Fjällsniffen TSM 2018-07-28 Tänndalen

Arrangör: Västra Härjedalens Brukshundkl
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Blom Domare 3: Maria Gabrielsson Domare 4: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Birgitta Melin & Loxie
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:55,35
    Startnr: 27
    Förare: Birgitta Melin
    Hund: Loxia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,53
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 2
    Madeleine Ulin & Agge
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:05,17
    Startnr: 24
    Förare: Madeleine Ulin
    Hund: Bling'z Agate
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,76
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,88
  • Placering: 3
    Lennart Jacobsson & Hassan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:53,08
    Startnr: 41
    Förare: Lennart Jacobsson
    Hund: Zebulons Boomerang Bay
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,71
  • Placering: 4
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:22,56
    Startnr: 26
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,93
  • Placering: 5
    Rita Ohlson & Rossa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:01,02
    Startnr: 29
    Förare: Rita Ohlson
    Hund: Birkhahn Baronesse
    Ras: Korthårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:53,27
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,63
  • Placering: 6
    Linnea Eklund & Janis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:19,44
    Startnr: 43
    Förare: Linnea Eklund
    Hund: Janis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:53,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,01
  • Placering: 7
    Ingela Markström & Amy
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 0 Totaltid: 09:43,46
    Startnr: 25
    Förare: Ingela Markström
    Hund: Amy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:50,24
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,22
  • Placering: 8
    Ann-Louise Ryrvik & Zack
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 2 Totaltid: 07:33,66
    Startnr: 4
    Förare: Ann-Louise Ryrvik
    Hund: Truxelis Zack
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,90
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,76
  • Placering: 9
    Jessica Jonsson & GW
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 09:34,17
    Startnr: 11
    Förare: Jessica Jonsson
    Hund: GW
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,05
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 10
    Carina Ekström & Harry
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 5 Totaltid: 07:50,11
    Startnr: 18
    Förare: Carina Ekström
    Hund: Atomos Har Fattat Galoppen
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:01,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:48,92
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 11
    Rikako Fujita & Lacko
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 06:45,59
    Startnr: 5
    Förare: Rikako Fujita
    Hund: Curly Cottage Othello
    Ras: Curly Coated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,90
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,69
  • Placering: 12
    Marie Larsson & Malte
    Totalpoäng: 58 Totalfel: 2 Totaltid: 09:48,68
    Startnr: 22
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Björshults Frid & Fröjd
    Ras: Border terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,68
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 13
    Mariana Gretener & Viggo
    Totalpoäng: 53.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:25,80
    Startnr: 36
    Förare: Mariana Gretener
    Hund: Hunter's Moonlight Fying Viggo
    Ras: Nova Scotia Dock Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,80
  • Placering: 14
    Anna Finnes & Messi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:42,16
    Startnr: 8
    Förare: Anna Finnes
    Hund: Faniloharoos Yankee-Doodle
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,79
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 15
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:26,06
    Startnr: 9
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack russel terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,49
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 16
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:45,49
    Startnr: 10
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,58
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 17
    Susanne Nilsson & Jackie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:11,44
    Startnr: 37
    Förare: Susanne Nilsson
    Hund: Nilac's Annie
    Ras: Tysk schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,35
  • Placering: 18
    Veronica Bonell & Texas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 08:52,15
    Startnr: 23
    Förare: Veronica Bonell
    Hund: Anemicos Texas
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 19
    Marie Wiklund & Lurven
    Totalpoäng: 46.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:56,37
    Startnr: 34
    Förare: Marie Wiklund
    Hund: Lurven
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,37
  • Placering: 20
    Anneli Eriksson & Luna
    Totalpoäng: 46.5 Totalfel: 2 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 42
    Förare: Anneli Eriksson
    Hund: Gun Lake Do La La La
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 21
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 2 Totaltid: 09:15,78
    Startnr: 20
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Yvonne Fång & Yuni
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 2 Totaltid: 09:32,29
    Startnr: 40
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden's Yuni
    Ras: Berger Des Pyrénées À Poil Long
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,29
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Kajsa Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 2 Totaltid: 09:50,84
    Startnr: 31
    Förare: Kajsa Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,12
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 02:29,72
  • Placering: 24
    Marie Inglund & Alva
    Totalpoäng: 41 Totalfel: 0 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 13
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Trollglitter Näsvass
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Sue Eriksson & Porques Essi
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:30,44
    Startnr: 15
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Porques Essi
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:13,57
    Startnr: 2
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:48,27
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,30
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:52,84
    Startnr: 3
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 28
    Ulrika Carlsson & Arvo
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:38,74
    Startnr: 44
    Förare: Ulrika Carlsson
    Hund: Valkohampaan Arvotavara
    Ras: Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,74
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 3 Totaltid: 08:54,90
    Startnr: 14
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Dock Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Anicka Fernström & Alice
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 7 Totaltid: 09:48,16
    Startnr: 45
    Förare: Anicka Fernström
    Hund: Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 31
    Lotta Castell & Yippo
    Totalpoäng: 36.5 Totalfel: 0 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 35
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Yazz
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 32
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 0 Totaltid: 09:07,05
    Startnr: 17
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,05
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 33
    Helena Forsström-Larsson & Brizzie
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 4 Totaltid: 08:29,44
    Startnr: 6
    Förare: Helena Forsström-Larsson
    Hund: Meabbies Brizzie
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,44
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 34
    Eva Holmgren & Filippa
    Totalpoäng: 33 Totalfel: 0 Totaltid: 08:08,60
    Startnr: 39
    Förare: Eva Holmgren
    Hund: FM Filipina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,83
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 02:10,77
  • Placering: 35
    Anna Pehrs & Alice
    Totalpoäng: 33 Totalfel: 4 Totaltid: 08:24,71
    Startnr: 32
    Förare: Anna Pehrs
    Hund: Blackbound Willow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,71
    Utomhus:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Petra Bringsjö & Tessla
    Totalpoäng: 28.5 Totalfel: 4 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 7
    Förare: Petra Bringsjö
    Hund: Trampas Åsa-Lisa
    Ras: Border terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 28.5 Totalfel: 6 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 21
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Marlene Hörnlund & Stubbur
    Totalpoäng: 26 Totalfel: 6 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 33
    Förare: Marlene Hörnlund
    Hund: Usemade Quick and Handsome
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Carina Berglund & Cola
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 09:38,87
    Startnr: 30
    Förare: Carina Berglund
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:25,53
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:43,34
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Marie Larsson & Amber
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 19
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Chappleline Sweet Amber
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Tony Krigh & Jonky
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:37,90
    Startnr: 28
    Förare: Tony Krigh
    Hund: Försvarsmaktens Jonky IV
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Ove Lind & Lee
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 09:00,09
    Startnr: 16
    Förare: Ove Lind
    Hund: Rockdove's Sparkling Life
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:00,09
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Kajsa Abrahamsson & Fina
    Totalpoäng: 21.5 Totalfel: 2 Totaltid: 09:11,69
    Startnr: 1
    Förare: Kajsa Abrahamsson
    Hund: Fina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:11,69
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 9 Totalfel: 4 Totaltid: 09:57,87
    Startnr: 38
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 01:57,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00