Fjällsniffen TSM 2019-07-28 Tänndalen

Arrangör: Västra Härjedalens Brukshundkl
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Blom Domare 3: Pernilla Rask Domare 4: Maria Gabrielsson

  • Placering: 1
    Maria Holm & Ezter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:45,33
    Startnr: 7
    Förare: Maria Holm
    Hund: Torneryds Ezter
    Ras: Sch
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,93
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,08
  • Placering: 2
    Mariana Gretener & Viggo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:55,18
    Startnr: 41
    Förare: Mariana Gretener
    Hund: Hunter's Moonlight Flying Viggo
    Ras: Tollare
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,11
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,70
  • Placering: 3
    Karin Hellquist & Myra
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:25,99
    Startnr: 35
    Förare: Karin Hellquist
    Hund: Canine Nordic Myra
    Ras: Belgisk vallhund Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,05
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,21
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,02
  • Placering: 4
    Susanne Jälkemo & Alice
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:41,28
    Startnr: 43
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance Shape of my Heart
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,02
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,20
  • Placering: 5
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 04:21,18
    Startnr: 9
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,35
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,18
    SSE
  • Placering: 6
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 04:37,50
    Startnr: 51
    Förare: Britt Nylund
    Hund: Nalle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,80
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,21
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 00:38,15
  • Placering: 7
    Jan Köbin & Kurbitz Abba Fernando
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 04:47,41
    Startnr: 47
    Förare: Jan Köbin
    Hund: Kurbitz Abba Fernando
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,84
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,09
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,48
  • Placering: 8
    Katarina Thor & Alvin
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 04:57,68
    Startnr: 45
    Förare: Katarina Thor
    Hund: Joinmi fit as a fiddle
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,71
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,50
  • Placering: 9
    Lotta Castell & Virus
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 05:07,91
    Startnr: 40
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Sirius
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,67
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,94
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,30
  • Placering: 10
    Eva Holmgren & Filippa
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 05:12,50
    Startnr: 50
    Förare: Eva Holmgren
    Hund: Försvarsmaktens Filipina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,14
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,68
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:59,21
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,47
  • Placering: 11
    Emma Hammar & Rue
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 05:17,03
    Startnr: 54
    Förare: Emma Hammar
    Hund: Nikkitorpets Miss Brown
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,74
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,89
  • Placering: 12
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 05:49,71
    Startnr: 6
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo of DeYe
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,11
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,34
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,26
    SSE
  • Placering: 13
    Barbro Collin & Cookie
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 06:26,44
    Startnr: 56
    Förare: Barbro Collin
    Hund: Collbros Sugar Pie Honey
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,87
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:02,03
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:54,68
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,86
  • Placering: 14
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 06:43,97
    Startnr: 31
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,57
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,46
  • Placering: 15
    Katarina Engvall Persson & Windsor
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 07:00,89
    Startnr: 49
    Förare: Katarina Engvall Persson
    Hund: Crestline’s Windsor
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,45
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,65
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:28,00
  • Placering: 16
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 04:42,86
    Startnr: 32
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,79
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,68
  • Placering: 17
    Lena Wallin & Singla
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,80
    Startnr: 42
    Förare: Lena Wallin
    Hund: Thorsvi Glendronach
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,89
  • Placering: 18
    Carina Ekström & Harry
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 4 Totaltid: 04:39,00
    Startnr: 57
    Förare: Carina Ekström
    Hund: Atomos Har Fattat Galoppen
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:51,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,09
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,87
  • Placering: 19
    Anna Roos & Blackie
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 2 Totaltid: 07:55,53
    Startnr: 30
    Förare: Anna Roos
    Hund: WINDEDOS FROM THIS MOMENT
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,56
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:25,97
  • Placering: 20
    Rolf Lind & Sixten Buhund
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 05:44,69
    Startnr: 44
    Förare: Rolf Lind
    Hund: Sixten
    Ras: Norsk buhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,23
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:53,08
  • Placering: 21
    Agneta Kojan Wedin & Ixo
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 0 Totaltid: 06:17,79
    Startnr: 38
    Förare: Agneta Kojan Wedin
    Hund: Enando’s Jolly Jazz
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,26
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:45,30
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:29,11
  • Placering: 22
    Christina Våleman & Elliot
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 1 Totaltid: 07:30,46
    Startnr: 39
    Förare: Christina Våleman
    Hund: Belizia Elliot af Biscotti
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 23
    Karin Köbin & Moltas
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 2 Totaltid: 07:23,44
    Startnr: 58
    Förare: Karin Köbin
    Hund: Kurbitz Beatles-Sgt Pepper´s
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,82
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,62
  • Placering: 24
    Tina Björnberg & Lisa
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 3 Totaltid: 07:18,89
    Startnr: 59
    Förare: Tina Björnberg
    Hund: Fätorpet's Vallmo
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,47
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:50,42
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 25
    Maria Hedin & Franz
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 2 Totaltid: 06:56,92
    Startnr: 10
    Förare: Maria Hedin
    Hund: Franz
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,52
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 01:28,05
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,35
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 26
    Marie Larsson & Malte
    Totalpoäng: 68 Totalfel: 4 Totaltid: 06:43,15
    Startnr: 23
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Björshults Frid och Fröjd
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,69
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:25,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,71
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 27
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 0 Totaltid: 06:14,84
    Startnr: 33
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 02:23,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,54
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,80
  • Placering: 28
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 07:26,10
    Startnr: 60
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: Nato
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,52
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:23,12
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,46
  • Placering: 29
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 4 Totaltid: 05:51,79
    Startnr: 14
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 00:45,20
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,46
  • Placering: 30
    Linnéa Thyni & Hunter
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 4 Totaltid: 07:14,82
    Startnr: 26
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Soldrivans Hunter
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,05
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,77
    SSE
  • Placering: 31
    Carina Berglund & Cola
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 06:28,51
    Startnr: 52
    Förare: Carina Berglund
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,58
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:12,65
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:59,58
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,70
  • Placering: 32
    Marie Larsson & Amber
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 07:05,08
    Startnr: 12
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Chappleline Sweet Amber
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,02
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,06
  • Placering: 33
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 07:36,48
    Startnr: 53
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,37
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,15
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:26,96
  • Placering: 34
    Ros-Marie Dellgran & Buddy
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 4 Totaltid: 07:15,93
    Startnr: 37
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Rödtottarnas Sjöbuse
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,69
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,24
  • Placering: 35
    Anna Ekholm & Elis
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,11
    Startnr: 21
    Förare: Anna Ekholm
    Hund: WildN'Beauty's Pick Me Up
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,71
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,40
  • Placering: 36
    Josefin Bergström & Ira
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 06:46,64
    Startnr: 25
    Förare: Josefin Bergström
    Hund: Tjakkeś Diiva
    Ras: Lapsk vallhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,69
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:08,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,51
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 37
    Camilla Dahlberg & Bolero
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 08:26,03
    Startnr: 2
    Förare: Camilla Dahlberg
    Hund: Turbulens Bolero
    Ras: Belgisk vallhund/Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,03
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 38
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 2 Totaltid: 06:36,19
    Startnr: 15
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Goldenretriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,19
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 01:21,53
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:19,47
  • Placering: 39
    Yvonne Kekkonen & Kellie
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 2 Totaltid: 07:01,88
    Startnr: 4
    Förare: Yvonne Kekkonen
    Hund: Grålötens Kellie Kanel Knäcke
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,45
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:09,43
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 40
    Birgitta Håbäck & Grey
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 2 Totaltid: 07:25,47
    Startnr: 1
    Förare: Birgitta Håbäck
    Hund: Björnåns G Grey
    Ras: Irländsk Röd Setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,17
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:03,30
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 41
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 54 Totalfel: 3 Totaltid: 07:27,73
    Startnr: 36
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:27,73
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 42
    Anita Kennerfalk & Ella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:43,63
    Startnr: 55
    Förare: Anita Kennerfalk
    Hund: Encos Elvira
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 43
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:52,86
    Startnr: 17
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labbe
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,86
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 44
    Linda Ivarsson & Dennis
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 2 Totaltid: 08:39,41
    Startnr: 34
    Förare: Linda Ivarsson
    Hund: Li Line's Dreams Of Stardom
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 45
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 3 Totaltid: 07:50,56
    Startnr: 28
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 46
    Eivor Skoger & Saffi
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 0 Totaltid: 06:37,89
    Startnr: 24
    Förare: Eivor Skoger
    Hund: Biley’s Shogun Fujiko Sama
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,56
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 01:35,09
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:49,24
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 47
    Susanne Eriksson & Enzo
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 9 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 5
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Flushpoint what an original
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 48
    Maria Blomberg & Yin
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 2 Totaltid: 08:40,20
    Startnr: 8
    Förare: Maria Blomberg
    Hund: Yin
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,20
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 49
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 0 Totaltid: 08:15,12
    Startnr: 16
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 50
    Rita Ohlson & Nimrod
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 4 Totaltid: 08:04,44
    Startnr: 19
    Förare: Rita Ohlson
    Hund: J C.I.B.Birkhahn Nimrod
    Ras: Korthårig Vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,44
  • Placering: 51
    Michaela Sandgren & Pax
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 4 Totaltid: 08:51,49
    Startnr: 20
    Förare: Michaela Sandgren
    Hund: Herding Instinct's Pax Pakkanen
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:21,49
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 52
    Elin Albertsson & Olle
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 2 Totaltid: 08:40,29
    Startnr: 22
    Förare: Elin Albertsson
    Hund: Leringens Hacke
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 02:20,87
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 01:49,42
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 53
    Charlotte Bostedt & Charlie
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 2 Totaltid: 08:42,76
    Startnr: 27
    Förare: Charlotte Bostedt
    Hund: Skogsglädjens Lord Of Happiness
    Ras: Fieldspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,76
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 54
    Elin Rosén & Nova
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 2 Totaltid: 08:54,65
    Startnr: 3
    Förare: Elin Rosén
    Hund: Nova
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,65
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 55
    Ann-Sofie Ljung & Robin Hood
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 08:39,94
    Startnr: 18
    Förare: Ann-Sofie Ljung
    Hund: Higher And Higher Robin Hood
    Ras: Irländsk Röd Setter
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,26
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:18,68
  • Placering: 56
    Carin Ahlstedt & Zelma
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 13
    Förare: Carin Ahlstedt
    Hund: AlphasGoodGirl
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 57
    Marie-Louise Andersson & OZZY
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 08:20,16
    Startnr: 29
    Förare: Marie-Louise Andersson
    Hund: Kölripans aussie book of souls
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 58
    Eva Nordh & Stormo Backans Cenny
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 09:00,00
    Startnr: 48
    Förare: Eva Nordh
    Hund: Stormo Backans Cenny
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
  • Placering: 59
    Christina Lindström & Tindra
    Totalpoäng: 17 Totalfel: 4 Totaltid: 08:31,00
    Startnr: 11
    Förare: Christina Lindström
    Hund: Törnskogens Grace Kelly
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 2
    Tid: 02:01,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00