TSM 2018-09-22 Torsby

Arrangör: Torsby Brukshundklubb
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Yvette Marmon & Elsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:10,71
    Startnr: 31
    Förare: Yvette Marmon
    Hund: Elsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,89
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:03,17
  • Placering: 2
    Madelaine Cozzi & Wilma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:35,74
    Startnr: 35
    Förare: Madelaine Cozzi
    Hund: Wilma
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:29,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,59
  • Placering: 3
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:37,29
    Startnr: 29
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,01
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 4
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 1 Totaltid: 06:50,04
    Startnr: 30
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,47
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,64
  • Placering: 5
    Simo Hellsten & Saarni
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 1 Totaltid: 08:32,06
    Startnr: 10
    Förare: Simo Hellsten
    Hund: Magical Joy I'm Your Dream
    Ras: bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,03
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:44,02
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,01
    SSE
  • Placering: 6
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:56,81
    Startnr: 27
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,50
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,46
  • Placering: 7
    Beatrice Bergqvist & Simbaa
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:59,85
    Startnr: 25
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Cezeta All included
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,17
  • Placering: 8
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:34,35
    Startnr: 7
    Förare: Anette Öhver
    Hund: Silverskedens Akido
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,85
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,77
  • Placering: 9
    Sara Pauselius & Cindy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 07:50,78
    Startnr: 33
    Förare: Sara Pauselius
    Hund: Syndicate with trial's bestiyana
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,40
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,38
  • Placering: 10
    Birgitta Mikaelsson & Herta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 09:48,95
    Startnr: 37
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Apple Of My Eye
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:58,78
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,17
  • Placering: 11
    Anette Alvarsson & Milo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 10:00,40
    Startnr: 18
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Dreamwishes Goliat
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,62
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 12
    Christina Haraldsson & Guldgruvans Rookie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:33,28
    Startnr: 34
    Förare: Christina Haraldsson
    Hund: Guldgruvans Rookie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,63
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,96
  • Placering: 13
    Miira Hellsten & Kookos
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:54,15
    Startnr: 11
    Förare: Miira Hellsten
    Hund: Tupla-Täplän Lugh
    Ras: parsonrusselterrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,78
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,37
    SSE
  • Placering: 14
    Barbro Collin & Cookie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:48,56
    Startnr: 22
    Förare: Barbro Collin
    Hund: Collbros Sugar Pie Honey
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,43
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:02,13
  • Placering: 15
    Sussie & Rocky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 09:53,44
    Startnr: 24
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Kings & Queens´s laughing Too Loud
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,38
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:53,62
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 16
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 7 Totaltid: 10:42,69
    Startnr: 14
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:33,26
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,43
  • Placering: 17
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:56,22
    Startnr: 20
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,22
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 18
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 1 Totaltid: 10:35,94
    Startnr: 8
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,94
  • Placering: 19
    Anneli Dahlström & Nilo
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:54,60
    Startnr: 39
    Förare: Anneli Dahlström
    Hund: Aplicado Polarbear Baloo
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,16
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 20
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 10:29,93
    Startnr: 36
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,03
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:50,68
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:27,22
  • Placering: 21
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 08:48,86
    Startnr: 26
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,96
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,90
  • Placering: 22
    Berit Jansson & Manolito
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 11:21,84
    Startnr: 9
    Förare: Berit Jansson
    Hund: Hexgårdens Manolito
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,84
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 23
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 07:46,21
    Startnr: 19
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,18
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 24
    Elin Jernberg & Masse
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:06,84
    Startnr: 17
    Förare: Elin Jernberg
    Hund: Sinchers Mastering the Game
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:05,09
  • Placering: 25
    Kerstin Rörstam & Micke
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:06,75
    Startnr: 23
    Förare: Kerstin Rörstam
    Hund: Aagerups Micke Mackmyra
    Ras: Dansk/svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,75
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 26
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:32,80
    Startnr: 5
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Goldenretriver
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:02,80
    SSE
  • Placering: 27
    Elina Dahlström & Hector
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 6 Totaltid: 09:54,77
    Startnr: 40
    Förare: Elina Dahlström
    Hund: Håtvåos Pierre hector
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:24,77
  • Placering: 28
    Petra Arborén & Conover's Xample for you
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 11:21,39
    Startnr: 38
    Förare: Petra Arborén
    Hund: Conover's Xample for you
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:40,22
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:11,17
  • Placering: 29
    Kerstin Wikström & Telma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:36,99
    Startnr: 15
    Förare: Kerstin Wikström
    Hund: Nillas Farm Telma
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,99
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 30
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:54,96
    Startnr: 3
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:03,33
  • Placering: 31
    Lisbeth Lisshammar & Julia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Lisbeth Lisshammar
    Hund: Vitahotellets Anne of Cleves
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 32
    Anita Slogmans & Smokie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 16
    Förare: Anita Slogmans
    Hund: Skjervtorpet's Concurrente Corleone
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Annelie Johansson & Brisa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 07:28,85
    Startnr: 2
    Förare: Annelie Johansson
    Hund: Jassa Dalens Briljant
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:56,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,20
  • Placering: 34
    Ann-Christine Jennehag & Ambra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 11:31,00
    Startnr: 4
    Förare: Ann-Christine Jennehag
    Hund: Howling Mon's Alhambra
    Ras: dogo canario
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 35
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 10:14,24
    Startnr: 6
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,24
  • Placering: 36
    Maud Alm & Theo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 8 Totaltid: 11:44,33
    Startnr: 13
    Förare: Maud Alm
    Hund: Kyang´s Cag-Tse
    Ras: Tibetansk terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:44,33
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 37
    Sonja Wallin & Lura
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 11:32,75
    Startnr: 32
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Lura
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,75
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 38
    Annica Holmström & Kaxa
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 5 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 28
    Förare: Annica Holmström
    Hund: Huset Kromi's Flora
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 39
    Ingela Larsson Kindeland & Essie
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 6 Totaltid: 09:54,02
    Startnr: 21
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockernest Essie of Hero
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:18,46
  • Placering: 40
    Yvonne Olsson & Spot
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 12:00,00
    Startnr: 1
    Förare: Yvonne Olsson
    Hund: Double Barrel´s Double Dotcom
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00