Quarsebonosen TSM 2020-10-24 Kolmården

Arrangör: Söderköpings Brukshundklubb
Anordnare: Söderköpings BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Birgitta Sondell Domare 2: Camilla Sjöberg

  • Placering: 1
    carol örnborg & Pixel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:49,22
    Startnr: 19
    Förare: carol örnborg
    Hund: OneHands Pixel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,73
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,90
  • Placering: 2
    Fanny Gustaver & Ginza
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,40
    Startnr: 6
    Förare: Fanny Gustaver
    Hund: Zathungens Ginza
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,46
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,88
  • Placering: 3
    Catrine Lindström & Lo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:06,23
    Startnr: 5
    Förare: Catrine Lindström
    Hund: Csillagosz Lee Loo
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:03,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,97
  • Placering: 4
    Monica Steiner & Nala
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:26,75
    Startnr: 33
    Förare: Monica Steiner
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,67
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,15
  • Placering: 5
    Therése J Lindblad & Nilas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:30,27
    Startnr: 1
    Förare: Therése J Lindblad
    Hund: Wow Lixoms Dream Team
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,24
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,09
  • Placering: 6
    Carina Forsberg & Myra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:08,02
    Startnr: 32
    Förare: Carina Forsberg
    Hund: Caradees Cava Blanc De Noirs
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,53
  • Placering: 7
    Elisabeth Wachtmeister & Faxe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:34,10
    Startnr: 49
    Förare: Elisabeth Wachtmeister
    Hund: Silvertass
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,25
  • Placering: 8
    Katarina Zetterblom & Hedvig
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:36,52
    Startnr: 50
    Förare: Katarina Zetterblom
    Hund: Fashion Star Nova Prime
    Ras: Podengo portugues, liso/pequeno
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,37
  • Placering: 9
    Anne-Marie Eklund & Mocca
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:00,49
    Startnr: 44
    Förare: Anne-Marie Eklund
    Hund: Mayamore Himalaya
    Ras: engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,95
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,03
  • Placering: 10
    Anna-Karin Hardebrink & Ice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:16,60
    Startnr: 38
    Förare: Anna-Karin Hardebrink
    Hund: Rottrivers Dom Perignon
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,42
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,97
  • Placering: 11
    Maria Thiman & Felix
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:51,34
    Startnr: 30
    Förare: Maria Thiman
    Hund: Slåtterängens Felix
    Ras: Welsh corgi cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,87
  • Placering: 12
    Miranda Norberg & Alfred
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:12,48
    Startnr: 23
    Förare: Miranda Norberg
    Hund: Västanbäcks Busige Bosse
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,48
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,51
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,31
  • Placering: 13
    Sofia Thorell & Zorro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:17,30
    Startnr: 17
    Förare: Sofia Thorell
    Hund: Sagaris Splendid Zorro
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Inger Sjöstrand & Zoccan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:43,66
    Startnr: 16
    Förare: Inger Sjöstrand
    Hund: Aqualines Little Beauty
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,88
  • Placering: 15
    Anna-Lena Hällsten & Stina
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:56,92
    Startnr: 28
    Förare: Anna-Lena Hällsten
    Hund: Sjöbolyckans Diamonds are Forever
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,92
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,78
  • Placering: 16
    Annette Nordenstad & Bizzan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:06,02
    Startnr: 2
    Förare: Annette Nordenstad
    Hund: Ceciklas Godisråtta
    Ras: Welsh corgi cardigan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,11
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,28
  • Placering: 17
    Jill Ceder & Tess
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:49,23
    Startnr: 13
    Förare: Jill Ceder
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Cari Hansson & Sipa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:20,30
    Startnr: 47
    Förare: Cari Hansson
    Hund: Blue Alert´s Sipa Lipa Lakritspipa
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,61
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,97
  • Placering: 19
    Ann-Christin Gaulitz & Zelda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:48,83
    Startnr: 42
    Förare: Ann-Christin Gaulitz
    Hund: Zelda
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,92
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,66
  • Placering: 20
    Marianne Lundgren & Ida
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:02,60
    Startnr: 40
    Förare: Marianne Lundgren
    Hund: Starflame's Cerry and Mints
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,85
  • Placering: 21
    Susann Medalen & Ella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:20,34
    Startnr: 37
    Förare: Susann Medalen
    Hund: Hidden Farms Cotton-Candy In Red
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,72
  • Placering: 22
    Linda Nymark & Cooper
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:55,74
    Startnr: 7
    Förare: Linda Nymark
    Hund: Täbygläntans Astronaut-Sky
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,05
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,98
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,71
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Åsa Karlbom & Beppe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:52,20
    Startnr: 46
    Förare: Åsa Karlbom
    Hund: Haråbs Bowie
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,12
  • Placering: 24
    Éva Stuart & Änglha
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:09,71
    Startnr: 20
    Förare: Éva Stuart
    Hund: Eau De Luxx Me-Morr-Y Of Love Xx
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,92
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,04
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,75
    SSE
  • Placering: 25
    Anne Fahlcrantz & Holly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:10,30
    Startnr: 34
    Förare: Anne Fahlcrantz
    Hund: Molecularis First Dream
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,02
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,13
  • Placering: 26
    Susanne Hjorth & Volvo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:02,65
    Startnr: 21
    Förare: Susanne Hjorth
    Hund: Volvo Sama Slodycz
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,09
  • Placering: 27
    Åsa Malm & Emil
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:08,94
    Startnr: 35
    Förare: Åsa Malm
    Hund: Starflames Cabrioletti
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,62
  • Placering: 28
    Karin Rehn & Miss Ellie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:51,96
    Startnr: 39
    Förare: Karin Rehn
    Hund: Redvilla's Xquisite Taste
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,67
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:28,97
  • Placering: 29
    Vivianne Alm & Uno
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:55,21
    Startnr: 14
    Förare: Vivianne Alm
    Hund: Jakt Tassens Pan
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Anna Sjögren & Tito
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,54
    Startnr: 43
    Förare: Anna Sjögren
    Hund: Goes Wild Teeny Puzzle
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Ulf Ljungberg & Panna
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,32
    Startnr: 4
    Förare: Ulf Ljungberg
    Hund: Delindas Sanfilippo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Sarah Wallin Bååth & Leeloo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:14,55
    Startnr: 11
    Förare: Sarah Wallin Bååth
    Hund: Rottkaisers Lily Potter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,33
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Kerstin Olstorpe & Zorro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:39,11
    Startnr: 8
    Förare: Kerstin Olstorpe
    Hund: aqualines felantix
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,32
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Yvonne Broberg & Xena
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:35,44
    Startnr: 27
    Förare: Yvonne Broberg
    Hund: New Era's Xclusive Edition
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Lina Olsson & Lovis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:54,85
    Startnr: 26
    Förare: Lina Olsson
    Hund: Alot Spots Kiwi
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,07
  • Placering: 36
    Susanne Fransén & Arisu
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:44,47
    Startnr: 41
    Förare: Susanne Fransén
    Hund: Sutamuroku Arisu
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,53
  • Placering: 37
    Maarit Huotari & Whilde
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:27,71
    Startnr: 31
    Förare: Maarit Huotari
    Hund: Hit An' Run Whiskey In The Jar
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,33
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,38
  • Placering: 38
    Ann-Catrine Bergh & Zenja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:29,60
    Startnr: 29
    Förare: Ann-Catrine Bergh
    Hund: Shakima's Girl Power
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,92
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,68
  • Placering: 39
    Pernilla Skoghill & Hera
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:34,13
    Startnr: 10
    Förare: Pernilla Skoghill
    Hund: Cheenik’s Redwood Hera
    Ras: Alaskan malamute
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,79
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:25,34
  • Placering: 40
    anita mortensson & Max
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:54,48
    Startnr: 15
    Förare: anita mortensson
    Hund: Jadstens Ice and Fire Ghost
    Ras: Siberian Husky
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,20
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Monika Rämme & Pascal
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:17,50
    Startnr: 48
    Förare: Monika Rämme
    Hund: Lindatorps Victory-Boy
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Johanna Haag & Cera
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:22,15
    Startnr: 36
    Förare: Johanna Haag
    Hund: Clurus Cera
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Bodil Halldin & Nikko
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 07:09,43
    Startnr: 18
    Förare: Bodil Halldin
    Hund: Redspot's Domino
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:02,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 44
    Adelia Andersson & Elsa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 08:26,17
    Startnr: 24
    Förare: Adelia Andersson
    Hund: Go Solids Emma
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,17
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Ann-Sofie Wåhlin & Nova
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:44,41
    Startnr: 22
    Förare: Ann-Sofie Wåhlin
    Hund: Hummelviksgårdens Nova
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Gunilla Karlsson & Pärro
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:09,31
    Startnr: 12
    Förare: Gunilla Karlsson
    Hund: Pärro
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Åse Florentz & Harry
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:24,78
    Startnr: 3
    Förare: Åse Florentz
    Hund: Ginzo
    Ras: Podengo portugues, liso/pequeno
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Lisa Fracke & Razmus
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:39,17
    Startnr: 9
    Förare: Lisa Fracke
    Hund: Guldglimmans Scorpius Starsky
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,17
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:40,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00