Bikernosen TSM 2019-05-04 Skultuna

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Västerås Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Lotta Bauer Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Elin Rosén & Nova
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 10:12,05
    Startnr: 17
    Förare: Elin Rosén
    Hund: Nova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:33,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 2
    Agneta Cottin & Isis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:25,41
    Startnr: 24
    Förare: Agneta Cottin
    Hund: Mironik's Isis
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,59
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 3
    Monica Johansson & Ella
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 08:37,00
    Startnr: 22
    Förare: Monica Johansson
    Hund: Hidden Farms Cotton-Candy in Red
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 4
    Elisabeth Ekeroth & Judith
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 2 Totaltid: 08:52,41
    Startnr: 26
    Förare: Elisabeth Ekeroth
    Hund: Ammiellas Judith Prinsessa Af Veum
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 5
    Susann Medalen & Stisse
    Totalpoäng: 64 Totalfel: 1 Totaltid: 10:02,40
    Startnr: 32
    Förare: Susann Medalen
    Hund: Nice Of You To Come Bye I Want To B
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:20,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:41,90
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 6
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 4 Totaltid: 08:23,90
    Startnr: 15
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,09
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 7
    Jan Köbin & Kurbitz Abba Fernando
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 2 Totaltid: 08:58,47
    Startnr: 19
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Abba Fernando
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,25
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Birgitta Melin & Loxie
    Totalpoäng: 61 Totalfel: 4 Totaltid: 08:17,56
    Startnr: 33
    Förare: Birgitta Melin
    Hund: Loxia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,47
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 9
    Helen Ljungkrantz & Lisa
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 1 Totaltid: 09:23,71
    Startnr: 16
    Förare: Helen Ljungkrantz
    Hund: O'Sofinas Sweet Miss Lee
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:37,25
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:58,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:57,56
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:50,65
  • Placering: 10
    Åsa Tiderman & Nellie
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 08:28,06
    Startnr: 25
    Förare: Åsa Tiderman
    Hund: Anella Rosa white
    Ras: Chodský pes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,22
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 11
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 23
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 12
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 2 Totaltid: 09:28,37
    Startnr: 34
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:59,22
  • Placering: 13
    Ylva Lundin & Märta
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 3 Totaltid: 08:50,84
    Startnr: 28
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Märta
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:50,84
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 14
    Åsa Liderfors Verlage & Gin
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 2 Totaltid: 10:30,19
    Startnr: 10
    Förare: Åsa Liderfors Verlage
    Hund: Havrevingens Gin
    Ras: Hollandse herdershond, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,19
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 4 Totaltid: 09:09,56
    Startnr: 40
    Förare: Britt Nylund
    Hund: Nalle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,56
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Eva Linderoth & Wille
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 4 Totaltid: 09:21,38
    Startnr: 27
    Förare: Eva Linderoth
    Hund: Seasymphony Great Balls of Fire
    Ras: Golden retriver
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,38
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 17
    Mariana Gretener & Viggo
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 2 Totaltid: 09:34,22
    Startnr: 2
    Förare: Mariana Gretener
    Hund: Hunter's Moonlight Flying Viggo
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,22
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 18
    Petra Iwarsson & Plura
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 0 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Petra Iwarsson
    Hund: Mandalay’s wild suprise
    Ras: Dvärgschnauzer svart & silver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 19
    Ros-Marie Dellgran & Buddy
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 2 Totaltid: 09:25,59
    Startnr: 11
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Rödtottarnas Sjöbuse
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,59
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 20
    Maria Olivemark & Etna
    Totalpoäng: 48 Totalfel: 3 Totaltid: 10:30,84
    Startnr: 14
    Förare: Maria Olivemark
    Hund: Capa Tosta Queen of The Night
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,84
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 21
    Margareta Lönn & Lisa
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 4 Totaltid: 10:29,81
    Startnr: 37
    Förare: Margareta Lönn
    Hund: Jäderöns Irish Mist
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 22
    Maria Blomberg & Yin
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 2 Totaltid: 10:52,09
    Startnr: 20
    Förare: Maria Blomberg
    Hund: Yin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:52,09
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 2 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 13
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 24
    Maria Hedin & Franz
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 4 Totaltid: 09:22,75
    Startnr: 5
    Förare: Maria Hedin
    Hund: Franz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,75
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 39 Totalfel: 5 Totaltid: 09:17,41
    Startnr: 3
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:17,41
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 4 Totaltid: 10:44,40
    Startnr: 30
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Långhårig collie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:44,40
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    Malin Åkerblom & Saxi
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 4 Totaltid: 08:48,70
    Startnr: 7
    Förare: Malin Åkerblom
    Hund: Tussbergets Vers
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,70
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Yvonne Jagersten & Yes
    Totalpoäng: 36 Totalfel: 4 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 18
    Förare: Yvonne Jagersten
    Hund: Tussebergets Yes
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 29
    Anneli Eriksson & Luna
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 10:51,31
    Startnr: 35
    Förare: Anneli Eriksson
    Hund: Gunlake do lalala
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:51,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Gunnel Lundström & Örjan
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 9
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Dogtrix Drambuie
    Ras: Chihuahua Korthår
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Susanne Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 27 Totalfel: 2 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 6
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance Little Miss Sunshine
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Kerstin Rörstam & Micke
    Totalpoäng: 27 Totalfel: 3 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 21
    Förare: Kerstin Rörstam
    Hund: Aagerups Micke Mackmyra
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 14
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 10:48,35
    Startnr: 31
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:48,35
  • Placering: 34
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:37,34
    Startnr: 29
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,34
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Mona Alvarsson & Madicken
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 10:39,47
    Startnr: 4
    Förare: Mona Alvarsson
    Hund: Madicken
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Ove Lind & Lee
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 10:17,53
    Startnr: 36
    Förare: Ove Lind
    Hund: Rockdove´s Sparkling Life
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Sussie & Rocky
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 6 Totaltid: 10:44,72
    Startnr: 8
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Kings & Queens´s Laughing Too Loud
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:44,72
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Christina Lindström & Tindra
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 38
    Förare: Christina Lindström
    Hund: Törnskogens Grace Kelly
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Barbro Torseld & Wilma
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 1
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Isumi's Shiro Wiruma O'Ginko
    Ras: Japansk Spets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Åsa Nord & Kalle
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 11:00,00
    Startnr: 39
    Förare: Åsa Nord
    Hund: Tingvell's Unbreakable
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00