Nosa VAD? TSM 2019-08-24 Ransta

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Västerås Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Camilla Sjöberg

  • Placering: 1
    Kai Sjögren & Frode
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:56,94
    Startnr: 21
    Förare: Kai Sjögren
    Hund: Waterpassion´s Freespirit Frode
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,63
  • Placering: 2
    Anna Hällström & Nova
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 2 Totaltid: 06:33,91
    Startnr: 18
    Förare: Anna Hällström
    Hund: Skogsbrynets Lovis
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,44
    SSE
  • Placering: 3
    Joakim Bolin & Frank
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:58,66
    Startnr: 27
    Förare: Joakim Bolin
    Hund: ACT’s for Mission Lucky
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,06
    SSE
  • Placering: 4
    Veronica Bonell & Texas
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 08:11,91
    Startnr: 37
    Förare: Veronica Bonell
    Hund: Anemicos Texas
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,34
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,91
  • Placering: 5
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 84 Totalfel: 0 Totaltid: 07:25,37
    Startnr: 5
    Förare: Britt Nylund
    Hund: Nalle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,44
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:12,63
  • Placering: 6
    Eva Holmgren & Filippa
    Totalpoäng: 84 Totalfel: 0 Totaltid: 07:51,07
    Startnr: 20
    Förare: Eva Holmgren
    Hund: Försvarsmaktens Filipina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,38
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 7
    Ylva Lundin & Märta
    Totalpoäng: 84 Totalfel: 1 Totaltid: 06:10,53
    Startnr: 38
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Märta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,40
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 1
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 8
    Anna-Karin Loberg & Gunnar
    Totalpoäng: 79 Totalfel: 1 Totaltid: 08:07,56
    Startnr: 11
    Förare: Anna-Karin Loberg
    Hund: Sjöråets Meteorit
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,13
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:15,43
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 9
    Anna Ekholm & Elis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 07:44,63
    Startnr: 32
    Förare: Anna Ekholm
    Hund: WildN'Beauty's Pick Me Up
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,57
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:42,37
  • Placering: 10
    Lena Deiber & Arne
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 09:51,78
    Startnr: 35
    Förare: Lena Deiber
    Hund: Elliegårdens Humle
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,78
    SSE
  • Placering: 11
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 08:04,60
    Startnr: 24
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,60
  • Placering: 12
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 08:41,78
    Startnr: 13
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,22
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,56
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 13
    Susann Medalen & Stisse
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 2 Totaltid: 09:34,36
    Startnr: 26
    Förare: Susann Medalen
    Hund: Nice Of You To Come Bye I Want To B
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 01:44,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:09,88
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 14
    Marie Larsson & Amber
    Totalpoäng: 69 Totalfel: 0 Totaltid: 07:48,91
    Startnr: 16
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Chappleline Sweet Amber
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,94
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 15
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 69 Totalfel: 2 Totaltid: 09:23,28
    Startnr: 34
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,28
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 16
    Annette Ståhl & Frizbie
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 0 Totaltid: 09:40,72
    Startnr: 22
    Förare: Annette Ståhl
    Hund: Migitt’s Frizbie
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,72
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 17
    Peter Borglund & Sammie
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 09:40,07
    Startnr: 31
    Förare: Peter Borglund
    Hund: Magic Storm:s Signor Sammie
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,85
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,22
  • Placering: 18
    Maria Blomberg & Yin
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 10:23,37
    Startnr: 12
    Förare: Maria Blomberg
    Hund: Yin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:57,59
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:29,90
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 19
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 07:56,00
    Startnr: 14
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,56
  • Placering: 20
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 0 Totaltid: 08:41,88
    Startnr: 30
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,91
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 21
    Maria Nilsson & Fixa
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 4 Totaltid: 08:06,13
    Startnr: 25
    Förare: Maria Nilsson
    Hund: Teamwork Xplosion
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 22
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 09:11,84
    Startnr: 36
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Gnällspikens Amber Queen
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,28
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:54,56
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:11,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 23
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 0 Totaltid: 09:03,60
    Startnr: 23
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,60
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 24
    Maria Hedin & Franz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:38,41
    Startnr: 8
    Förare: Maria Hedin
    Hund: Franz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 25
    Birgitta Mikaelsson & Signe
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 0 Totaltid: 09:28,15
    Startnr: 4
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Pretty And Proud
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,15
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 26
    Mona Alvarsson & Madicken
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 09:51,65
    Startnr: 17
    Förare: Mona Alvarsson
    Hund: Madicken
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,65
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 27
    Susanne Danielsson & Kajsa
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 08:53,37
    Startnr: 40
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 28
    Yvonne Jagersten & Yes
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 2 Totaltid: 08:34,00
    Startnr: 39
    Förare: Yvonne Jagersten
    Hund: Tussebergets Yes
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 29
    Anneli Dahlström & Nilo
    Totalpoäng: 44 Totalfel: 2 Totaltid: 09:21,47
    Startnr: 7
    Förare: Anneli Dahlström
    Hund: Aplicado Polarbear Baloo
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,56
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:26,91
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 30
    Barbro Torseld & Wilma
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 4 Totaltid: 09:47,66
    Startnr: 3
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Isumi's Shiro Wiruma O'Ginko
    Ras: Japansk Spets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,66
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 31
    Lotta Torstensson & Rocky
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 6 Totaltid: 08:56,44
    Startnr: 6
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Håtvåos Rocky
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 32
    Simone Grande & Alma
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 6 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 10
    Förare: Simone Grande
    Hund: Brindle Alma
    Ras: hollandse herdershond korthårig
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 33
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 08:57,50
    Startnr: 9
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,50
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 34
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 4 Totaltid: 09:44,50
    Startnr: 33
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 35
    Jan Köbin & Kurbitz Abba Fernando
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 6 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 15
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Abba Fernando
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 36
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 6 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 1
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 37
    Annelie Johannesson & Daizy
    Totalpoäng: 13 Totalfel: 7 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 28
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Daizy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 38
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 13 Totalfel: 8 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 2
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Långhårig collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 39
    Karin Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 19
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:15,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Ingela Larsson Kindeland & Walle
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 10:45,00
    Startnr: 29
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockergold Life is good
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:15,00