TSM 2019-05-11 Kil

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Natural Open Sense (Marie Bankhed)

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Lotta Castell Domare 2: Marie Bankhed

  • Placering: 1
    Elaine Dehn & Åska
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 4 Totaltid: 08:21,76
    Startnr: 19
    Förare: Elaine Dehn
    Hund: Ekeröds Åska
    Ras: Dansk svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 03:42,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,72
  • Placering: 2
    Åsa Stavered & Vissla
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:26,59
    Startnr: 14
    Förare: Åsa Stavered
    Hund: San-Amour
    Ras: Ungersk Vizsla korthårig
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
  • Placering: 3
    Anneli Dahlström & Nilo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:57,78
    Startnr: 40
    Förare: Anneli Dahlström
    Hund: Aplicado Polarbear Baloo
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,47
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 4
    Ingela Karlsson & Millie
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 12:39,69
    Startnr: 8
    Förare: Ingela Karlsson
    Hund: Lessieanne's Hope
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 20
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:33,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,75
  • Placering: 5
    Karin Haugland & Britta
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 12:27,94
    Startnr: 20
    Förare: Karin Haugland
    Hund: Eaglebess Freddy
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 20
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,94
  • Placering: 6
    Christina Haraldsson & Guldgruvans Rookie
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 9 Totaltid: 12:13,44
    Startnr: 12
    Förare: Christina Haraldsson
    Hund: Guldgruvans Rookie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 20
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,44
  • Placering: 7
    Christine Fast & Queenie
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 0 Totaltid: 08:56,12
    Startnr: 1
    Förare: Christine Fast
    Hund: Fidelhof Queen
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,34
  • Placering: 8
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 0 Totaltid: 10:54,03
    Startnr: 29
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:13,75
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,53
  • Placering: 9
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 08:41,66
    Startnr: 3
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,12
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:49,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,13
  • Placering: 10
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 11:06,64
    Startnr: 7
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:15,32
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,32
  • Placering: 11
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 11:14,62
    Startnr: 15
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,91
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:58,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,37
  • Placering: 12
    Karin Jardelid & Amira
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 3 Totaltid: 08:26,16
    Startnr: 32
    Förare: Karin Jardelid
    Hund: Hermione
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,35
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:54,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,03
  • Placering: 13
    Åsa Gravander & Mika
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 3 Totaltid: 10:36,95
    Startnr: 37
    Förare: Åsa Gravander
    Hund: Explicits A Diamond Is For Ever
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:06,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:26,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,29
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Berit Jansson & Manolito
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 5 Totaltid: 12:17,56
    Startnr: 5
    Förare: Berit Jansson
    Hund: Hexgårdens Manolito
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,56
  • Placering: 15
    Maria Jansson & Ymer
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 5 Totaltid: 11:41,91
    Startnr: 35
    Förare: Maria Jansson
    Hund: Norrälvens Ymer
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervuren
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,91
  • Placering: 16
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 11:11,35
    Startnr: 4
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:08,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Susanne Johansson & Mio
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:36,31
    Startnr: 39
    Förare: Susanne Johansson
    Hund: Sångfågelns Mr Redburn
    Ras: labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Ulrika Steen & Vilja
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 4 Totaltid: 10:38,88
    Startnr: 6
    Förare: Ulrika Steen
    Hund: Stallbacka´s Queenly
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,88
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 4 Totaltid: 12:52,50
    Startnr: 11
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Gnällspikens Amber Queen
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,50
  • Placering: 20
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 8 Totaltid: 11:10,56
    Startnr: 24
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 20
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,56
  • Placering: 21
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 0 Totaltid: 12:34,50
    Startnr: 23
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Karina Ravn & Topaz
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 2 Totaltid: 13:11,28
    Startnr: 17
    Förare: Karina Ravn
    Hund: Loyal Silvers Topaz
    Ras: Weimaraner, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,28
  • Placering: 23
    Åsa Liderfors Verlage & Gin
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 5 Totaltid: 13:01,31
    Startnr: 13
    Förare: Åsa Liderfors Verlage
    Hund: Havrevingens Gin
    Ras: Hollandse herdershond, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,31
  • Placering: 24
    Linnea Gustavsson & Zita
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 11:02,37
    Startnr: 26
    Förare: Linnea Gustavsson
    Hund: Zita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:56,93
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:50,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 11:24,03
    Startnr: 2
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Goldenretriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,03
  • Placering: 26
    Lisbeth Lisshammar & Julia
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 2 Totaltid: 12:28,84
    Startnr: 36
    Förare: Lisbeth Lisshammar
    Hund: Vitahotellets Anne of Cleves
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,84
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Yvonne Olsson & Spot
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 2 Totaltid: 13:18,62
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne Olsson
    Hund: Double Barrel´s Double Dotcom
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:33,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Maria Nilsson & Fixa
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 6 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 28
    Förare: Maria Nilsson
    Hund: Teamwork Xplosion
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Kerstin Larsson & Ina
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 8 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 34
    Förare: Kerstin Larsson
    Hund: Sandcroft's Ina Golda of Jari
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 20
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Maud Alm & Cosmos
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 11:00,12
    Startnr: 31
    Förare: Maud Alm
    Hund: Tchangku´s Cosmos
    Ras: Tibetansk terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Eva Kemppi & Nellie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 12:18,33
    Startnr: 18
    Förare: Eva Kemppi
    Hund: Ebony Paw’s Black Belle
    Ras: Dvärgschnauzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,33
  • Placering: 32
    Anna Hällström & Nova
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 10
    Förare: Anna Hällström
    Hund: Skogsbrynets Lovis
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Fredrika Jonasson & Magic
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 22
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Panda Magic
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 20 Totalfel: 6 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 16
    Förare: Britt Nylund
    Hund: Nalle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 20
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Ingela Marcusson & Joy
    Totalpoäng: 15 Totalfel: 4 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 38
    Förare: Ingela Marcusson
    Hund: Bright Rivers Ray Of Light
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Birgitta Ny Jalkinger & Kajsa
    Totalpoäng: 10 Totalfel: 4 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 30
    Förare: Birgitta Ny Jalkinger
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Anne Harefjord Axelsson & Lazy
    Totalpoäng: 5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 9
    Förare: Anne Harefjord Axelsson
    Hund: Ana-Faro's Lazy Milagre Da Amora
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Helén Bergman & Frasse
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 27
    Förare: Helén Bergman
    Hund: Frasse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Peter Borglund & Sammie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 9 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 25
    Förare: Peter Borglund
    Hund: Magic Storm:s Signor Sammie
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 13:45,00
    Startnr: 21
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00