Höstnosen TSM 2020-10-17 Varberg

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Hundens Lycka

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Malin Larsson Domare 2: Annica Johansson

  • Placering: 1
    Lotta Wettström & Rocky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,15
    Startnr: 31
    Förare: Lotta Wettström
    Hund: Frostflake's Raccolto
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,00
  • Placering: 2
    Anna Nielsen & Zita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,70
    Startnr: 5
    Förare: Anna Nielsen
    Hund: Schnaublacks Kajsa Kavat
    Ras: Schnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,73
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,69
  • Placering: 3
    Jimmy Byström & Blue
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:57,29
    Startnr: 8
    Förare: Jimmy Byström
    Hund: Blue
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,56
  • Placering: 4
    Lena Johansson & Dexie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:00,76
    Startnr: 28
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Noordhgårdens Olivia
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,35
  • Placering: 5
    Helena Kjellander & Ådi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,71
    Startnr: 2
    Förare: Helena Kjellander
    Hund: Swede Sun's Classe
    Ras: Basset hound
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,16
  • Placering: 6
    Lena Vannas Löfqvist & Zimone
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:00,31
    Startnr: 29
    Förare: Lena Vannas Löfqvist
    Hund: Guldlövets Victoria-Zimone Caloria
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,81
  • Placering: 7
    Anna Rosengren & Diva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:26,24
    Startnr: 12
    Förare: Anna Rosengren
    Hund: Braxtorps Chocolate Diva
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,94
  • Placering: 8
    Sofie Glimberg & Blizz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:04,05
    Startnr: 3
    Förare: Sofie Glimberg
    Hund: SofieHill's Milla Monila
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 9
    Sonja Wallin & Winna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:07,12
    Startnr: 30
    Förare: Sonja Wallin
    Hund: Vallvesslans Winna
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,34
  • Placering: 10
    Christel Dahlgren & Dea
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:24,97
    Startnr: 1
    Förare: Christel Dahlgren
    Hund: SONTOCS DEA DI DINO
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
  • Placering: 11
    Elin Eriksson Byröd & Puma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:08,75
    Startnr: 22
    Förare: Elin Eriksson Byröd
    Hund: Dollywood’s Killer Queen
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 12
    Fredrika Jonasson & Panda
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:40,46
    Startnr: 15
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Starfighter Panda
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 13
    Anna Wennerlöf & Esther
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:52,68
    Startnr: 13
    Förare: Anna Wennerlöf
    Hund: Lorcas soaked in luxury
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 14
    Anna Lena Johansson & Eddie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:52,85
    Startnr: 14
    Förare: Anna Lena Johansson
    Hund: House Corner Eddie
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 15
    Vendela Sandell & Barbie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:10,46
    Startnr: 9
    Förare: Vendela Sandell
    Hund: Flatterhaft Now And Forever
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Anita Stillman & Funny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:10,70
    Startnr: 17
    Förare: Anita Stillman
    Hund: Stuvängs Ariel
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Zeta Hallberg & Cleo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:25,49
    Startnr: 16
    Förare: Zeta Hallberg
    Hund: Lobbegårdens Kardemumma
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:40,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 18
    Emma Larsson & Dex
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:36,09
    Startnr: 10
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Dex
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,25
  • Placering: 19
    Ewa Forshult & Tage
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:46,72
    Startnr: 20
    Förare: Ewa Forshult
    Hund: Happy Life Rubus
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,72
  • Placering: 20
    Camilla Berni & YODA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:33,87
    Startnr: 21
    Förare: Camilla Berni
    Hund: Royalty Rocks Bolt
    Ras: Bracco italiano
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,22
  • Placering: 21
    Sandra Davidsson & Cody
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:42,09
    Startnr: 35
    Förare: Sandra Davidsson
    Hund: Aberlours Private Investigations
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:40,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Maj-Britt Karlsson & Cilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:45,25
    Startnr: 32
    Förare: Maj-Britt Karlsson
    Hund: Hinnareds Gamba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,91
  • Placering: 23
    Eva-Lotta Berndtsson & Doris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:04,17
    Startnr: 6
    Förare: Eva-Lotta Berndtsson
    Hund: Lyckliga Helleborus Ribolla
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,82
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 24
    Anette Berg & Tian
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:40,43
    Startnr: 4
    Förare: Anette Berg
    Hund: Bubbelmammas High Expectations
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Britt Johansson & Stina-Lo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:56,09
    Startnr: 39
    Förare: Britt Johansson
    Hund: DollyWood´s Lynx Paradinus
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,93
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Camilla Sjöberg & Nendaz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:03,84
    Startnr: 19
    Förare: Camilla Sjöberg
    Hund: Lillströmmens King Of Heart
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    Pernilla Olsen & Zorro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:25,79
    Startnr: 27
    Förare: Pernilla Olsen
    Hund: Staffe Anstalten At The Gates
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,79
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Maria Hübinette & Bönan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:38,25
    Startnr: 34
    Förare: Maria Hübinette
    Hund: Tildras Úlfabaunir Lendidottir
    Ras: Isländsk fårhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Christina Ingulfsen & Sune
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,21
    Startnr: 38
    Förare: Christina Ingulfsen
    Hund: Gilljams Special Air Police
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Sandra Magnusson & Riley
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:54,66
    Startnr: 40
    Förare: Sandra Magnusson
    Hund: Annik vom neuen Haselhorst
    Ras: Engelsk setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Freda Thimell & Kylo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 08:38,17
    Startnr: 23
    Förare: Freda Thimell
    Hund: That's obvious Piri Piri
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,46
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,71
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Jessica Grönvall & Bixa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:18,28
    Startnr: 24
    Förare: Jessica Grönvall
    Hund: Chêne Colline's frostiq forrest
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,50
  • Placering: 33
    Jeanette Gyllenros Erlandsson & Timba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:20,14
    Startnr: 25
    Förare: Jeanette Gyllenros Erlandsson
    Hund: TEN-SHARP´S SPORTY SPICE
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,04
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,10
  • Placering: 34
    Anna Imstedt & Morris
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:41,07
    Startnr: 11
    Förare: Anna Imstedt
    Hund: Dollywood´s Are You Ready
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 35
    Anna Krüger & Maffin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:33,34
    Startnr: 18
    Förare: Anna Krüger
    Hund: Maffin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Annie Sandlund & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:49,19
    Startnr: 7
    Förare: Annie Sandlund
    Hund: Astrospring's Sirius
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Christina Beskow & Bolt
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 08:16,72
    Startnr: 36
    Förare: Christina Beskow
    Hund: Hirkaho's Lightning Bolt
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Marie Soergel & NALA
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:13,87
    Startnr: 33
    Förare: Marie Soergel
    Hund: MINNOWS GILDED
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Helene Ginstmark Syréhn & Nikki
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 09:15,00
    Startnr: 26
    Förare: Helene Ginstmark Syréhn
    Hund: Nikki
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Martina Vernersson & Tessi
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 09:15,00
    Startnr: 37
    Förare: Martina Vernersson
    Hund: Tessi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:45,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00