TSM 2019-04-06 Svärtinge

Arrangör: Söderköpings Brukshundklubb
Anordnare: Söderköpings BK

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Birgitta Sondell Domare 2: Jeanette Arnesson

  • Placering: 1
    Maria Jerhamre Engström & Bruno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:47,91
    Startnr: 22
    Förare: Maria Jerhamre Engström
    Hund: Friends Always Keen Kenzo
    Ras: Dvärgtax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,81
  • Placering: 2
    carol örnborg & Pixel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:12,55
    Startnr: 4
    Förare: carol örnborg
    Hund: OneHands Pixel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,93
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,12
  • Placering: 3
    Carina Forsberg & Cava
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,74
    Startnr: 38
    Förare: Carina Forsberg
    Hund: Peak'Nstuff Flash Wave
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,95
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,68
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,91
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,20
  • Placering: 4
    Annika Andersson & Halli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:22,01
    Startnr: 39
    Förare: Annika Andersson
    Hund: Rognebergtrollet´s Halli
    Ras: Svensk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,63
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,88
  • Placering: 5
    Linnéa Ljunghaga & Dexter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:36,22
    Startnr: 23
    Förare: Linnéa Ljunghaga
    Hund: Dexter
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,65
  • Placering: 6
    Barbro Fransson & Yara
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:16,92
    Startnr: 16
    Förare: Barbro Fransson
    Hund: Born To Win Warrior Yara
    Ras: Vit Herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,50
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,01
  • Placering: 7
    Agneta Larsson & Lykke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:26,87
    Startnr: 25
    Förare: Agneta Larsson
    Hund: Hidden Farm Kisha
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,80
  • Placering: 8
    Inga-Lena Lundström & Ice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:29,70
    Startnr: 32
    Förare: Inga-Lena Lundström
    Hund: Tonedo's black and White Ice
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,82
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,54
  • Placering: 9
    Cecilia Hellgren & Aylie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:33,30
    Startnr: 20
    Förare: Cecilia Hellgren
    Hund: Capa Tosta Roccamonfina
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,53
  • Placering: 10
    AnnaKajsa Gullberg-Dahl & Rio
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:59,98
    Startnr: 15
    Förare: AnnaKajsa Gullberg-Dahl
    Hund: Rio
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,07
  • Placering: 11
    Kai Sjögren & Frode
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:10,89
    Startnr: 11
    Förare: Kai Sjögren
    Hund: Waterpassion´s Freespirit Frode
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:28,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,80
    SSE
  • Placering: 12
    Jenny Wallin & Toonie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:37,16
    Startnr: 40
    Förare: Jenny Herlitz
    Hund: Shellrick's Just A Pearl
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:33,13
  • Placering: 13
    Christina Rolf & Trulle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:53,74
    Startnr: 48
    Förare: Christina Rolf
    Hund: Andrummets Stormage
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:35,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,62
  • Placering: 14
    Mikael Westerberg & Wilma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,17
    Startnr: 14
    Förare: Mikael Westerberg
    Hund: Delawere Luciana
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,80
  • Placering: 15
    Birgit Lindh & Puzzel
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:03,84
    Startnr: 10
    Förare: Birgit Lindh
    Hund: Tillyhills Vem Där
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,31
  • Placering: 16
    Pia Cevey Tärnholm & Hugo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:35,29
    Startnr: 42
    Förare: Pia Cevey Tärnholm
    Hund: Idunvallens Blue Boss
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,44
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Maria Bjällerhag Svejd & Lykka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:20,24
    Startnr: 1
    Förare: Maria Bjällerhag Svejd
    Hund: Windcraft Here Beside You
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Anne-Marie Eklund & Mocca
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:33,44
    Startnr: 24
    Förare: Anne-Marie Eklund
    Hund: Mayamore Himalaya
    Ras: engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,22
  • Placering: 19
    Eileen ingulfsson & Cassie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:42,04
    Startnr: 21
    Förare: Eileen ingulfsson
    Hund: Westerner Cassata
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,47
  • Placering: 20
    Helena Wilhelmsson & Junior
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:51,62
    Startnr: 12
    Förare: Helena Wilhelmsson
    Hund: Junior
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,97
    SSE
  • Placering: 21
    Margareta Lantz & Sanna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:56,00
    Startnr: 17
    Förare: Margareta Lantz
    Hund: Argenta´s Rhianna
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,00
  • Placering: 22
    Jill Ceder & Tess
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:13,21
    Startnr: 7
    Förare: Jill Ceder
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,78
  • Placering: 23
    Catharina Steen & Troja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,56
    Startnr: 45
    Förare: Catharina Steen
    Hund: Blacknecks B'ästa
    Ras: Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,15
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,41
  • Placering: 24
    Birgitta Vikergård & Ibbe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:00,33
    Startnr: 31
    Förare: Birgitta Vikergård
    Hund: Marcato´s Ibra
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,40
  • Placering: 25
    Charlotte Bonnevier & Penny
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:10,20
    Startnr: 43
    Förare: Charlotte Bonnevier
    Hund: Hammartorpets Lobelia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,02
  • Placering: 26
    Mia Cangren Malmberg & Inka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:57,88
    Startnr: 9
    Förare: Mia Cangren Malmberg
    Hund: Aspirant's Inka
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,35
  • Placering: 27
    Jenny Gren & Trolla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:19,58
    Startnr: 30
    Förare: Jenny Gren
    Hund: Metalhead Witchy-Woman
    Ras: chihauhaua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,68
  • Placering: 28
    Sara Broms & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:41,43
    Startnr: 26
    Förare: Sara Broms
    Hund: Lilla Farsbos Sigvard
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,28
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:32,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,24
  • Placering: 29
    Sarah Wallin Bååth & Leeloo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 07:02,25
    Startnr: 29
    Förare: Sarah Wallin Bååth
    Hund: Rottkaisers Lily Potter
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:58,41
  • Placering: 30
    Susanne Ståhling & Newstory Stalo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:43,54
    Startnr: 6
    Förare: Susanne Ståhling
    Hund: Newstory Stalo
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,64
  • Placering: 31
    Ann-Christine Ekelund & Elsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:44,79
    Startnr: 5
    Förare: Ann-Christine Ekelund
    Hund: Your Choice Natazcha
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,34
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,45
  • Placering: 32
    Agneta Karlsson & Sotte
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:21,90
    Startnr: 8
    Förare: Agneta Karlsson
    Hund: Meet Myown Sotte Pappagiannopoulus
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,84
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,06
  • Placering: 33
    Ulrika Bejker & Käck
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:31,25
    Startnr: 18
    Förare: Ulrika Bejker
    Hund: Cencerro´s Lakrits Fudge
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,93
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,32
  • Placering: 34
    Cari Hansson & Becky
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:46,85
    Startnr: 2
    Förare: Cari Hansson
    Hund: Mr Binks Blue Alert
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,51
  • Placering: 35
    Åsa Lindstam & Debbie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:37,58
    Startnr: 46
    Förare: Åsa Lindstam
    Hund: Fabulous lab. Be Your Dream
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,43
  • Placering: 36
    Johanna Jervgren & Uscha
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:34,08
    Startnr: 33
    Förare: Johanna Jervgren
    Hund: Tonedos unbeatable Uscha
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,77
  • Placering: 37
    Carina Jangbrand & Grappa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:46,34
    Startnr: 44
    Förare: Carina Jangbrand
    Hund: Akinnaz Grappa
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Pia Bejbom & Manne
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:56,54
    Startnr: 27
    Förare: Pia Bejbom
    Hund: Sänningegårdens Manne Mångubbe
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,38
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Carina Nilsson & Molly
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:17,24
    Startnr: 28
    Förare: Carina Nilsson
    Hund: Molly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,15
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Malin Larsson & Riekko
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:29,39
    Startnr: 13
    Förare: Malin Larsson
    Hund: Alarängens Ci-Riekko
    Ras: Korthårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:46,91
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:42,48
  • Placering: 41
    Gun ulvbane & Daisy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 09:44,89
    Startnr: 50
    Förare: Gun ulvbane
    Hund: Gatzi Nova Tollarflicka
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:51,92
  • Placering: 42
    Felicia Boehme-Stock & Zoey
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:32,81
    Startnr: 49
    Förare: Felicia Boehme-Stock
    Hund: Joydog's Zorayah in Ashgrey
    Ras: Dvärgschnauzer PS
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Lisa Ramlöv & Nala
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:52,48
    Startnr: 3
    Förare: Lisa Ramlöv
    Hund: Nala
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,48
  • Placering: 44
    anita mortensson & heidiburghs hilda
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:48,86
    Startnr: 36
    Förare: anita mortensson
    Hund: heidiburghs hilda
    Ras: siberian husky
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:48,86
  • Placering: 45
    Marie-Louise Stridsberg Sleman & Bilbo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:36,31
    Startnr: 19
    Förare: Marie-Louise Stridsberg Sleman
    Hund: Hesiodos Alexander de Piccolo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 46
    Helena Johansson & Zippa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 08:53,56
    Startnr: 47
    Förare: Helena Johansson
    Hund: Lyckoshellans Precious Treasure
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 47
    Lotta Nilsson & Affe
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 09:05,46
    Startnr: 35
    Förare: Lotta Nilsson
    Hund: Vildhöjdens Aggera
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 48
    Karin & Daisy
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 0 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 41
    Förare: Karin Eidner
    Hund: Smultronblommans Singoalla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 49
    Alla moment ej genomförda
    Anna-Lena Hällsten & Stina
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 37
    Förare: Anna-Lena Hällsten
    Hund: Sjöbolyckans Diamonds are Forever
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 49
    Domare bryter tävlan
    Darya Kupryianchyk & Alice
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 10:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Darya Kupryianchyk
    Hund: Best Wishes Sign Of The Shadow
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00