Fjällsniffen TSM 2018-07-29 Tänndalen

Arrangör: Västra Härjedalens Brukshundkl
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Blom Domare 3: Maria Gabrielsson Domare 4: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Lotta Castell & Yippo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:09,76
    Startnr: 28
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Yazz
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,01
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,56
  • Placering: 2
    Anna Pehrs & Alice
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 05:12,02
    Startnr: 34
    Förare: Anna Pehrs
    Hund: Blackbound Willow
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,39
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,17
  • Placering: 3
    Therese H Lundberg & Elsa
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 2 Totaltid: 07:31,18
    Startnr: 38
    Förare: Therese H Lundberg
    Hund: Domestic Dark Driving Miss Daisy
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,31
  • Placering: 4
    Helena Forsström-Larsson & Brizzie
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:10,96
    Startnr: 37
    Förare: Helena Forsström-Larsson
    Hund: Meabbies Brizzie
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,89
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,42
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,65
  • Placering: 5
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:20,08
    Startnr: 29
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack russel terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,45
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,63
  • Placering: 6
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 06:46,22
    Startnr: 45
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,96
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,81
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,45
  • Placering: 7
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:04,12
    Startnr: 26
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,64
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,18
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,30
  • Placering: 8
    Ann-Louise Ryrvik & Zack
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 07:37,13
    Startnr: 15
    Förare: Ann-Louise Ryrvik
    Hund: Truxelis Zack
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,01
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,15
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 1 Totaltid: 07:09,47
    Startnr: 30
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,24
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,23
  • Placering: 10
    Lennart Jacobsson & Hassan
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 2 Totaltid: 06:19,75
    Startnr: 35
    Förare: Lennart Jacobsson
    Hund: Zebulons Boomerang Bay
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,76
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,85
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,14
  • Placering: 11
    Linnea Eklund & Janis
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 0 Totaltid: 08:25,56
    Startnr: 25
    Förare: Linnea Eklund
    Hund: Janis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,04
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,52
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 12
    Marie Larsson & Amber
    Totalpoäng: 77 Totalfel: 2 Totaltid: 07:23,84
    Startnr: 2
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Chappleline Sweet Amber
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,28
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,56
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Madeleine Ulin & Agge
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 07:32,41
    Startnr: 7
    Förare: Madeleine Ulin
    Hund: Bling'z Agate
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,15
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:09,26
  • Placering: 14
    Kajsa Abrahamsson & Fina
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 09:10,98
    Startnr: 24
    Förare: Kajsa Abrahamsson
    Hund: Fina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:11,57
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:59,41
  • Placering: 15
    Marie Larsson & Malte
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 07:40,83
    Startnr: 27
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Björshults Frid & Fröjd
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,71
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 08:12,28
    Startnr: 5
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,28
  • Placering: 17
    Rita Ohlson & Rossa
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 1 Totaltid: 07:28,07
    Startnr: 21
    Förare: Rita Ohlson
    Hund: Birkhahn Baronesse
    Ras: Korthårig vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,03
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,04
  • Placering: 18
    Marlene Hörnlund & Stubbur
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 06:15,99
    Startnr: 41
    Förare: Marlene Hörnlund
    Hund: Usemade Quick and Handsome
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,02
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,97
  • Placering: 19
    Jessica Jonsson & GW
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 07:34,61
    Startnr: 31
    Förare: Jessica Jonsson
    Hund: GW
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,03
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,58
  • Placering: 20
    Tony Krigh & Jonky
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 5 Totaltid: 07:04,23
    Startnr: 39
    Förare: Tony Krigh
    Hund: Försvarsmaktens Jonky IV
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,79
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:15,44
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Birgitta Melin & Loxie
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 09:16,31
    Startnr: 14
    Förare: Birgitta Melin
    Hund: Loxia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,31
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 0 Totaltid: 08:24,58
    Startnr: 19
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,80
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Carina Ekström & Harry
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 08:03,25
    Startnr: 10
    Förare: Carina Ekström
    Hund: Atomos Har Fattat Galoppen
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Anneli Eriksson & Luna
    Totalpoäng: 59 Totalfel: 2 Totaltid: 09:05,94
    Startnr: 40
    Förare: Anneli Eriksson
    Hund: Gun Lake Do La La La
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:35,94
  • Placering: 25
    Yvonne Höglund & Bubbel
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 08:45,93
    Startnr: 20
    Förare: Yvonne Höglund
    Hund: Sheepeye's Sparkling Red Flare
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,93
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Sue Eriksson & Porques Essi
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 3 Totaltid: 08:18,07
    Startnr: 33
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Porques Essi
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,07
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Anna Finnes & Messi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 09:13,26
    Startnr: 4
    Förare: Anna Finnes
    Hund: Faniloharoos Yankee-Doodle
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,26
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 0 Totaltid: 08:27,50
    Startnr: 11
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,50
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Karin Haugland & Britta
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 08:39,73
    Startnr: 12
    Förare: Karin Haugland
    Hund: Eaglebess Freddy
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,73
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Katarina Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 2 Totaltid: 08:58,99
    Startnr: 16
    Förare: Katarina Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,99
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Ingela Markström & Amy
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 4 Totaltid: 08:46,21
    Startnr: 13
    Förare: Ingela Markström
    Hund: Amy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,21
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Hans Nilsson & Nemo
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 0 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 18
    Förare: Hans Nilsson
    Hund: Springer Nova's Nemo Of Deye
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Rikako Fujita & Lacko
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 3
    Förare: Rikako Fujita
    Hund: Curly Cottage Othello
    Ras: Curly Coated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Mariana Gretener & Viggo
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 2 Totaltid: 08:48,26
    Startnr: 42
    Förare: Mariana Gretener
    Hund: Hunter's Moonlight Fying Viggo
    Ras: Nova Scotia Dock Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:18,26
  • Placering: 35
    Marie Louise Bondeson & Tyra
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 36
    Förare: Marie Louise Bondeson
    Hund: Juniper med Buller å Bång
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Eva Holmgren & Filippa
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 1
    Förare: Eva Holmgren
    Hund: FM Filipina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Ulrika Carlsson & Arvo
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 4 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 23
    Förare: Ulrika Carlsson
    Hund: Valkohampaan Arvotavara
    Ras: Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Carina Berglund & Cola
    Totalpoäng: 28 Totalfel: 0 Totaltid: 09:12,01
    Startnr: 22
    Förare: Carina Berglund
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:43,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:28,45
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Marie Wiklund & Lurven
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 17
    Förare: Marie Wiklund
    Hund: Lurven
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Anicka Fernström & Alice
    Totalpoäng: 24 Totalfel: 4 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 43
    Förare: Anicka Fernström
    Hund: Alice
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 41
    Veronica Bonell & Texas
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 6
    Förare: Veronica Bonell
    Hund: Anemicos Texas
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 42
    Anna Pettersson & Jacky
    Totalpoäng: 23 Totalfel: 7 Totaltid: 09:19,88
    Startnr: 8
    Förare: Anna Pettersson
    Hund: Vitahotellets Patrik Puka
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:49,88
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 7
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 43
    Ove Lind & Lee
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 9
    Förare: Ove Lind
    Hund: Rockdove's Sparkling Life
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 44
    Yvonne Fång & Lycka
    Totalpoäng: 12 Totalfel: 6 Totaltid: 09:30,00
    Startnr: 44
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden's Lycka
    Ras: Berger Des Pyrénées À Poil Long
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00