Plåtnosen TSM 2020-02-29 Bengtsfors

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: gladanosen

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Maria Ihrén Domare 2: Elisabeth Ekland

  • Placering: 1
    Sofia Mjöberg & Zack
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:25,20
    Startnr: 38
    Förare: Sofia Mjöberg
    Hund: Seawild’s Bite the Bullet
    Ras: Nova scotia duck tolling retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,15
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,56
    SSE
  • Placering: 2
    Maria Jerhamre Engström & Bruno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:44,67
    Startnr: 35
    Förare: Maria Jerhamre Engström
    Hund: Friends Always Keen Kenzo
    Ras: Dvärgtax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,62
    SSE
  • Placering: 3
    Per Hildebrand & Atlas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:52,36
    Startnr: 43
    Förare: Per Hildebrand
    Hund: Coccolone Atlas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,18
  • Placering: 4
    Helén Bergman & Quatsch
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:15,87
    Startnr: 20
    Förare: Helén Bergman
    Hund: Evallens Tan Quatsch
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,75
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,50
  • Placering: 5
    Gunilla Karlström & Maräng
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:31,48
    Startnr: 17
    Förare: Gunilla Karlström
    Hund: Uved's Marona Bean
    Ras: Curly coated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,18
  • Placering: 6
    Marie Hedberg & Elsa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:51,92
    Startnr: 36
    Förare: Marie Hedberg
    Hund: Azzie
    Ras: Belgisk vallhund/ malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,12
  • Placering: 7
    Margareta Bråberg & Rasmus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:13,74
    Startnr: 32
    Förare: Margareta Bråberg
    Hund: Låddebolyckas Cliff
    Ras: Australisk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,87
  • Placering: 8
    märta haby & sluggo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:17,23
    Startnr: 41
    Förare: märta haby
    Hund: calm countrys honey suger kick
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,68
  • Placering: 9
    Lena Blücher & Morris
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,23
    Startnr: 9
    Förare: Lena Blücher
    Hund: Saltisgårdens Rockin' Robin
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,68
  • Placering: 10
    Sandra Rivas & Charlie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,79
    Startnr: 48
    Förare: Sandra Rivas
    Hund: Doglefox Gambit
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,43
  • Placering: 11
    Jane Edvinsson & Polka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:36,18
    Startnr: 22
    Förare: Jane Edvinsson
    Hund: Janing’s Jasmine Like Kyang
    Ras: Tibetansk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,68
  • Placering: 12
    Maria Hellgren Gustafsson & Yakira
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:45,24
    Startnr: 33
    Förare: Maria Hellgren Gustafsson
    Hund: Indramarkens Yakira
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,56
  • Placering: 13
    Alexandra Axdal & Yeni
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:24,30
    Startnr: 1
    Förare: Alexandra Axdal
    Hund: Streamside's Claret Dun
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,68
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 14
    Grete Brevig & Emil
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:29,24
    Startnr: 29
    Förare: Grete Brevig
    Hund: Yapyards Bad Bad Boy
    Ras: Riesenschnauzer Sort
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 15
    Lilian Odh & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:18,99
    Startnr: 34
    Förare: Lilian Odh
    Hund: Sigge
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,18
  • Placering: 16
    Alma Ohlin & Lucky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:03,37
    Startnr: 2
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Leringen's Tessla
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
  • Placering: 17
    Inger Vikingsson & Tora
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:11,79
    Startnr: 21
    Förare: Inger Vikingsson
    Hund: Pinnacle Legacy
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,93
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,43
  • Placering: 18
    Pia-Britt Hildebrand & BAMSE
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:26,92
    Startnr: 45
    Förare: Pia-Britt Hildebrand
    Hund: BAMSE
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,62
  • Placering: 19
    Sofie Dahlriksson & Tiwaz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:46,04
    Startnr: 49
    Förare: Sofie Dahlriksson
    Hund: Lilla Primtorpets Tiwaz
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,68
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,93
  • Placering: 20
    Monica Andreasson & Chippen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:50,30
    Startnr: 40
    Förare: Monica Andreasson
    Hund: Rednal Hero Hunter
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,43
  • Placering: 21
    Anette Alvarsson & Bonnie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:45,93
    Startnr: 3
    Förare: Anette Alvarsson
    Hund: Fondador Bonny Bee
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 22
    Emelie Schüman & Viza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:46,24
    Startnr: 23
    Förare: Emelie Schüman
    Hund: River Fox Skiffle av Fira
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Lena Andersson & Zyzz
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:18,18
    Startnr: 18
    Förare: Lena Andersson
    Hund: Leringens Kalliz
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
  • Placering: 24
    Therese Vennerström & Storm
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,12
    Startnr: 50
    Förare: Therese Vennerström
    Hund: Newstory Storm
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,31
  • Placering: 25
    Emmy Hansen & Nemo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:26,43
    Startnr: 12
    Förare: Emmy Hansen
    Hund: Energicas Ibra
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,43
  • Placering: 26
    Maud Alm & Blixten
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:49,68
    Startnr: 39
    Förare: Maud Alm
    Hund: Kyang´s Major Makadan
    Ras: Tibetansk terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,68
  • Placering: 27
    Kerstin Sörquist & Poona
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:29,71
    Startnr: 27
    Förare: Kerstin Sörquist
    Hund: Asterico’s Puff The Magic Dragon
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,56
  • Placering: 28
    Malin Nelson & Iver
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:02,37
    Startnr: 31
    Förare: Malin Nelson
    Hund: Gränstorps Cetus
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 29
    Anne-Mette Larsson & Lissi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:53,63
    Startnr: 8
    Förare: Anne-Mette Larsson
    Hund: Bermarks Patina
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,23
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 30
    Christine Høiden & Quattro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:45,12
    Startnr: 14
    Förare: Christine Høiden
    Hund: Tollergrenda`s Rhapsody Quattro
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:58,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,75
  • Placering: 31
    Sabina Svensson & Mille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:56,81
    Startnr: 46
    Förare: Sabina Svensson
    Hund: Guldstrimman's Eldorado
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,75
  • Placering: 32
    Johanna Ringström & Nellie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:42,50
    Startnr: 25
    Förare: Johanna Ringström
    Hund: Helly av Quantos
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,50
  • Placering: 33
    Agneta Vasstun & Aina
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:55,62
    Startnr: 28
    Förare: Agneta Vasstun
    Hund: Millhouse's Irresistible
    Ras: Australisk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,37
  • Placering: 34
    Anneli Høiden Skogstad & Chivas
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:55,49
    Startnr: 10
    Förare: Anneli Høiden Skogstad
    Hund: Bazaar`s Chivas Regal
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Emma Sundling & Roxi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:56,12
    Startnr: 15
    Förare: Emma Sundling
    Hund: Qurare Mumma
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 36
    Sandra Hermann & Nova
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:10,18
    Startnr: 47
    Förare: Sandra Hermann
    Hund: Canagold's Shah
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,12
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Anette Hagevåg & Lotus
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 05:51,24
    Startnr: 4
    Förare: Anette Hagevåg
    Hund: Lotus
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Jenny Nilson & Figge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:27,81
    Startnr: 24
    Förare: Jenny Nilson
    Hund: Wildblomman Figaro
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 39
    Hanne Eli Nordstrand & Bertine
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 07:45,12
    Startnr: 19
    Förare: Hanne Eli Nordstrand
    Hund: Days of Greys Beloved Bonnie
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Rigmor Groening & Tindra
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:08,31
    Startnr: 51
    Förare: Rigmor Groening
    Hund: Sheltielyckans catch The Starshine
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,31
  • Placering: 41
    Katarina Magnusson & Dante
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:26,18
    Startnr: 26
    Förare: Katarina Magnusson
    Hund: Twinbox Dante
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,18
  • Placering: 42
    ann-mari jensen & buster
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:24,25
    Startnr: 5
    Förare: ann-mari jensen
    Hund: Dollywood´s Respect
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Anna Lena Torkildsson & Presley
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:17,87
    Startnr: 6
    Förare: Anna Lena Torkildsson
    Hund: Rebel Inc Presley
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,87
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Pia Pettersson & Dixie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 06:45,37
    Startnr: 44
    Förare: Pia Pettersson
    Hund: Dixie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,37
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Sara Birgersson & Flippa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 07:36,50
    Startnr: 16
    Förare: Sara Birgersson
    Hund: Chiaelstums Rosie Carver
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Nina Hesselberg & Mieser
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 42
    Förare: Nina Hesselberg
    Hund: Sandcroft's Klaas Ina of Birk
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00