Indian Nosen TSM 2019-04-13 Kumla

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Enköping Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Karin Blom Domare 2: Lotta Bauer Domare 3: Pirkko Andersson Domare 4: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Catharina Steen & Troja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,03
    Startnr: 29
    Förare: Catharina Steen
    Hund: Blacknecks B'ästa
    Ras: Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,91
    SSE
  • Placering: 2
    Malin Åkerström & Budha
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,46
    Startnr: 13
    Förare: Malin Åkerström
    Hund: Budha
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,77
  • Placering: 3
    Caroline Elfström & Mona
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,99
    Startnr: 42
    Förare: Caroline Elfström
    Hund: Maximum staff garmonia
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,41
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,64
  • Placering: 4
    Caroline Hagström & Brownie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:20,11
    Startnr: 20
    Förare: Caroline Hagström
    Hund: Woodhunt's Askrike Brownie
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,14
  • Placering: 5
    Maria Larsson & Myra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:47,80
    Startnr: 27
    Förare: Maria Larsson
    Hund: Nice of you to come bye Ms one and
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,55
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,96
  • Placering: 6
    Mariana Gretener & Chilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:01,37
    Startnr: 68
    Förare: Mariana Gretener
    Hund: Tollarbos Chilla med silvertassar
    Ras: Nova scotia duck tolling retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,02
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,86
  • Placering: 7
    Julia Bodén & Iza/Pipan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:41,21
    Startnr: 52
    Förare: Julia Bodén
    Hund: Wermlandias Belladonna
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,33
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,54
  • Placering: 8
    Yvonne Skoglund & Amira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,30
    Startnr: 69
    Förare: Yvonne Skoglund
    Hund: Nettängens Disa
    Ras: Lakelandterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,07
  • Placering: 9
    Agneta Karlsson & Sotte
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:07,30
    Startnr: 45
    Förare: Agneta Karlsson
    Hund: Meet Myown Sotte Pappagiannopoulus
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:45,68
  • Placering: 10
    Maria Penttilä & Son
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:07,75
    Startnr: 63
    Förare: Maria Penttilä
    Hund: La Sirenita's Just Joey
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,34
  • Placering: 11
    Henriette Folke & Lyrica
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:26,88
    Startnr: 57
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Liljeborg's Fam Lyrica of Favorito
    Ras: Podengo Português Pequeno Cerdoso
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,39
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,80
  • Placering: 12
    Ingrid Boman & Paddy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:58,72
    Startnr: 11
    Förare: Ingrid Boman
    Hund: Kanadickens Paddington
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,24
  • Placering: 13
    Jenny Eriksson & Kalle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:48,91
    Startnr: 6
    Förare: Jenny Eriksson
    Hund: Dunderhakes Kalle
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Majbritt Vilandt & Leo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:52,23
    Startnr: 76
    Förare: Majbritt Vilandt
    Hund: Lykkernas Adam
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Karoliina Waldner & Trassel
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:52,92
    Startnr: 72
    Förare: Karoliina Waldner
    Hund: Golden Leafs Eldorado
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,63
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Anna Karlsson & Foxy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:53,98
    Startnr: 7
    Förare: Anna Karlsson
    Hund: Koffstalunds Foxy Lady
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Linda Knutsson & Monz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:56,75
    Startnr: 59
    Förare: Linda Knutsson
    Hund: Monz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Helena Wilhelmsson & Junior
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,63
    Startnr: 9
    Förare: Helena Wilhelmsson
    Hund: Junior
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,42
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Karin Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:23,63
    Startnr: 64
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Emmy Melander & Maggie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:30,40
    Startnr: 66
    Förare: Emmy Melander
    Hund: Maggie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Lena Blixt & Nimo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:32,24
    Startnr: 50
    Förare: Lena Blixt
    Hund: Rapport's Nix-Nimo
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,92
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Anja Farken & Milo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:38,93
    Startnr: 4
    Förare: Anja Farken
    Hund: Milo
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 23
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:52,74
    Startnr: 71
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,80
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Petra Wahlen & Pixel
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:17,79
    Startnr: 74
    Förare: Petra Wahlen
    Hund: Spinnrockens Taurus
    Ras: Australian Sheperd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,39
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Johanna Melin & Nala
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:18,88
    Startnr: 43
    Förare: Johanna Melin
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Annelie Johannesson & Siv
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:26,37
    Startnr: 53
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Scarlet
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Emma Bergström & Elsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:18,34
    Startnr: 54
    Förare: Emma Bergström
    Hund: Wilmio's Girl For All Seasons
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Ulla Hellsing & Janis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:41,17
    Startnr: 60
    Förare: Ulla Hellsing
    Hund: Gildas Janis Joplin
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,70
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    MajBritt Bergström & Siri
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:50,99
    Startnr: 61
    Förare: MajBritt Bergström
    Hund: Bellamigo Dancing Guernica
    Ras: Perro de aqua español
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Cecilia Spångberg Stålblad & My
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:00,31
    Startnr: 56
    Förare: Cecilia Spångberg Stålblad
    Hund: Ludenbens My Mynta
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Lise-Lotte Johansson & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:17,84
    Startnr: 33
    Förare: Lise-Lotte Johansson
    Hund: Buckwheat Little Bunny Foo Foo
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:25,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Cecilia Henriksson & Lotka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:42,77
    Startnr: 14
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Njarga Lotka
    Ras: lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,73
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,48
    SSE
  • Placering: 33
    Malin Martinsson & Polly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:52,44
    Startnr: 1
    Förare: Malin Martinsson
    Hund: Polly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,86
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:49,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,05
  • Placering: 34
    Sonja Kjeller & Frasse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:16,91
    Startnr: 18
    Förare: Sonja Kjeller
    Hund: Manvargens Finurliga Frasse
    Ras: mellan pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:15,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,55
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Susanne Berglund & Herman
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:43,13
    Startnr: 41
    Förare: Susanne Berglund
    Hund: Joinmi Red and Handsome
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Malin Helltén & Inca
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:49,54
    Startnr: 16
    Förare: Malin Helltén
    Hund: Mandylike’s Inca
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,08
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 37
    Jeanette Arnesson & Drömma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:05,25
    Startnr: 40
    Förare: Jeanette Arnesson
    Hund: Candygolds Zamira’s Secret Dream
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 38
    Eileen ingulfsson & Cassie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:07,86
    Startnr: 44
    Förare: Eileen ingulfsson
    Hund: Westerner Cassata
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:19,96
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Emma arnoldsson & Stella
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:09,23
    Startnr: 3
    Förare: Emma arnoldsson
    Hund: Pughults dagny
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,64
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,65
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Linda Larsson & Lilleman
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:14,91
    Startnr: 65
    Förare: Linda Larsson
    Hund: Lilleman
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,04
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,72
  • Placering: 41
    Charlotte Bonnevier & Penny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:15,72
    Startnr: 77
    Förare: Charlotte Bonnevier
    Hund: Hammartorpets Lobelia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Charlotte Hagstad & Morion
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:29,30
    Startnr: 26
    Förare: Charlotte Hagstad
    Hund: Wenarjas Birks Birk
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,14
  • Placering: 43
    Jenny Gren & Trolla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:46,91
    Startnr: 70
    Förare: Jenny Gren
    Hund: Metalhead Witchy-Woman
    Ras: chihauhaua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,29
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 44
    Anna Hjälmdahl Trygg & Scilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:47,43
    Startnr: 36
    Förare: Anna Hjälmdahl Trygg
    Hund: Cajiro´s Perfect Design of Cq
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,99
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 45
    Anna Björling & Kiwi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:52,04
    Startnr: 79
    Förare: Anna Björling
    Hund: Mi-Jo's Kiwi
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,05
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 46
    Barbro Petersson & Nickie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:29,91
    Startnr: 25
    Förare: Barbro Petersson
    Hund: Latorps Kanel
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,29
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 47
    Linda Nymark & Chaplin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:32,19
    Startnr: 47
    Förare: Linda Nymark
    Hund: Bageriets Kanel
    Ras: Labrador Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,05
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,14
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 48
    Margarete Haberl & Hussy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:44,14
    Startnr: 19
    Förare: margarete haberl
    Hund: Koffstalunds Hussy
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,73
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 49
    Susanne Danielsson & Tilde
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 04:15,42
    Startnr: 22
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Matilde
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:35,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,14
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 50
    Mona Axelsson & Ella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:20,16
    Startnr: 31
    Förare: Mona Axelsson
    Hund: Lindatorps Butterfly-Girl
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 51
    Carina Johansson & Focus
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:47,21
    Startnr: 78
    Förare: Carina Johansson
    Hund: Dragonora Shasta King Cor
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,71
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 52
    Malin Bång & Åskai
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:59,28
    Startnr: 46
    Förare: Malin Bång
    Hund: Viljanshof med Buller och Bång
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,93
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 53
    Jeanette Eriksson & Mio
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:41,95
    Startnr: 30
    Förare: Jeanette Eriksson
    Hund: Sugarwind's Ants in the Pants
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:12,58
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 54
    Elisabet Törnquist & Kivie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:22,00
    Startnr: 2
    Förare: Elisabet Törnquist
    Hund: Älvlekens Desiree
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 55
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:27,28
    Startnr: 17
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:12,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 56
    Jenny Wallin & Toonie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 07:11,29
    Startnr: 80
    Förare: Jenny Herlitz
    Hund: Shellrick's Just A Pearl
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,39
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:35,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 57
    Linnéa Jakobsson & Jayzon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:51,02
    Startnr: 39
    Förare: Linnéa Jakobsson
    Hund: Jayzon
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,83
  • Placering: 58
    Annette Berg & Movitz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:20,46
    Startnr: 12
    Förare: Annette Berg
    Hund: Cameron Chianti
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,55
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 59
    Sylvia Andersson & Zigge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:35,66
    Startnr: 34
    Förare: Sylvia Andersson
    Hund: ZeldasZpanco
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 60
    Linda Löfberg & Ture
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:40,97
    Startnr: 73
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker's Torres
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 61
    Sandra Hjalmarsson & Elsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:09,89
    Startnr: 32
    Förare: Sandra Hjalmarsson
    Hund: Magic Storm´s Claudia
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,30
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 62
    Anneli Lund & Joika
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:19,76
    Startnr: 48
    Förare: Anneli Lund
    Hund: Black Blossom Lady Joika
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,73
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,03
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 63
    Helena Zimdahl & Kia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:20,15
    Startnr: 49
    Förare: Helena Zimdahl
    Hund: JollyKia from Doggone Borders
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,40
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 64
    Margareta Lantz & Sanna
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:49,88
    Startnr: 28
    Förare: Margareta Lantz
    Hund: Argenta´s Rhianna
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,50
  • Placering: 65
    Agneta Larsson & Lykke
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:11,19
    Startnr: 58
    Förare: Agneta Larsson
    Hund: Hidden Farm Kisha
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 66
    Maria Evertsson & Pluto
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:31,81
    Startnr: 55
    Förare: Maria Evertsson
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,72
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 67
    Elisabet Eriksson & Orions Spirit
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:47,11
    Startnr: 37
    Förare: Elisabet Eriksson
    Hund: Orions Spirit
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,52
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:01,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 68
    Jan Danielsson & Simba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:54,72
    Startnr: 23
    Förare: Jan Danielsson
    Hund: Lifsungstollarens Simba
    Ras: Nova Scotia Duck tolling retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:36,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 69
    Barbro Torseld & Prima
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 07:01,88
    Startnr: 38
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Noidens Quick Prima Quality
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,51
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 70
    Puneet Kaur & William
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 07:50,16
    Startnr: 15
    Förare: Puneet Kaur
    Hund: William
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:53,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 71
    Sara Hjulström & Yatzy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 07:18,72
    Startnr: 5
    Förare: Sara Hjulström
    Hund: Quinlent Love You More
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:34,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 72
    Camilla Westelius & Gordon
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:50,19
    Startnr: 8
    Förare: Camilla Westelius
    Hund: Clurus Colt
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 73
    Camilla Hedström & Nacton
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:53,85
    Startnr: 51
    Förare: Camilla Hedström
    Hund: Mironik's Nacton
    Ras: Korthårig collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 74
    Gunilla Jonsson & Träff
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:54,12
    Startnr: 35
    Förare: Gunilla Jonsson
    Hund: DeLindas Roberto Nani
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 75
    Carina Bäckemalm & Txon
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:24,79
    Startnr: 21
    Förare: Carina Bäckemalm
    Hund: Spårmarkens Yello
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:24,79
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 76
    Nina Andersson & Debbie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:51,22
    Startnr: 10
    Förare: Nina Andersson
    Hund: La Familia’s Elbacio Debbie Devils
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 77
    Kristina Larsson & Farin
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:28,06
    Startnr: 75
    Förare: Kristina Larsson
    Hund: Anios Coffe Brown Anastasia
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 78
    Inger Olsen & Aia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:29,59
    Startnr: 24
    Förare: Inger Olsen
    Hund: Jitams Aglaia
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 79
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:21,53
    Startnr: 62
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00