Halloween Nosen TSM 2019-11-02 Nyland

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Nose Work Norr

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Hällkvist

  • Placering: 1
    Jenny Holmgren & Kola
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:52,00
    Startnr: 17
    Förare: Jenny Holmgren
    Hund: Ida
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,22
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 2
    Ingalill Johansson & Bozze
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:15,28
    Startnr: 35
    Förare: Ingalill Johansson
    Hund: Truxelis Bozze
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,63
  • Placering: 3
    Kristina Westberg & Quintus
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 0 Totaltid: 12:55,34
    Startnr: 31
    Förare: Kristina Westberg
    Hund: Svassas Easy Peasy
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,93
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:46,41
  • Placering: 4
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 10:46,53
    Startnr: 21
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:25,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,69
  • Placering: 5
    Yvonne Westberg & Saga
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 12:35,81
    Startnr: 11
    Förare: Yvonne Westberg
    Hund: Dustless Saga The One And The Only
    Ras: Collie långhårig
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:49,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,37
  • Placering: 6
    Josefin Bergström & Ira
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 12:50,35
    Startnr: 36
    Förare: Josefin Bergström
    Hund: Tjakkeś Diiva
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,35
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 7
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 09:42,51
    Startnr: 28
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,04
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:59,35
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,12
  • Placering: 8
    rune werner & THEO
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 12:11,50
    Startnr: 16
    Förare: rune werner
    Hund: rosa torpets theodor
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:52,88
  • Placering: 9
    Maine Lundberg & Rowntree Simonetta
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 12:58,60
    Startnr: 34
    Förare: Maine Lundberg
    Hund: Rowntree Simonetta
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:28,60
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Veronica Hamqvist & Zingo
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 1 Totaltid: 12:03,03
    Startnr: 38
    Förare: Veronica Hamqvist
    Hund: Mandylike's Yours Truly
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:33,03
  • Placering: 11
    Marie-Louise Andersson & OZZY
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 1 Totaltid: 12:16,94
    Startnr: 33
    Förare: Marie-Louise Andersson
    Hund: Kölripans aussie book of souls
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,94
  • Placering: 12
    Anna-Lena Vestman & Mimas
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 4 Totaltid: 12:58,63
    Startnr: 3
    Förare: Anna-Lena Vestman
    Hund: Springerlykkans Amazing Adam
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,63
  • Placering: 13
    Malin Dahlqvist & Lincon
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 4 Totaltid: 13:17,53
    Startnr: 27
    Förare: Malin Dahlqvist
    Hund: Lincon
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:47,53
  • Placering: 14
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 10:31,93
    Startnr: 15
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,93
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Anicka Fernström & Alice
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:21,15
    Startnr: 12
    Förare: Anicka Fernström
    Hund: Skrållans Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,68
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:45,47
  • Placering: 16
    Marie Lindahl & Chivas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 12:24,90
    Startnr: 8
    Förare: Marie Lindahl
    Hund: Usemade Under My Nose
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,90
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Kristina Sjödin & Iivo
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 4 Totaltid: 12:43,18
    Startnr: 18
    Förare: Kristina Sjödin
    Hund: Apbeat Morris
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,18
  • Placering: 18
    Erik Lifvergren & Peikko
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 2 Totaltid: 12:10,28
    Startnr: 39
    Förare: Erik Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Röllipeikko
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,28
  • Placering: 19
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 4 Totaltid: 12:51,87
    Startnr: 5
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:33,22
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 03:48,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Jenny Martinsson & Loke
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 5 Totaltid: 13:05,00
    Startnr: 14
    Förare: Jenny Martinsson
    Hund: Quai´s Superguy
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:05,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Ulrika Hedberg & Joker
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 0 Totaltid: 12:33,62
    Startnr: 23
    Förare: Ulrika Hedberg
    Hund: Conover’s Believe The Joker
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,62
    SSE
  • Placering: 22
    ANETTE HOFLIN & MIRA
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 13:11,00
    Startnr: 24
    Förare: ANETTE HOFLIN
    Hund: MIRA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:41,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Helena Forsström-Larsson & Brizzie
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 4 Totaltid: 12:29,81
    Startnr: 19
    Förare: Helena Forsström-Larsson
    Hund: Meabbies Brizzie
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,81
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Lena Näslund Lidström & Noomi
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 4 Totaltid: 13:00,91
    Startnr: 37
    Förare: Lena Näslund Lidström
    Hund: Lapinlunas Voittajatar
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,91
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Annika Alfreds & Busa
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 2 Totaltid: 13:19,72
    Startnr: 7
    Förare: Annika Alfreds
    Hund: Eternity´s Busa
    Ras: Belgisk vallhund/tervueren
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 03:49,72
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Emma Berglund & Gruffa
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 2 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 10
    Förare: Emma Berglund
    Hund: Försvarsmaktens Gruffa
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Helen Thalen & Nova
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 4 Totaltid: 11:56,56
    Startnr: 40
    Förare: Helen Thalen
    Hund: Stella-Nova
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,56
  • Placering: 28
    Curt Helen & Ronni
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 8 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 2
    Förare: Curt Helen
    Hund: Everics Ronni
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Kristina Aronsson & ABBE
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 13:03,44
    Startnr: 20
    Förare: Kristina Aronsson
    Hund: Everics Albin
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,44
  • Placering: 30
    Ingegerd Igelström & WAYTOGO CORONA
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 13
    Förare: Ingegerd Igelström
    Hund: WAYTOGO CORONA
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Charlotte Bostedt & Charlie
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 5 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 26
    Förare: Charlotte Bostedt
    Hund: Skogsglädjens Lord Of Happiness
    Ras: Fieldspaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Elisabeth Löf & Gimli
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 1 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 1
    Förare: Elisabeth Löf
    Hund: Rottfell´s Cung
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Anneli Hultén Åkerlund & Luna
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 13:02,13
    Startnr: 4
    Förare: Anneli Hultén Åkerlund
    Hund: Keramet's O' So Pretty
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:37,44
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:54,69
  • Placering: 34
    carina sundberg & Eomer
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 11:49,57
    Startnr: 25
    Förare: carina sundberg
    Hund: Duvasgårdens Vicke Vire
    Ras: leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,57
  • Placering: 35
    Margaretha Westin & FREYA
    Totalpoäng: 20 Totalfel: 4 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 6
    Förare: Margaretha Westin
    Hund: Freys
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Aina Danielsson & Ockra
    Totalpoäng: 20 Totalfel: 6 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 9
    Förare: Aina Danielsson
    Hund: Ockra av Midälvaland
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 8 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 29
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Ingrid Ludwig & Holly
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 22
    Förare: Ingrid Ludwig
    Hund: JackiedogsHolly
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Agneta Kojan Wedin & Ixo
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 32
    Förare: Agneta Kojan Wedin
    Hund: Enando’s Jolly Jazz
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00