TSM 2020-09-20 Skellefteå

Arrangör: Åbyn-Byske Brukshundklubb
Anordnare: Åbyn-Byske Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Marie Krigh Domare 2: Susanne Lindberg

  • Placering: 1
    Titti Hugoson & Tuva
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,65
    Startnr: 4
    Förare: Titti Hugoson
    Hund: Anniegetyourgun girl that i marry
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
  • Placering: 2
    Maria Eklund & Kiwi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:12,40
    Startnr: 50
    Förare: Maria Eklund
    Hund: Matheriz Kick-Ass Keeper
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,16
    SSE
  • Placering: 3
    Sarah Marklund & Njusta
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:16,59
    Startnr: 42
    Förare: Sarah Marklund
    Hund: Vattenbrynets Lilla My
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,62
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,12
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,57
    SSE
  • Placering: 4
    Patrik Donner & Mezzi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:22,61
    Startnr: 7
    Förare: Patrik Donner
    Hund: Mezzi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,49
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,68
  • Placering: 5
    Erica Berglund & Lyxa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:25,80
    Startnr: 11
    Förare: Erica Berglund
    Hund: Aztarletgirl
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,35
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,14
  • Placering: 6
    Elin Ganelius & Räkan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:32,22
    Startnr: 24
    Förare: Elin Ganelius
    Hund: Matheriz Keep Kissing
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,79
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,81
    SSE
  • Placering: 7
    Emma Karlsson & Memphis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:33,63
    Startnr: 31
    Förare: Emma Karlsson
    Hund: Nikkitorpets MR Gates
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,13
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,52
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,35
    SSE
  • Placering: 8
    Rebecka Andersen & Tatu
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,28
    Startnr: 37
    Förare: Rebecka Andersen
    Hund: Hi-Lite Fame and Fortune
    Ras: Basenji
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,12
    SSE
  • Placering: 9
    Anders Wallberg & Meia
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:49,94
    Startnr: 39
    Förare: Anders Wallberg
    Hund: Sheridog Praia Do Meio
    Ras: Terrier brasileiro
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,75
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,29
  • Placering: 10
    Helena Persson & Qila
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:58,30
    Startnr: 21
    Förare: Helena Persson
    Hund: Ash Òir Tequila
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,15
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,31
  • Placering: 11
    Anna Gideon & Maya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:07,68
    Startnr: 48
    Förare: Anna Gideon
    Hund: Request Lovely Chanel
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,60
  • Placering: 12
    Linnéa Thyni & Scout
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,90
    Startnr: 18
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Red Ocean's Hiawatha de Simsåån
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,47
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,25
  • Placering: 13
    Maja Johansson & Chilli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:17,25
    Startnr: 30
    Förare: Maja Johansson
    Hund: Brännbuas Champagne
    Ras: Breton
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,85
  • Placering: 14
    Ulrika Wennmark & Loke
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:21,21
    Startnr: 8
    Förare: Ulrika Wennmark
    Hund: Masterkey´s Wis Mac Millan
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,18
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,72
  • Placering: 15
    Elvira Stehn & Luna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:23,61
    Startnr: 13
    Förare: Elvira Stehn
    Hund: Tjärnhedens Ziva
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,27
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,15
  • Placering: 16
    Sara Wiklund Häggström & Frost
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,43
    Startnr: 36
    Förare: Sara Wiklund Häggström
    Hund: Frosty Ink's Wish I Could Fly
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,80
    SSE
  • Placering: 17
    Moa Bergström & Pi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:32,14
    Startnr: 29
    Förare: Moa Bergström
    Hund: Sugarwind´s Dreamcatcher
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,30
  • Placering: 18
    Tilda Holmgren & Shiro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:41,21
    Startnr: 27
    Förare: Tilda Holmgren
    Hund: Divatorpets Greger av Cita
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,85
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,07
  • Placering: 19
    Elisabeth F Pekkari & Juni
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,84
    Startnr: 9
    Förare: Elisabeth F Pekkari
    Hund: Misstrands Nessie
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,86
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,29
    SSE
  • Placering: 20
    Anna Vikberg Olofsson & Skye
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:55,25
    Startnr: 2
    Förare: Anna Vikberg Olofsson
    Hund: Movallarens Skye
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,82
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,03
    SSE
  • Placering: 21
    Ulrica Ahlsén & Zantac
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:01,16
    Startnr: 40
    Förare: Ulrica Ahlsén
    Hund: Kråkeslottets Metallica
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,51
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,99
  • Placering: 22
    Marlene Hörnlund & Dimma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,42
    Startnr: 23
    Förare: Marlene Hörnlund
    Hund: Spårmarkens Annie
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,68
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,37
  • Placering: 23
    Barbro Cederqvist Marklund & Una
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:08,68
    Startnr: 28
    Förare: Barbro Cederqvist Marklund
    Hund: Respons Unika Umbellat-Ten
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,41
  • Placering: 24
    Linn Dahlström & Ezza
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:21,92
    Startnr: 12
    Förare: Linn Dahlström
    Hund: TJOTTE’S CAFÉ NOISETTE
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,18
  • Placering: 25
    Marianne Häggström & Wira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:23,38
    Startnr: 22
    Förare: Marianne Häggström
    Hund: Ice Illusion´s Snowflake
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,47
  • Placering: 26
    Gabrielle Holmström & Emma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:34,42
    Startnr: 17
    Förare: Gabrielle Holmström
    Hund: Princess Leia’s I want it all
    Ras: Chinese crested dog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,71
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,59
  • Placering: 27
    Anna-Lena Sällström & Roy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:55,74
    Startnr: 45
    Förare: Anna-Lena Sällström
    Hund: Sunnyside
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,59
  • Placering: 28
    Hanna Lundmark & Disa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,77
    Startnr: 15
    Förare: Hanna Lundmark
    Hund: Riverside Lawless Lavender Pearl
    Ras: Collie, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,40
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,90
    SSE
  • Placering: 29
    Christina Kvarnström & Khira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,26
    Startnr: 20
    Förare: Christina Kvarnström
    Hund: Ego Dog’s Amazing Queen Khira
    Ras: Pumi
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,60
    SSE
  • Placering: 30
    Yvonne Sundberg & Woody
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:00,48
    Startnr: 1
    Förare: Yvonne Sundberg
    Hund: Rubywood Woody Woodpecker
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,59
  • Placering: 31
    Susanne Markström & Pixi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:30,10
    Startnr: 41
    Förare: Susanne Markström
    Hund: Guldkvistens Unicorn
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,33
  • Placering: 32
    Tomas Sundberg & Pablo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:39,91
    Startnr: 3
    Förare: Tomas Sundberg
    Hund: Vaimoana Ersmark
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,29
    SSE
  • Placering: 33
    Linda Öberg & Ruth
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:31,11
    Startnr: 5
    Förare: Linda Öberg
    Hund: Matheriz kind karma
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:17,93
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,00
  • Placering: 34
    Christiane Funk & Buddy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:41,61
    Startnr: 10
    Förare: Christiane Funk
    Hund: Norrlands Roy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,90
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,09
  • Placering: 35
    Camilla Fagervall & Jack Allan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:25,05
    Startnr: 6
    Förare: Camilla Fagervall
    Hund: Zetastar Razzle's Jack
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:28,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,08
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,62
    SSE
  • Placering: 36
    Jennifer Bertilsson & Isa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 04:06,33
    Startnr: 43
    Förare: Jennifer Bertilsson
    Hund: Stjärnrassels Isa
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,62
  • Placering: 37
    Helen Andersson & Zorro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:56,96
    Startnr: 33
    Förare: Helen Andersson
    Hund: Lapplandia´s Odessa Kostya
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,41
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,30
  • Placering: 38
    Mona Viklund & Valle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:44,22
    Startnr: 49
    Förare: Mona Viklund
    Hund: Polar Sweet's Valentin
    Ras: Bichon havanais
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,37
  • Placering: 39
    Jessica Jonsson & Ubbe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:51,72
    Startnr: 14
    Förare: Jessica Jonsson
    Hund: Ahtfans&Inugamis X’Ing Ubbe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,18
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:48,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,20
  • Placering: 40
    Catrin Dahlberg & Cleo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,67
    Startnr: 19
    Förare: Catrin Dahlberg
    Hund: Prodigious Secondo Corvina
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,24
    SSE
  • Placering: 41
    Maria Törnlund & Sky
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:36,30
    Startnr: 47
    Förare: Maria Törnlund
    Hund: Pride staffs Iron Sky
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,62
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,65
  • Placering: 42
    Sofie Gyllengahm & Ove
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:51,53
    Startnr: 26
    Förare: Sofie Gyllengahm
    Hund: Star-Q Kung Keno
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,95
  • Placering: 43
    Kicki Lundström & Wera
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:10,05
    Startnr: 46
    Förare: Kicki Lundström
    Hund: Werner Wix Wera
    Ras: Berner sennenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,73
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,41
  • Placering: 44
    Gudrun Sandberg & Tabbe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:37,10
    Startnr: 32
    Förare: Gudrun Sandberg
    Hund: Kamas Tabasco
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,58
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Teresa Selin & Frej
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:37,98
    Startnr: 44
    Förare: Teresa Selin
    Hund: Soul'n Mate Keep it Simple
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,35
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,54
  • Placering: 46
    Eva-Stina Andersson & Genesis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:51,90
    Startnr: 35
    Förare: Eva-Stina Andersson
    Hund: Prästskogens Britta
    Ras: Weimaraner, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:05,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Östen Södermark & Eevee
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:10,43
    Startnr: 16
    Förare: Östen Södermark
    Hund: Lapplandia's Truly Wise
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
  • Placering: 48
    Erika Andersson & Tjårro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:16,42
    Startnr: 25
    Förare: Erika Andersson
    Hund: Sarakkas Gollu Tjårro
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,64
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 49
    Helen Persson & Freya
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:09,21
    Startnr: 38
    Förare: Helen Persson
    Hund: Quai's Freya
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,21
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 50
    Alla moment ej genomförda
    Marica Ljungholm & Meya
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 08:30,00
    Startnr: 34
    Förare: Marica Ljungholm
    Hund: Joy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00