HaneboNosen TSM 2019-10-05 Kilafors

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Annelis Hundtjänst

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Anneli Johansson Domare 2: Karin Hällkvist

  • Placering: 1
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:27,22
    Startnr: 33
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,84
    SSE
  • Placering: 2
    Madeleine Ulin & Agge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:19,94
    Startnr: 43
    Förare: Madeleine Ulin
    Hund: Bling'z Agate
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,65
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:20,54
  • Placering: 3
    Marie Wiklund & Lurven
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:27,72
    Startnr: 34
    Förare: Marie Wiklund
    Hund: Lurven
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,38
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:29,84
  • Placering: 4
    Marie Larsson & Amber
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:00,07
    Startnr: 29
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Chappleline Sweet Amber
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,60
  • Placering: 5
    Emma Wallin & Ally
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:27,45
    Startnr: 7
    Förare: Emma Wallin
    Hund: ACT´s for mission Alicia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:59,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,53
  • Placering: 6
    Lena Ericson Lind & Nisse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:44,56
    Startnr: 8
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: O'Rowanne B B King
    Ras: Irländsk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:15,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,75
  • Placering: 7
    Johanna Gudmunds & Ralf
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 07:44,36
    Startnr: 35
    Förare: Johanna Gudmunds
    Hund: Winning Line´s Casino Royale
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:23,54
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:09,16
    SSE
  • Placering: 8
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 08:19,63
    Startnr: 36
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:40,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:58,10
  • Placering: 9
    Lotta Adehed & Maya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 3 Totaltid: 07:03,49
    Startnr: 39
    Förare: Lotta Adehed
    Hund: Tripolis New Romance
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 02:39,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:08,15
  • Placering: 10
    Maria Eriksson & Ted
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 06:11,90
    Startnr: 38
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Redqliff's It's Me Icon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,50
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 11
    Maria Blomberg & Yin
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 07:34,21
    Startnr: 10
    Förare: Maria Blomberg
    Hund: Yin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,75
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 12
    Anna Ekholm & Elis
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 07:44,78
    Startnr: 22
    Förare: Anna Ekholm
    Hund: WildN'Beauty's Pick Me Up
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,31
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 13
    Joakim Bolin & Frank
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 07:51,50
    Startnr: 18
    Förare: Joakim Bolin
    Hund: ACT’s for Mission Lucky
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,69
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 14
    Emma Berglund & Gruffa
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 08:24,27
    Startnr: 42
    Förare: Emma Berglund
    Hund: Försvarsmaktens Gruffa
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,12
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 15
    Barbro Collin & Cookie
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 08:50,25
    Startnr: 26
    Förare: Barbro Collin
    Hund: Collbros Sugar Pie Honey
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,03
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 16
    Josefin Bergström & Ira
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 09:18,09
    Startnr: 27
    Förare: Josefin Bergström
    Hund: Tjakkeś Diiva
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 17
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 09:18,40
    Startnr: 41
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:45,56
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 18
    Laila Lindgren & Save
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 1 Totaltid: 08:58,94
    Startnr: 17
    Förare: Laila Lindgren
    Hund: Peak'nStuff Must Save Stuff
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,25
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:06,60
  • Placering: 19
    Eva Lundin & Jack
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 05:35,02
    Startnr: 13
    Förare: Eva Lundin
    Hund: Nikkitorpets Brother Jack
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,68
  • Placering: 20
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 07:46,88
    Startnr: 30
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,94
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 21
    Marie Inglund & Alva
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 2 Totaltid: 08:39,80
    Startnr: 3
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Trollglitter Näsvass
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,21
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 22
    Eivor Skoger & Saffi
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 4 Totaltid: 09:07,55
    Startnr: 14
    Förare: Eivor Skoger
    Hund: Biley’s Shogun Fujiko Sama
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:14,18
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 23
    Ylva Lundin & Märta
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:01,81
    Startnr: 9
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Märta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,32
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,90
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 24
    Christel Diekmann & Moa
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 10:51,50
    Startnr: 31
    Förare: Christel Diekmann
    Hund: Quality Design Euphoria Spring
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,50
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 25
    Birgitta Mikaelsson & Herta
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 0 Totaltid: 08:58,69
    Startnr: 20
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Apple Of My Eye
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,29
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 26
    Anna Pehrs & Alice
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 0 Totaltid: 08:53,62
    Startnr: 16
    Förare: Anna Pehrs
    Hund: Blackbound Willow
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,25
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 27
    Majlis Axelsson & Taiga
    Totalpoäng: 76 Totalfel: 2 Totaltid: 07:55,10
    Startnr: 25
    Förare: majlis axelsson
    Hund: Daloro gårdens Taiga
    Ras: Miniature american shepherd
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,28
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,82
  • Placering: 28
    Anna Roos & Flash
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 08:53,17
    Startnr: 11
    Förare: Anna Roos
    Hund: Cajiro’s Flashback
    Ras: Aussie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,57
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 29
    Ingalill Johansson & Bozze
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:38,24
    Startnr: 28
    Förare: Ingalill Johansson
    Hund: Truxelis Bozze
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,53
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:11,03
  • Placering: 30
    Andres Wimark & Chip
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:42,16
    Startnr: 23
    Förare: Andres Wimark
    Hund: Tollarängens Snorken
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 31
    Emilie Fridlund & Elit
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 07:37,28
    Startnr: 6
    Förare: Emilie Fridlund
    Hund: Diamonds of Aros I Want It All Elit
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:08,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,00
  • Placering: 32
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 09:51,57
    Startnr: 15
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 04:13,41
  • Placering: 33
    Marie Nilsson & Ell
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 6 Totaltid: 09:23,82
    Startnr: 12
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Vindarnas Ellies
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:03,44
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 34
    Johanna Jansson & Daisy
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 08:53,02
    Startnr: 4
    Förare: Johanna Jansson
    Hund: Bergliljan The Beauty Monique
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,65
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 35
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 2 Totaltid: 09:55,10
    Startnr: 2
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,10
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 36
    Aina Danielsson & Ockra
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 09:33,63
    Startnr: 19
    Förare: Aina Danielsson
    Hund: Ockra av Midälvaland
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,72
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 37
    Kristina Westberg & Quintus
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 10:27,84
    Startnr: 40
    Förare: Kristina Westberg
    Hund: Svassas Easy Peasy
    Ras: Bearded collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,50
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 38
    Anna Finnes & Messi
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 3 Totaltid: 05:10,91
    Startnr: 21
    Förare: Anna Finnes
    Hund: Yankee-Doodle
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,82
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 01:20,78
  • Placering: 39
    Petra Wahlen & Pixel
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 3 Totaltid: 10:02,53
    Startnr: 5
    Förare: Petra Wahlen
    Hund: Spinnrockens Taurus
    Ras: Australian Sheperd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:51,13
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 40
    Karin Lindberg & Enya
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 4 Totaltid: 10:43,15
    Startnr: 32
    Förare: Karin Lindberg
    Hund: Enya
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,15
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 41
    Lena Wallin & Singla
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 7 Totaltid: 09:55,13
    Startnr: 24
    Förare: Lena Wallin
    Hund: Thorsvi Glendronach
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,13
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 42
    Jannett Källänge & ZORAYA
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 0 Totaltid: 10:50,00
    Startnr: 1
    Förare: Jannett Källänge
    Hund: TEQUILAVILLE’S ZORAYA
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:30,00
  • Placering: 43
    Kristina Sjödin & Balder
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 10:30,22
    Startnr: 37
    Förare: Kristina Sjödin
    Hund: Nikkitorpets Kansas
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:30,00