Adventstävling TSM 2019-12-01 Härryda

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lines Hundskola

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Lotta Castell Domare 2: Annica Johansson

  • Placering: 1
    Linda Johansson & Moses
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:19,38
    Startnr: 36
    Förare: Linda Johansson
    Hund: HOLLYOAKS KHAN
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
  • Placering: 2
    Anna Imstedt & Smilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:20,99
    Startnr: 6
    Förare: Anna Imstedt
    Hund: Dollywood´s Whole Lotta Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,98
  • Placering: 3
    Cecilia Staffansdotter & Musse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:52,61
    Startnr: 18
    Förare: Cecilia Staffansdotter
    Hund: Musse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,48
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,70
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,96
  • Placering: 4
    Lena Ringström & Nilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:46,30
    Startnr: 50
    Förare: Lena Ringström
    Hund: Gnipagrottans Bedårande Blenda
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,01
  • Placering: 5
    Kirsten Kristiansen & Dixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:49,36
    Startnr: 38
    Förare: Kirsten Kristiansen
    Hund: Balder
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,80
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,48
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,02
  • Placering: 6
    Jessica Ekberg & Juno
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:27,88
    Startnr: 21
    Förare: Jessica Ekberg
    Hund: Krokasmedens Goza
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,40
  • Placering: 7
    Sandra Kristenson & Hanna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:31,53
    Startnr: 28
    Förare: Sandra Kristenson
    Hund: Zhinzimbas Jojo Candy Gift
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,79
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,20
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,17
  • Placering: 8
    Bodil Litmark & Maya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:12,33
    Startnr: 5
    Förare: Bodil Litmark
    Hund: POBE-S HEAR ME OUT
    Ras: Bichon Frise
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,79
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,80
  • Placering: 9
    Kristina Ohlsson & Akiro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:35,61
    Startnr: 31
    Förare: Kristina Ohlsson
    Hund: Josumanos Akiro
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,95
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,55
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,21
  • Placering: 10
    Christina Öberg & Pax
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:42,69
    Startnr: 16
    Förare: Christina Öberg
    Hund: Solhems Blanc De Pacs
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,30
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,67
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,84
    SSE
  • Placering: 11
    Britt Johansson & Stina-Lo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,60
    Startnr: 43
    Förare: Britt Johansson
    Hund: DollyWood´s Lynx Paradinus
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,71
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,14
  • Placering: 12
    Caroline Hagström & Brownie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:44,49
    Startnr: 45
    Förare: Caroline Hagström
    Hund: Woodhunt's Askrike Brownie
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,01
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,54
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,94
  • Placering: 13
    Gun-Brith Hugosson & Paddy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:30,19
    Startnr: 29
    Förare: Gun-Brith Hugosson
    Hund: Astrosprings Omega
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,05
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 14
    Lukas Moodysson & Pluto
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:01,47
    Startnr: 25
    Förare: Lukas Moodysson
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,61
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,29
  • Placering: 15
    Ulrica Olsson & Kiwii
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:35,83
    Startnr: 34
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Repeta´s Dazzle Me In Silver
    Ras: Keeshound
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,51
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,36
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 16
    Inger Dahlberg & Valle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:41,60
    Startnr: 19
    Förare: Inger Dahlberg
    Hund: Mongrels Hawker
    Ras: Australisk terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,89
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,96
  • Placering: 17
    Benita Laurell & Milas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:54,35
    Startnr: 10
    Förare: Benita Laurell
    Hund: Milas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,76
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,83
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,76
    SSE
  • Placering: 18
    Maj-Britt Karlsson & Cilla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:58,69
    Startnr: 39
    Förare: Maj-Britt Karlsson
    Hund: Hinnareds Gamba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,26
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,95
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,48
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 19
    Malin Ekström & Ceasar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:04,07
    Startnr: 40
    Förare: Malin Ekström
    Hund: Ceasar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,36
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,40
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:59,31
  • Placering: 20
    Lena Mortensen & Felix
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:06,68
    Startnr: 33
    Förare: Lena Mortensen
    Hund: Felix victorius
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,20
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,17
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 21
    Lena Johansson & Silogårdens Ninja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:25,27
    Startnr: 32
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Silogårdens Ninja
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 22
    Anette Frosch & KAZAI
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:40,80
    Startnr: 4
    Förare: Anette Frosch
    Hund: Royalty Rocks Noble Kazai
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,36
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,98
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,46
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 23
    Kim Malm & Jasså
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:42,68
    Startnr: 24
    Förare: Kim Malm
    Hund: Laphroaig’s Distiller’s Choice
    Ras: Cairnterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,40
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,56
    SSE
  • Placering: 24
    Bodil Johansson & Blondie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:44,15
    Startnr: 11
    Förare: Bodil Johansson
    Hund: Cameron Lucky One
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,44
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 25
    Ingela Hammar & Banjo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:43,54
    Startnr: 17
    Förare: Ingela Hammar
    Hund: Lakelabs Climbing Rock
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,33
  • Placering: 26
    Anna Lena Johansson & Eddie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 04:55,54
    Startnr: 1
    Förare: Anna Lena Johansson
    Hund: House Corner Eddie
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,77
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,30
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 27
    Linda Strand & Svante
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:40,18
    Startnr: 37
    Förare: Linda Strand
    Hund: Svante
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,24
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 28
    Catarina Åkerström & Melvin
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:57,64
    Startnr: 20
    Förare: Catarina Åkerström
    Hund: All for Love Agaton
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,77
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 29
    Lena-Maria Nilsson & Mach
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:01,03
    Startnr: 35
    Förare: Lena-Maria Nilsson
    Hund: Lundecock´s Electric Charge
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,93
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 30
    Carina Klar & Hilda
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:13,16
    Startnr: 14
    Förare: Carina Klar
    Hund: Festis
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,27
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,89
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 31
    Carina Bergek & Nickie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:59,20
    Startnr: 13
    Förare: Carina Bergek
    Hund: Goldzack Bandits Diamant
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,93
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,27
  • Placering: 32
    Kristina Andersson & Aloha
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:00,67
    Startnr: 9
    Förare: Kristina Andersson
    Hund: Aloha
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,39
  • Placering: 33
    Karin Nygren Kind & Palle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:30,25
    Startnr: 47
    Förare: Karin Nygren Kind
    Hund: Leagården´s Fire Opal
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,33
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,92
  • Placering: 34
    Ann-Britt Gustavsson & Esther
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:37,08
    Startnr: 46
    Förare: Ann-Britt Gustavsson
    Hund: Kråkeberga Gårds Sabe
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,30
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,78
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 35
    Anna Wareborn & Bea
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:26,59
    Startnr: 7
    Förare: Anna Wareborn
    Hund: Beathalandet Bea
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 36
    Simon Carlsson & Kiara
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:40,11
    Startnr: 48
    Förare: Simon Carlsson
    Hund: Derivas Craic Play-Is-Theway
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,83
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 37
    Marianne Fransson & Jordan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:35,94
    Startnr: 42
    Förare: Marianne Fransson
    Hund: Good Girl’s Michael Jordan
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:47,05
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,89
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 38
    Marita Palmqvist & Ramita De Palma Judie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 04:22,85
    Startnr: 44
    Förare: Marita Palmqvist
    Hund: Ramita De Palma Judie
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:30,85
  • Placering: 39
    Bengt-Owe Carlsson & Vaktas Haffa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 06:07,69
    Startnr: 23
    Förare: Bengt-Owe Carlsson
    Hund: Vaktas Haffa
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,76
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 40
    Andrea Kristoffersson & Daisy
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 05:05,07
    Startnr: 3
    Förare: Andrea Kristoffersson
    Hund: Little Frogs Calyptra Sauvignon
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,07
    SSE
  • Placering: 41
    Rebecca Zettermark & Nilo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:42,58
    Startnr: 2
    Förare: Rebecca Zettermark
    Hund: Labbeskogens Gummybear
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,58
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 42
    Ellinor Andersson & Java
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:54,85
    Startnr: 8
    Förare: Ellinor Andersson
    Hund: Busligans Flamma
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,85
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 43
    Caroline Bilger & Sigge
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:16,01
    Startnr: 15
    Förare: Caroline Bilger
    Hund: White matrix die alone
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,01
  • Placering: 44
    Inger Malmström & Ruth
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:44,82
    Startnr: 30
    Förare: Inger Malmström
    Hund: Ruth
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,82
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 45
    Malin Johansson & Kajsa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:53,73
    Startnr: 41
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Eel Garden’s Sweet Candy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,73
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 46
    Camilla Berni & DIESEL
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:56,61
    Startnr: 12
    Förare: Camilla Berni
    Hund: Royalty Rocks Lord Quaid
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,61
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00
  • Placering: 47
    Anette Gray Hallberg & Nick
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:58,03
    Startnr: 26
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Pias Hundhages Nick
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:30,00