TSM 2019-09-22 Malung

Arrangör: Malung-Sälens Brukshundklubb
Anordnare: Malung-Sälens BK

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Adam Hübinette Domare 2: Mats Hedlund

  • Placering: 1
    Rita Ohlson & Nimrod
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,47
    Startnr: 3
    Förare: Rita Ohlson
    Hund: J C.I.B.Birkhahn Nimrod
    Ras: Korthårig Vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,65
  • Placering: 2
    Maria Eriksson & Ted
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,29
    Startnr: 24
    Förare: Maria Eriksson
    Hund: Redqliff's It's Me Icon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,60
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,35
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,50
  • Placering: 3
    Knagg Linda Eriksson & Rizzla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:32,46
    Startnr: 30
    Förare: Knagg Linda Eriksson
    Hund: Rizzla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,69
  • Placering: 4
    Anna-Karin Loberg & Gunnar
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,06
    Startnr: 6
    Förare: Anna-Karin Loberg
    Hund: Sjöråets Meteorit
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,09
  • Placering: 5
    Birgitta Håbäck & Grey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:04,39
    Startnr: 2
    Förare: Birgitta Håbäck
    Hund: Björnåns G Grey
    Ras: Irländsk Röd Setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,97
  • Placering: 6
    Åsa Liderfors Verlage & Gin
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:17,13
    Startnr: 8
    Förare: Åsa Liderfors Verlage
    Hund: Havrevingens Gin
    Ras: Hollandse herdershond, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,69
  • Placering: 7
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:42,55
    Startnr: 23
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,40
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,53
  • Placering: 8
    Jan Köbin & Kurbitz Abba Fernando
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:44,18
    Startnr: 1
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Abba Fernando
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,94
  • Placering: 9
    Berit Jansson & Manolito
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:10,22
    Startnr: 5
    Förare: Berit Jansson
    Hund: Hexgårdens Manolito
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,72
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,78
  • Placering: 10
    Annett Klöpper Sundqvist & Elvis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:18,86
    Startnr: 35
    Förare: Annett Klöpper Sundqvist
    Hund: Elvis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,88
  • Placering: 11
    Karin Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:21,53
    Startnr: 4
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,53
  • Placering: 12
    Lena Ericson Lind & Nisse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:33,57
    Startnr: 15
    Förare: Lena Ericson Lind
    Hund: O'Rowanne B B King
    Ras: Irländsk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,03
  • Placering: 13
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:27,60
    Startnr: 39
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:14,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,82
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,44
  • Placering: 14
    Åsa Eriksson & Gibson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:30,27
    Startnr: 36
    Förare: Åsa Eriksson
    Hund: Lillimar´s Merchant of Venice
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,68
  • Placering: 15
    Gudrun Edvardsson & bia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:49,84
    Startnr: 18
    Förare: Gudrun Edvardsson
    Hund: Bicados Bianca
    Ras: kleiner munsterländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,84
  • Placering: 16
    Jannett Källänge & ZORAYA
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:52,22
    Startnr: 11
    Förare: Jannett Källänge
    Hund: TEQUILAVILLE’S ZORAYA
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:13,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,75
  • Placering: 17
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:56,48
    Startnr: 12
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,57
  • Placering: 18
    Anneli Dahlström & Nilo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:31,60
    Startnr: 28
    Förare: Anneli Dahlström
    Hund: Aplicado Polarbear Baloo
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:51,35
  • Placering: 19
    Carin Ahlstedt & Zelma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:06,32
    Startnr: 7
    Förare: Carin Ahlstedt
    Hund: AlphasGoodGirl
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:35,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,90
  • Placering: 20
    Helen Loning & Walter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:34,08
    Startnr: 20
    Förare: Helen Loning
    Hund: Hübinettans Rumpelstiltskin
    Ras: Irish softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:21,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,35
  • Placering: 21
    Petra Iwarsson & Plura
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:38,30
    Startnr: 32
    Förare: Petra Iwarsson
    Hund: Mandalay’s wild suprise
    Ras: Dvärgschnauzer svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:17,97
  • Placering: 22
    Erika Andersson & Nacho
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:01,13
    Startnr: 34
    Förare: Erika Andersson
    Hund: Working Mates Catch Me If You Can
    Ras: Australian cattledog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:54,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:45,06
  • Placering: 23
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:37,50
    Startnr: 10
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:28,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,53
  • Placering: 24
    Anna Finnes & Messi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 06:58,77
    Startnr: 25
    Förare: Anna Finnes
    Hund: Yankee-Doodle
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:16,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:55,84
  • Placering: 25
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 92 Totalfel: 0 Totaltid: 05:54,78
    Startnr: 26
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,44
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Johanna Jansson & Daisy
    Totalpoäng: 92 Totalfel: 0 Totaltid: 06:41,00
    Startnr: 38
    Förare: Johanna Jansson
    Hund: Bergliljan The Beauty Monique
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,47
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Margareta Persson & Zixten
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 0 Totaltid: 05:38,67
    Startnr: 31
    Förare: Margareta Persson
    Hund: Zonsierraz flörtiga Zixten
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,70
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,44
  • Placering: 28
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 3 Totaltid: 05:01,69
    Startnr: 33
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,53
  • Placering: 29
    Göran Alvarsson & Dixie
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 07:57,68
    Startnr: 17
    Förare: Göran Alvarsson
    Hund: Atengaflu's Dixie-Äbwi
    Ras: Berger Picard
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:36,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:54,47
    SSE
  • Placering: 30
    Annica Rickardsson & Lilla Blå
    Totalpoäng: 84 Totalfel: 3 Totaltid: 07:37,72
    Startnr: 37
    Förare: Annica Rickardsson
    Hund: Wunderbaums this is love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,94
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:22,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,50
  • Placering: 31
    Julia Bodén & Iza/Pipan
    Totalpoäng: 83 Totalfel: 0 Totaltid: 07:23,74
    Startnr: 40
    Förare: Julia Bodén
    Hund: Wermlandias Belladonna
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,25
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Kajsa Abrahamsson & Fina
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 2 Totaltid: 09:27,52
    Startnr: 19
    Förare: Kajsa Abrahamsson
    Hund: Fina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:50,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,09
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Maria Blomberg & Yin
    Totalpoäng: 79 Totalfel: 0 Totaltid: 07:15,78
    Startnr: 13
    Förare: Maria Blomberg
    Hund: Yin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,53
  • Placering: 34
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:07,78
    Startnr: 14
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,93
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,72
  • Placering: 35
    Katarina Jansson & Nicke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:48,93
    Startnr: 29
    Förare: Katarina Jansson
    Hund: Foster's Tigra Versace
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Inger Olsson & Ossi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:29,52
    Startnr: 22
    Förare: Inger Olsson
    Hund: Black Blossom Lady Julia
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,31
  • Placering: 37
    Maria Jansson & Ymer
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:28,99
    Startnr: 16
    Förare: Maria Jansson
    Hund: Norrälvens Ymer
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervuren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:51,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,68
  • Placering: 38
    Anette Alvarsson & Milo
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 10:15,61
    Startnr: 9
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Dreamwishes Goliat
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,07
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:32,54
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Mona Alvarsson & Madicken
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 4 Totaltid: 09:25,59
    Startnr: 21
    Förare: Mona Alvarsson
    Hund: Madicken
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,81
  • Placering: 40
    Ulrica Persson & Tilda
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 2 Totaltid: 09:11,00
    Startnr: 27
    Förare: Ulrica Persson
    Hund: Kevaja's fashion princess
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,00
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00