Långviksnosen TSM 2019-03-30 Långviken, Skellefteå

Arrangör: Skellefteå Brukshundklubb
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Camilla Fagervall Domare 2: Per-arne Bergström

  • Placering: 1
    Maria Törnlund & Rusa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:33,97
    Startnr: 28
    Förare: Maria Törnlund
    Hund: Matheriz Upcoming Utility
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,60
  • Placering: 2
    Annica Bolme & Tudor
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,30
    Startnr: 31
    Förare: Annica Bolme
    Hund: Huntermoon Tudor
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,29
  • Placering: 3
    Michaela Aspviken & Atma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:12,36
    Startnr: 35
    Förare: Michaela Aspviken
    Hund: Goforit Night Flight
    Ras: Iris Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,31
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,65
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,84
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,56
    SSE
  • Placering: 4
    Anna-Lena Wennberg & Athena
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,58
    Startnr: 40
    Förare: Anna-Lena Wennberg
    Hund: Doremis Athena Maxxa
    Ras: Berner sennenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,03
  • Placering: 5
    Barbro Ulriksson & Bosse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:27,77
    Startnr: 36
    Förare: Barbro Ulriksson
    Hund: Macita´s Boss Bottled
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,43
  • Placering: 6
    Birgitta Pettersson & Rapport’s Greya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:34,81
    Startnr: 10
    Förare: Birgitta Pettersson
    Hund: Rapport’s Greya
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,47
  • Placering: 7
    Johanna Larefalk & Tiger
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:55,59
    Startnr: 41
    Förare: Johanna Larefalk
    Hund: Engine Don Vito Corleone
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,53
  • Placering: 8
    Roxana Paun & Gnistra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:00,50
    Startnr: 27
    Förare: Roxana Paun
    Hund: Gnistra
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:43,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,37
  • Placering: 9
    Ulrika Wennmark & Loke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:08,96
    Startnr: 47
    Förare: Ulrika Wennmark
    Hund: Masterkey´s Wis Mac Millan
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 10
    Susanne Markström & Rusty
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:25,94
    Startnr: 42
    Förare: Susanne Markström
    Hund: Guldkvistens Rusty
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,41
  • Placering: 11
    Sara Bergdahl & Loppan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:15,63
    Startnr: 3
    Förare: Sara Bergdahl
    Hund: Myltans Kalla
    Ras: Dvärgschnauzer peppar/salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,50
  • Placering: 12
    Anna Snäll & Böna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:37,42
    Startnr: 34
    Förare: Anna Snäll
    Hund: Busligans Böna
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,96
  • Placering: 13
    Mirjam Nilsson & Soda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:09,54
    Startnr: 48
    Förare: Mirjam Nilsson
    Hund: Rowntree Desdemona
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:52,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Jenny-Ann Hofverberg & Kiwi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:14,78
    Startnr: 25
    Förare: Jenny-Ann Hofverberg
    Hund: Big Lady's Chili Flake
    Ras: Airedaleterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,22
  • Placering: 15
    Ulrica Ahlsén & Caos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:43,53
    Startnr: 7
    Förare: Ulrica Ahlsén
    Hund: Tjotte´s Cold Case
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,91
  • Placering: 16
    Jeanette Enryd & Klara
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:46,16
    Startnr: 18
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Request Mystery Time
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,50
  • Placering: 17
    Maria Adlerborn & Zingla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:25,53
    Startnr: 38
    Förare: Maria Adlerborn
    Hund: Ash Òir Baileys
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Ewa Hedman Mikkelsen & Mizzy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:44,44
    Startnr: 37
    Förare: Ewa Hedman Mikkelsen
    Hund: Spinnrockens Titania
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,72
  • Placering: 19
    Helen Persson & Soya
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:01,91
    Startnr: 14
    Förare: Helen Persson
    Hund: Quais Soya
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Tony Krigh & Krutow
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 05:37,91
    Startnr: 39
    Förare: Tony Krigh
    Hund: Mixalex Krutow
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 21
    Åsa Larefalk & Kita
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:23,53
    Startnr: 26
    Förare: Åsa Larefalk
    Hund: Sine Cera Killer Queen
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,43
  • Placering: 22
    Erika Andersson & Mike
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:39,50
    Startnr: 23
    Förare: Erika Andersson
    Hund: Sachsenbluts Mike
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Yvonne Fång & Hexxa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:50,10
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden’s Hexxa
    Ras: Berger des pyrénées á poil long
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,00
  • Placering: 24
    Susanne Lindberg & Skott
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:21,90
    Startnr: 22
    Förare: Susanne Lindberg
    Hund: Blåfjellmyra's Ekko Ekko
    Ras: Grosser münsterländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Catrin Nyström & Svante
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:02,09
    Startnr: 17
    Förare: Catrin Nyström
    Hund: Border Fialis Dream Dino
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,53
  • Placering: 26
    Carita Wättling & SkogshemsWilgot
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:53,78
    Startnr: 5
    Förare: Carita Wättling
    Hund: SkogshemsWilgot
    Ras: Cavalier King Charles Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Laila Andersson & Muck
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:14,13
    Startnr: 29
    Förare: Laila Andersson
    Hund: Försvarsmaktens Muck
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,25
  • Placering: 28
    Camilla Engman & Hilma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:42,79
    Startnr: 19
    Förare: Camilla Engman
    Hund: Happy birdhunter´s Coxs Hex
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,79
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Anna-Maria Henriksson & Timor
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:50,25
    Startnr: 46
    Förare: Anna-Maria Henriksson
    Hund: Timor
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Barbro Andersson & Delta
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:25,25
    Startnr: 45
    Förare: Barbro Andersson
    Hund: Jebas Delta
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,44
  • Placering: 31
    Ylva Bengtsson & Jack’s
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:21,68
    Startnr: 16
    Förare: Ylva Bengtsson
    Hund: La Sirenita’s Jack’s Wish
    Ras: Spansk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:52,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Erica Edfast & Elsa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 06:26,97
    Startnr: 43
    Förare: Erica Edfast
    Hund: Prodigious Trezo Gucci
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Lena Carlsson & Idefix
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:02,72
    Startnr: 32
    Förare: Lena Carlsson
    Hund: Guldkvistens Idefix
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Frida Pettersson & Folke
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 07:11,69
    Startnr: 9
    Förare: Frida Pettersson
    Hund: O'Flanagan Vanilla Bourbon
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Åsa Berggren & Malva
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:41,56
    Startnr: 44
    Förare: Åsa Berggren
    Hund: Flarics Malva Sylvestris
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Sara Hedlund & Prinze
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:02,06
    Startnr: 15
    Förare: Sara Hedlund
    Hund: Leeward's I Belive I can touch the
    Ras: Bichon Fris'e
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Karin Ladås & Vicke
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:09,69
    Startnr: 12
    Förare: Karin Ladås
    Hund: Vicke
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Susanne Degerman & Ally
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:23,68
    Startnr: 20
    Förare: Susanne Degerman
    Hund: Talleknallens Ally
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,68
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Karoliina Niska & Kirppu
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:42,16
    Startnr: 50
    Förare: Karoliina Niska
    Hund: Vestis Serica Love Me Sweet
    Ras: Yorkshireterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Mathilda Stenlund & Harry
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:53,87
    Startnr: 13
    Förare: Mathilda Stenlund
    Hund: Harry
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,87
  • Placering: 41
    Rose-Marie Karlsson & Dennis
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:00,35
    Startnr: 2
    Förare: Rose-Marie Karlsson
    Hund: Dennis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 42
    Lena K Larsson & Flisan
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:35,97
    Startnr: 6
    Förare: Lena K Larsson
    Hund: Guldkvistens Sailer Moon
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,97
  • Placering: 43
    Ida Lundmark & Amira
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:36,88
    Startnr: 8
    Förare: Ida Lundmark
    Hund: Midnight Fantasy Amber Heart
    Ras: Phalene
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,88
  • Placering: 44
    Åsa Landstedt & Arne
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:08,12
    Startnr: 4
    Förare: Åsa Landstedt
    Hund: Arne
    Ras: Pudel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,12
  • Placering: 45
    Leena Harjumaa & Elli
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:28,47
    Startnr: 1
    Förare: Leena Harjumaa
    Hund: Midnight Fantasy Girl Power
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 46
    Anna Lakso & Vanja
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:44,69
    Startnr: 30
    Förare: Anna Lakso
    Hund: Snövallen´s Vanja
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Mikael Nyhlen & Rowntree Enrico Botti
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:35,19
    Startnr: 24
    Förare: Mikael Nyhlen
    Hund: Rowntree Enrico Botti
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Helena Gustafsson & Puskas
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 49
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Inizio'z Biscotti
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Anette Hellgren &
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 11
    Förare: Anette Hellgren
    Hund:
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00