Pangnosen TSM 2019-03-23 Västerås

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Västerås Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Ann-sofie Svenman Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Sofia Angleby & Viva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:37,30
    Startnr: 23
    Förare: Sofia Angleby
    Hund: Fätorpets Gullviva
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,87
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,97
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
    SSE
  • Placering: 2
    Jan Köbin & Kurbitz Abba Fernando
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:45,45
    Startnr: 9
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Abba Fernando
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,38
  • Placering: 3
    Annelie Johannesson & Daizy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:53,35
    Startnr: 10
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Daizy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,13
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,10
  • Placering: 4
    Ylva Lundin & Senja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:54,34
    Startnr: 39
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Senja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,06
  • Placering: 4
    Barbro Torseld & Prima
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:54,34
    Startnr: 5
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Noidens Quick Prima Quality
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
  • Placering: 6
    Linda Blomqvist & Milo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:00,00
    Startnr: 20
    Förare: Linda Blomqvist
    Hund: Merry cocktails Lloyd
    Ras: Engelsk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,31
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,10
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,63
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,96
    SSE
  • Placering: 7
    Monica Tydén & Scott
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:07,76
    Startnr: 25
    Förare: Monica Tydén
    Hund: Pilens Rolig
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,47
  • Placering: 8
    Marie-Louise Björklund & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:09,95
    Startnr: 48
    Förare: Marie-Louise Björklund
    Hund: Nova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,88
  • Placering: 9
    Kai Sjögren & Frode
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:10,13
    Startnr: 13
    Förare: Kai Sjögren
    Hund: Waterpassion´s Freespirit Frode
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,97
  • Placering: 10
    Helena Zimdahl & Essi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:18,02
    Startnr: 36
    Förare: Helena Zimdahl
    Hund: Tonedo's By My Side Essi
    Ras: Bordercollie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,65
  • Placering: 11
    Rita Andersson & Lotuz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:19,47
    Startnr: 14
    Förare: Rita Andersson
    Hund: Lejdog's Black Lotuz
    Ras: Dvärgschnauzer svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,31
  • Placering: 12
    Per Falck & Jawa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,55
    Startnr: 42
    Förare: Per Falck
    Hund: Atomos Badar med kläderna på
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,94
  • Placering: 13
    Marita Matt & Puma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:33,91
    Startnr: 46
    Förare: Marita Matt
    Hund: Pilens puma
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,97
  • Placering: 14
    Anna Roos & Blackie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:34,72
    Startnr: 28
    Förare: Anna Roos
    Hund: WINDEDOS FROM THIS MOMENT
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,03
  • Placering: 15
    Sussie & Hemi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:34,98
    Startnr: 50
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Oden-staff Iron Man
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,57
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,50
    SSE
  • Placering: 16
    Yvonne Mickelsson Karlsson & Tindra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:49,07
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne Mickelsson Karlsson
    Hund: Tindra
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,56
  • Placering: 17
    Lena Lundén & Ezzie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:49,28
    Startnr: 21
    Förare: Lena Lundén
    Hund: Rexstars Ezzie
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,47
  • Placering: 18
    Malin Martinsson & Polly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,41
    Startnr: 17
    Förare: Malin Martinsson
    Hund: Polly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,38
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,85
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,09
  • Placering: 19
    Annica Rinaldo & Prima
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:04,25
    Startnr: 12
    Förare: Annica Rinaldo
    Hund: New Story Prima
    Ras: Tervuen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,06
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,50
  • Placering: 20
    Lise-Lotte Johansson & Sigge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:06,86
    Startnr: 16
    Förare: Lise-Lotte Johansson
    Hund: Buckwheat Little Bunny Foo Foo
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,20
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,57
  • Placering: 21
    Karin Engström & Dimo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,25
    Startnr: 6
    Förare: Karin Engström
    Hund: Diamond
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,85
  • Placering: 22
    Susanne Viker & Pepz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,24
    Startnr: 24
    Förare: Susanne Viker
    Hund: Digby Tollers Goldeneye
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,46
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,47
  • Placering: 23
    Birgitta Sjöstrand & Max
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:26,93
    Startnr: 3
    Förare: Birgitta Sjöstrand
    Hund: Amerizells Xtra Ordinary
    Ras: Amerikansk Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,62
  • Placering: 24
    Frida Holst-Pettersson & Rejsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:35,63
    Startnr: 32
    Förare: Frida Holst-Pettersson
    Hund: Red Yakka's Mango
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,97
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,16
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,75
  • Placering: 25
    Margareta Gyllström & Tora
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:09,17
    Startnr: 41
    Förare: Margareta Gyllström
    Hund: Bonebreakers Meraviglia
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,10
  • Placering: 26
    Gunilla Karlsson & Ture
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:37,75
    Startnr: 30
    Förare: Gunilla Karlsson
    Hund: Astelita's Sea-Borne Pirat
    Ras: Dvärgpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,50
  • Placering: 27
    Mette Jansson & Kasper
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,33
    Startnr: 15
    Förare: Mette Jansson
    Hund: Swed Pack's Riddare Clos Fourtet
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,65
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,09
    SSE
  • Placering: 28
    Sofia Stenbakken & Mindie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 00:55,56
    Startnr: 45
    Förare: Sofia Stenbakken
    Hund: Barrongiz Always on My Mind
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,29
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,09
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:18,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,53
  • Placering: 29
    Henriette Folke & Lyrica
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 01:28,71
    Startnr: 2
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Liljeborg's Fam Lyrica of Favorito
    Ras: Podengo Português Pequeno Cerdoso
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,71
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:54,50
  • Placering: 30
    Kerstin Bjärkelöv & Isaac
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:34,95
    Startnr: 1
    Förare: Kerstin Bjärkelöv
    Hund: Deminas Isaac Newton
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:07,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,04
  • Placering: 31
    Annika Andersson & Halli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 03:28,48
    Startnr: 38
    Förare: Annika Andersson
    Hund: Rognebergtrollet´s Halli
    Ras: Svensk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:21,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:10,82
  • Placering: 32
    Malin Holm & Flex
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:32,60
    Startnr: 29
    Förare: Malin Holm
    Hund: Aktiviva's Herz Di Matti
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,29
  • Placering: 33
    Barbro Petersson & Nickie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:32,23
    Startnr: 7
    Förare: Barbro Petersson
    Hund: Latorps Kanel
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,96
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,84
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Jenny Wallin & Justin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:10,09
    Startnr: 43
    Förare: Jenny Wallin
    Hund: Chefka’s Just A Feeling
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Helena Wilhelmsson & Junior
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 02:47,51
    Startnr: 35
    Förare: Helena Wilhelmsson
    Hund: Junior
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,79
  • Placering: 36
    Matilda Nyberg & Troy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 01:55,75
    Startnr: 19
    Förare: Matilda Nyberg
    Hund: DJURBERGAS SIM'S TIMON
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,16
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:02,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,81
  • Placering: 37
    Anna Falck & Tyra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:36,23
    Startnr: 37
    Förare: Anna Falck
    Hund: Atomos Tyra Trollpacka
    Ras: FlatCoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,60
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,63
  • Placering: 38
    Cecilia Henriksson & Virko
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:03,28
    Startnr: 27
    Förare: Cecilia Henriksson
    Hund: Suvon Virosgiellasa Virko
    Ras: lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,84
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,41
  • Placering: 39
    Jessica Söderström & Dazy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:08,27
    Startnr: 11
    Förare: Jessica Söderström
    Hund: Little Devil's Juniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,84
  • Placering: 40
    Katarina Barud & Lizzi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:09,43
    Startnr: 4
    Förare: Katarina Barud
    Hund: Maahismäen The Fantasy
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,18
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,75
  • Placering: 41
    Nina Andersson & Debbie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,81
    Startnr: 22
    Förare: Nina Andersson
    Hund: La Familia’s Elbacio Debbie Devils
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,28
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,40
  • Placering: 42
    Mariana Gretener & Chilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,72
    Startnr: 26
    Förare: Mariana Gretener
    Hund: Tollarbos Chilla med silvertassar
    Ras: Nova scotia duck tolling retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,85
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,06
    SSE
  • Placering: 43
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:35,85
    Startnr: 8
    Förare: Carina. Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,29
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,72
  • Placering: 44
    Karina Maria Nielsen & RayRay
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:17,12
    Startnr: 49
    Förare: Karina Maria Nielsen
    Hund: Ray
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,12
  • Placering: 45
    Marita Modin & Frazze
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:58,43
    Startnr: 40
    Förare: Marita Modin
    Hund: Pussentorpet Liquorice Powder
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,28
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,34
  • Placering: 46
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 03:19,48
    Startnr: 31
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,13
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,22
  • Placering: 47
    Anna Hjulström & Bacon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:12,74
    Startnr: 34
    Förare: Anna Hjulström
    Hund: Quinlent Till I Collapse
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:04,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 48
    Suzann Ackesten & Albert
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:59,88
    Startnr: 18
    Förare: Suzann Ackesten
    Hund: Liljeblomman’s Yatzy
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,47
  • Placering: 49
    Maria Jarosinski & Bohun
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 44
    Förare: Maria Jarosinski
    Hund: Bohun
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00