Gladtjärnsnosen TSM 2020-09-26 Ludvika

Arrangör: Ludvika Brukshundklubb
Anordnare: Ludvika BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Lena Östman Domare 2: Ann-Sofie Svenman

  • Placering: 1
    Ulrica Björklund & Neo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,43
    Startnr: 43
    Förare: Ulrica Björklund
    Hund: Neo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,12
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
  • Placering: 2
    Jenny Eriksson & Kalle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,53
    Startnr: 23
    Förare: Jenny Eriksson
    Hund: Dunderhakes Kalle
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,81
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
  • Placering: 3
    Elisabeth Gehlin & Molly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,71
    Startnr: 30
    Förare: Elisabeth Gehlin
    Hund: Rowntree Zuccata Ricetta
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,54
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,84
  • Placering: 4
    Louise Sjöholm & Milo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,09
    Startnr: 36
    Förare: Louise Sjöholm
    Hund: Little Staffs Ace of spades
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,37
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,78
  • Placering: 5
    Lena Ericson Lind & Bodil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,15
    Startnr: 12
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: Caroholm's Bodil Sigridsdotter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,84
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,84
  • Placering: 6
    Ida Fjällborg & Penny
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,37
    Startnr: 32
    Förare: Ida Fjällborg
    Hund: Ishbels Penny Lane
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,22
    SSE
  • Placering: 7
    Cecilia Henriksson & Vidda
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,05
    Startnr: 39
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Ninaitwa Vidda Hjärtansfröjd
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,81
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,61
  • Placering: 8
    Ylwa Dahlfors & Ozac
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:30,90
    Startnr: 14
    Förare: Ylwa Dahlfors
    Hund: Ängsbacken’s Ozac
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,50
  • Placering: 9
    Eva Hurtta & Lottie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:40,81
    Startnr: 50
    Förare: Eva Hurtta
    Hund: Soldrivans Hold me now
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,34
  • Placering: 10
    Sara Flodin & Iva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,47
    Startnr: 48
    Förare: Sara Flodin
    Hund: Riezors Diva
    Ras: Riesenschnauzer, Svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
  • Placering: 11
    Madelaine Rörström & Bell
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:52,79
    Startnr: 41
    Förare: Madelaine Rörström
    Hund: That's Obvious Cascabel
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,00
    SSE
  • Placering: 12
    Lisa Runnberg & Keeper
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:56,28
    Startnr: 11
    Förare: Lisa Runnberg
    Hund: Flushpoint What A Knight
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,88
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,28
  • Placering: 13
    Jessica Söderström & Dazy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:19,59
    Startnr: 1
    Förare: Jessica Söderström
    Hund: Little Devil's Juniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,97
  • Placering: 14
    Johanna Olsson & Most
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,70
    Startnr: 19
    Förare: Johanna Olsson
    Hund: Peak'NStuff Must Summit Up
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,32
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
  • Placering: 15
    Heléne Johansson & Leia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:40,78
    Startnr: 28
    Förare: Heléne Johansson
    Hund: Duckstream Axas Princess Leia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,84
  • Placering: 16
    Knagg Linda Eriksson & Fenris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:06,94
    Startnr: 37
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Locktorps Zäta
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,75
  • Placering: 17
    Åsa Norberg & Sally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:41,43
    Startnr: 44
    Förare: Åsa Norberg
    Hund: Ethelred's Fairlane Bright Fairy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,53
  • Placering: 18
    Ewa Schilström & Tjorven
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:45,94
    Startnr: 49
    Förare: Ewa Schilström
    Hund: Valkyriorna's Saltkråkans Tjorven
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,44
  • Placering: 19
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:19,92
    Startnr: 22
    Förare: Carina Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,29
  • Placering: 20
    Anna Leander & Bernie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:35,32
    Startnr: 27
    Förare: Anna Leander
    Hund: Hunters Guilds Burnhead
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,66
    SSE
  • Placering: 21
    Susanne Schilström & Birk
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:39,15
    Startnr: 47
    Förare: Susanne Schilström
    Hund: Valkyriorna´s Birk Borkason
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,00
  • Placering: 22
    Karin Dyremark & Fille
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:43,19
    Startnr: 29
    Förare: Karin Dyremark
    Hund: Westerner Copper Prince
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,60
  • Placering: 23
    Annika Ruud Larsen & Pallatons Lovis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:43,81
    Startnr: 6
    Förare: Annika Ruud Larsen
    Hund: Pallatons Lovis
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,06
  • Placering: 24
    Sofia Martinsson & Boss
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:02,15
    Startnr: 18
    Förare: Sofia Martinsson
    Hund: Dakaru`s Boss
    Ras: Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,59
  • Placering: 25
    Elisabeth Sandberg & Kenai
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,32
    Startnr: 26
    Förare: Elisabeth Sandberg
    Hund: Bernihofens Zira
    Ras: Berner sennenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Lena Ohlsson & Fille
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:47,09
    Startnr: 34
    Förare: Lena Ohlsson
    Hund: Ryegate´s Pyjama Party
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:38,41
  • Placering: 27
    Sue Eriksson & Nora
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:06,23
    Startnr: 42
    Förare: Sue Eriksson
    Hund: Alice
    Ras: Barbet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,60
  • Placering: 28
    Britt-Marie Mattin-Lassei & Miller
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:20,98
    Startnr: 2
    Förare: Britt-Marie Mattin-Lassei
    Hund: Ryegate's More Is More
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,60
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:24,03
  • Placering: 29
    Karin Graaf & Eijk
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:58,59
    Startnr: 10
    Förare: Karin Graaf
    Hund: Maibe Tails Van Eijk
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Sofia Granlöf & Sigge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:19,68
    Startnr: 16
    Förare: Sofia Granlöf
    Hund: Bernerhagens Torvar
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Anna Sundstedt & Aslan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:50,41
    Startnr: 33
    Förare: Anna Sundstedt
    Hund: Aslan
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,22
  • Placering: 32
    Monika Rämme & Pascal
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:05,11
    Startnr: 45
    Förare: Monika Rämme
    Hund: Lindatorps Victory-Boy
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,04
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,07
  • Placering: 33
    Elisabet Redlund & Messi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:10,47
    Startnr: 24
    Förare: Elisabet Redlund
    Hund: Svedala Lucas Luta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,91
  • Placering: 34
    Maria Dahlén & Lyra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:12,65
    Startnr: 25
    Förare: Maria Dahlén
    Hund: Caci’s Splash of Class
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,34
  • Placering: 35
    Ulrika Jonsson Olofsdotter & Grappa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:25,09
    Startnr: 3
    Förare: Ulrika Jonsson Olofsdotter
    Hund: Ryegate´s Walking On Sunshine
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Håkan Stenman & Kaiza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:28,87
    Startnr: 9
    Förare: Håkan Stenman
    Hund: Kristaras Kindly Kaiza
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Anette Bergenström & Lova
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:35,06
    Startnr: 8
    Förare: Anette Bergenström
    Hund: Jean Dark Wrapped With Love
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Maria Forslöf & Enzo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:01,22
    Startnr: 17
    Förare: Maria Forslöf
    Hund: Enzo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Karin Rehn & Miss Ellie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:02,50
    Startnr: 46
    Förare: Karin Rehn
    Hund: Redvilla's Xquisite Taste
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,50
  • Placering: 40
    Anki Wikars & Harry
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:20,50
    Startnr: 31
    Förare: Anki Wikars
    Hund: Goblinwalley Black Ice
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,25
  • Placering: 41
    Petra Johansson & Maximus
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:49,91
    Startnr: 15
    Förare: Petra Johansson
    Hund: Mohaget's Meridius Maximus
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Marielle Thidé & Billie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:13,13
    Startnr: 13
    Förare: Marielle Thidé
    Hund: White Matrix Reason To Cry
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Elisabeth Wachtmeister & Faxe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:21,60
    Startnr: 4
    Förare: Elisabeth Wachtmeister
    Hund: Silvertass
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Helén Bergman & Lizzie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:35,03
    Startnr: 35
    Förare: Helén Bergman
    Hund: Lizzie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Jenny Lök & Troy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:15,40
    Startnr: 7
    Förare: Jenny Lök
    Hund: Dalorogården Justin
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,40
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Marie Bergelin Lundqvist & Lennart
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:13,31
    Startnr: 21
    Förare: Marie Bergelin Lundqvist
    Hund: Karman-Gias Moves Like Jagger
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Monica Steiner & Nala
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:17,06
    Startnr: 20
    Förare: Monica Steiner
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Lena Stenqvist & Allis
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:06,65
    Startnr: 40
    Förare: Lena Stenqvist
    Hund: Bella Cosa Fly like Aurora
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,65
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Susanne Wennström & Chilla
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:38,44
    Startnr: 38
    Förare: Susanne Wennström
    Hund: Chilla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Alla moment ej genomförda
    Dan Eriksson & Bella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 05:34,22
    Startnr: 5
    Förare: Dan Eriksson
    Hund: Esslex Pink Princess
    Ras: Dvärgschnauzer, vit
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00