
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,78
  • Placering: 15
    Anna Den Braver & Mera
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,53
    Startnr: 12
    Förare: Anna Den Braver
    Hund: Light my fire Merly
    Ras: Berger des pyrenees a face rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,35
  • Placering: 16
    Bodil Larsson & Asta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:32,98
    Startnr: 36
    Förare: Bodil Larsson
    Hund: Asta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,57
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,06
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,16
    SSE
  • Placering: 17
    Marie Billqvist & Thea
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:39,25
    Startnr: 44
    Förare: Marie Billqvist
    Hund: La Dolce Luna's Legacystoryforme
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,94
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,59
  • Placering: 18
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:20,07
    Startnr: 19
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,35
  • Placering: 19
    Marianne Andersson & Rasken
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,31
    Startnr: 18
    Förare: Marianne Andersson
    Hund: Sniffers X-Rask
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,47
  • Placering: 20
    Gunilla Alsterfjord & Dooley
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:06,68
    Startnr: 5
    Förare: Gunilla Alsterfjord
    Hund: Freckles Dooley’s
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,34
  • Placering: 21
    Pernilla Fredriksson & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:56,90
    Startnr: 33
    Förare: Pernilla Fredriksson
    Hund: Ekdala Mayfly Kiowa
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:41,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,47
    SSE
  • Placering: 22
    desiree lennklo & Lilly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:22,59
    Startnr: 14
    Förare: desiree lennklo
    Hund: LP1 Excerno Sarita
    Ras: perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:54,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,04
  • Placering: 23
    Agneta Kjellsson & Jaxon
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:22,66
    Startnr: 38
    Förare: Agneta Kjellsson
    Hund: Lintrollets Jaxon
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:34,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,72
    SSE
  • Placering: 24
    Ingalill Lundberg & Alice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:33,67
    Startnr: 6
    Förare: Ingalill Lundberg
    Hund: Vissrals Vanda
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:17,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,88
  • Placering: 25
    Zita Frising & Mexx
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:48,58
    Startnr: 47
    Förare: Zita Frising
    Hund: Wilaritts Mexx
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,66
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:37,32
  • Placering: 26
    Una Käck & Idefix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:55,15
    Startnr: 15
    Förare: Una Käck
    Hund: Skärgårdsvallarens Idefix
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:01,88
  • Placering: 27
    Henriette Hertz-Pedersen & Alma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:22,79
    Startnr: 43
    Förare: Henriette Hertz-Pedersen
    Hund: Toymaker's Alberte
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:10,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,50
  • Placering: 28
    Linda Knutsson & Monz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 01:40,72
    Startnr: 30
    Förare: Linda Knutsson
    Hund: Monz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:53,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,69
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:29,47
  • Placering: 29
    Carina Bergenwolf & Minos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:19,84
    Startnr: 17
    Förare: Carina Persson
    Hund: Holmåsas Min Minos
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,19
  • Placering: 30
    Irene Hertz-Pedersen & Banditten
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:12,91
    Startnr: 46
    Förare: Irene Hertz-Pedersen
    Hund: Toymakers Madicken
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Ann-Christin Karlsson & Leo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:51,74
    Startnr: 48
    Förare: Ann-Christin Karlsson
    Hund: Gråmanns Leonardo Cicaprio
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Tina Persson & Ila
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:47,71
    Startnr: 32
    Förare: Tina Persson
    Hund: SEVCH Huntingfudges Damina
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,68
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:22,56
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,47
  • Placering: 33
    Gunilla Nilsson & Extra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:24,25
    Startnr: 21
    Förare: Gunilla Nilsson
    Hund: Svartpepparn´s First Lady
    Ras: Dvärgschnauzer ss
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,63
    SSE
  • Placering: 34
    Anna Jönsson & Neo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:58,15
    Startnr: 24
    Förare: Anna Jönsson
    Hund: Eldivas One of Us
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,34
  • Placering: 35
    Susanne Keldgaard Nielsen & Haarlem
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:19,78
    Startnr: 37
    Förare: Susanne Keldgaard Nielsen
    Hund: Wonderpark's Hyacint CityOf Haarlem
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    David Karlsson & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:34,53
    Startnr: 45
    Förare: David karlsson
    Hund: Xhouse Magica de hex
    Ras: Jack Russell
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Katja Jerichau Hansen & Njarga Caana
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:02,10
    Startnr: 27
    Förare: Katja Jerichau Hansen
    Hund: Njarga Caana
    Ras: Lapsk Vallhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,19
  • Placering: 38
    Anna Lundström & Q
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:59,97
    Startnr: 40
    Förare: Anna Lundström
    Hund: Andros Qyra
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,79
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:49,00
  • Placering: 39
    Irene Petersen & Alice
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:10,53
    Startnr: 23
    Förare: Irene Petersen
    Hund: Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:57,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Eva Johansson & Börje
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:46,53
    Startnr: 2
    Förare: Eva Johansson
    Hund: Börje
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,18
  • Placering: 41
    Birgitte Bang & Happy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 06:26,12
    Startnr: 31
    Förare: Birgitte Bang
    Hund: G-Diggers Happy
    Ras: Mellempudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:55,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:07,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Mariann Nilsson & IA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 6 Totaltid: 03:48,09
    Startnr: 7
    Förare: Mariann Nilsson
    Hund: Steffex lizas iA
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:02,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:16,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,59
  • Placering: 43
    Anders Mattsson & Ester
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:37,37
    Startnr: 35
    Förare: Anders Mattsson
    Hund: Ester
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,81
  • Placering: 44
    Inger Johnsson & Disney
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:25,66
    Startnr: 10
    Förare: Inger Johnsson
    Hund: Boholdt Disneyland After Dark
    Ras: Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,69
  • Placering: 45
    Jonna Hynynen & Tuva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:27,91
    Startnr: 25
    Förare: Jonna Hynynen
    Hund: Blondietales Walks Under Ladders
    Ras: staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,53
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:01,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Anneli Nilsson & Sooki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 05:11,35
    Startnr: 49
    Förare: Anneli Nilsson
    Hund: Cavillas Amazin' Black
    Ras: Cavalier King Charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 47
    Ida Brantberg & Ebbot
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:42,69
    Startnr: 22
    Förare: Ida Brantberg
    Hund: Eldivas Yellow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 48
    Carolina Svensson & Nova
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:19,66
    Startnr: 50
    Förare: Carolina Svensson
    Hund: Nova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Marta Roslaniec & Mila
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:08,28
    Startnr: 41
    Förare: Marta Roslaniec
    Hund: Mila
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:38,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00