TSM 2018-03-17 FLODA

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Tasspalatset

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Linda Johansson Domare 2: Linda Fogelquist Hedwall Domare 3: Anneli Johansson Domare 4: Sara Lahti

  • Placering: 1
    Lisa Åström & Dumle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:40,21
    Startnr: 22
    Förare: Lisa Åström
    Hund: Dumle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,40
    SSE
  • Placering: 2
    Annica Ljungberg & Dixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,76
    Startnr: 38
    Förare: Annica Ljungberg
    Hund: Dixie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,69
  • Placering: 3
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,94
    Startnr: 18
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke Av Ella
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,47
  • Placering: 4
    Patrik Svennevid & Cat
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:44,68
    Startnr: 17
    Förare: Patrik Svennevid
    Hund: Cat
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,33
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,50
    SSE
  • Placering: 5
    Mari Lindström & Dezzi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:16,56
    Startnr: 21
    Förare: Mari Lindström
    Hund: Australian Mates Dezzi
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,50
  • Placering: 6
    Therese Strand & Meya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:55,81
    Startnr: 10
    Förare: Therese Strand
    Hund: Penny Lane Av Ulfsäter
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,18
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,97
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,00
  • Placering: 7
    Sara Albery Larsdotter & Miranda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:12,50
    Startnr: 15
    Förare: Sara Albery Larsdotter
    Hund: King Wizard Miranda
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,22
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,62
  • Placering: 8
    Liselotte Hagberg & Bella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:54,61
    Startnr: 45
    Förare: Liselotte Hagberg
    Hund: Guns & Game Snövit
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,89
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,03
  • Placering: 9
    Marianne Nilsson & Didde
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:15,15
    Startnr: 19
    Förare: Marianne Nilsson
    Hund: Twinflowers Deed I Do Az Tobi
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,53
  • Placering: 10
    Isabel Eriksson & Zita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:49,35
    Startnr: 37
    Förare: Isabel Eriksson
    Hund: Zita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,00
  • Placering: 11
    Eva Bernhardsson & Mette-Marit
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:23,54
    Startnr: 46
    Förare: Eva Bernhardsson
    Hund: Dreamingstaffs Arista The Queen
    Ras: Staffordshire bullterier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:54,44
  • Placering: 12
    susanne larsson & Leia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:46,58
    Startnr: 12
    Förare: Susanne Larsson
    Hund: Mandylike's Adele
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,09
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:25,53
  • Placering: 13
    Ann-Charlotte Danielsson & Joji
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:07,18
    Startnr: 30
    Förare: Ann-Charlotte Danielsson
    Hund: Nostryffelns Sandro
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:44,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:32,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
  • Placering: 14
    Alexandra Persson & Lupsu
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:48,65
    Startnr: 28
    Förare: Alexandra Persson
    Hund: Lupsu
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:43,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:01,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,56
  • Placering: 15
    Sandra Kajfalk & Taysson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 3 Totaltid: 04:42,22
    Startnr: 1
    Förare: Sandra Kajfalk
    Hund: Taysson
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,37
  • Placering: 16
    Helen Persson & Vilda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 4 Totaltid: 03:57,19
    Startnr: 3
    Förare: Helen Persson
    Hund: Vilda
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:29,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:06,07
  • Placering: 17
    Susanne Lindros & Hugo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:38,66
    Startnr: 11
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Sallsix Daddy Dj
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,85
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Lina Krokström & Charlie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:51,53
    Startnr: 4
    Förare: Lina Krokström
    Hund: Galottens Rotatorkuff
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Barbro Larsson & Focuz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:23,78
    Startnr: 14
    Förare: Barbro Larsson
    Hund: Chess Player Patek Philippe
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 20
    Catarina Nordlöf & Lindy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:21,21
    Startnr: 43
    Förare: Catarina Nordlöf
    Hund: Ynnizin's Turids Lindy Hop
    Ras: Polski Owczarek Nizinny
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,53
  • Placering: 21
    Josefin Persson & Dexter
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:47,63
    Startnr: 26
    Förare: Josefin Persson
    Hund: Dexter
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,22
  • Placering: 22
    Viktoria Larsen & Jetta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:34,61
    Startnr: 8
    Förare: Viktoria Larsen
    Hund: Active Corso Hippolyta
    Ras: Cane Corso
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,18
  • Placering: 23
    Isabelle Larsson & Hubbe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:57,31
    Startnr: 35
    Förare: Isabelle Larsson
    Hund: Flaxstams Zb Mascot Di Zolo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,44
  • Placering: 24
    Klara Dahlstedt & Sirius
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:24,94
    Startnr: 24
    Förare: Klara Dahlstedt
    Hund: Mandylike's Iver
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,28
  • Placering: 25
    Lisa Bergström & Lotta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:11,38
    Startnr: 23
    Förare: Lisa Bergström
    Hund: Funny Spot's Athena
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,66
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,44
  • Placering: 26
    Anna Lindquist & Brukstorpets Dukza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:51,44
    Startnr: 32
    Förare: Anna Lindquist
    Hund: Brukstorpets Dukza
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Annika Johansson & Bobby
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:24,46
    Startnr: 39
    Förare: Annika Johansson
    Hund: Flatterhaft Peter Laddar Nödraketer
    Ras: Flatcoated Retreiver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Ann-Christin Hagberg & Rossi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 06:10,19
    Startnr: 31
    Förare: Ann-Christin Hagberg
    Hund: Piluttas Singing Dj
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:06,91
  • Placering: 29
    Yvonne Nordberg & Estelle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 05:31,14
    Startnr: 6
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo-Liz Zorba
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,46
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:42,09
  • Placering: 30
    Ida Johansson & Snobben
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 05:22,42
    Startnr: 2
    Förare: Ida Johansson
    Hund: Snobben
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,62
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:37,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:59,55
  • Placering: 31
    Ylva Mattsson & Disa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 05:45,66
    Startnr: 7
    Förare: Ylva Mattsson
    Hund: Your Choice why me
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Åse Johansson & Boris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 7 Totaltid: 04:32,50
    Startnr: 5
    Förare: Åse Johansson
    Hund: Danjou's Moments Of Life
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 00:49,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Kerstin Lindh & Smilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:44,15
    Startnr: 25
    Förare: Kerstin Lindh
    Hund: Temper Akacia
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,09
  • Placering: 34
    Maria Jacobsson & Kimline's Skye River Dee
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:22,84
    Startnr: 20
    Förare: Maria Jacobsson
    Hund: Kimline's Skye River Dee
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Gunilla Johansson & Bermarks No Nonsence
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:42,62
    Startnr: 34
    Förare: Gunilla Johansson
    Hund: Bermarks No Nonsence
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:20,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Annika Munoz & Azzla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:40,49
    Startnr: 40
    Förare: Annika Munoz
    Hund: Krokasmedens Azzla
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Carolin Koppel & Sheldon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:33,35
    Startnr: 42
    Förare: Carolin Koppel
    Hund: King Of Crystal's Kingly Nalle
    Ras: Dobberman
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,07
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Barbro Hall & Messi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 08:03,03
    Startnr: 41
    Förare: Barbro Hall
    Hund: Tångatorpets Ögonfröjd
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Alf Carlsson & Bermarks Melvin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 08:27,13
    Startnr: 29
    Förare: Alf Carlsson
    Hund: Bermarks Melvin
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Ulrika Johannesson & Falcon
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 8 Totaltid: 08:41,16
    Startnr: 9
    Förare: Ulrika Johannesson
    Hund: Vassruggens Floke Vilgerdason
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:56,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Christin Jonazon & Zigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 10 Totaltid: 08:23,30
    Startnr: 44
    Förare: Christin Jonazon
    Hund: Black And Buff's Cappuccino
    Ras: Amerikansk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:08,30
  • Placering: 42
    Roger Larsson & Cameron Barolo
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 16
    Förare: Roger Larsson
    Hund: Cameron Barolo
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Agneta Ejdemyr & Ricko
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:45,00
    Startnr: 27
    Förare: Agneta Ejdemyr
    Hund: Mac Link's Vertigo
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:45,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00