Lane Nosen TSM 2020-08-02 Uddevalla

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Signeröds Hundcenter

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Elisabeth Ekland Domare 2: Susanne Lindberg

  • Placering: 1
    Daniel Hansson & Soya
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:51,35
    Startnr: 25
    Förare: Daniel Hansson
    Hund: Seaspirit Gull
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,35
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,72
    SSE
  • Placering: 2
    Alma Ohlin & Lucky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:52,51
    Startnr: 17
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Leringen's Tessla
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,53
  • Placering: 3
    Karin Bojnert & Pixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,42
    Startnr: 38
    Förare: Karin Bojnert
    Hund: Flatterhaft Be-A-Bat
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,91
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,85
  • Placering: 4
    Emma hansson & Raffe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,84
    Startnr: 31
    Förare: Emma hansson
    Hund: Sugarwind's Spotted Tail
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,96
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,91
  • Placering: 5
    Andrea Kristoffersson & Nikki
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,35
    Startnr: 36
    Förare: Andrea Kristoffersson
    Hund: Little Frogs Lupi Reali
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,38
  • Placering: 6
    Anette Frosch & KAZAI
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,44
    Startnr: 18
    Förare: Anette Frosch
    Hund: Royalty Rocks Noble Kazai
    Ras: Rhodesian ridgeback
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,78
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,28
    SSE
  • Placering: 7
    Lena-Maria Nilsson & Mach
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:11,85
    Startnr: 28
    Förare: Lena-Maria Nilsson
    Hund: Lundecock´s Electric Charge
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,16
  • Placering: 8
    Krista Luukkonen & Zhiro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:17,74
    Startnr: 29
    Förare: Krista Luukkonen
    Hund: Frostflake’s Zuper Zorro
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,12
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,28
  • Placering: 9
    Camilla Hellberg & Milla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:34,26
    Startnr: 42
    Förare: Camilla Hellberg
    Hund: Östra Greda Night Owl
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,96
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,09
  • Placering: 10
    Mimmi Winskog & Isa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:57,54
    Startnr: 32
    Förare: Maria Winskog
    Hund: Kullhagas E Tussie From Kira
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,68
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,85
  • Placering: 11
    Pernilla Olsen & Dolly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:53,09
    Startnr: 3
    Förare: Pernilla Olsen
    Hund: Dolly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,84
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,25
  • Placering: 12
    Carina Larsson & Nero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:28,04
    Startnr: 24
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Viltskräckens Gf Satan-Baltia
    Ras: Tysk Jaktterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,88
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:05,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,56
  • Placering: 13
    Helen Wiland & Einar
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:47,01
    Startnr: 41
    Förare: Helen Wiland
    Hund: Mally-Bo's King of our Days
    Ras: Dvärgschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,72
  • Placering: 14
    Elin Jarlsnäs & Hallie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:58,59
    Startnr: 20
    Förare: Elin Jarlsnäs
    Hund: Shimrökens Toffe Apple
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:25,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,68
  • Placering: 15
    Mariel Andersson & Essi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:52,88
    Startnr: 34
    Förare: Mariel Andersson
    Hund: Crusea's Yippee Yvette
    Ras: Pudel, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,07
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Charlotte Hällstig & Bosse
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:54,21
    Startnr: 8
    Förare: Charlotte Hällstig
    Hund: Flatterhaft Carlsberg
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
  • Placering: 17
    Marita Lundström & Truxelis Brak-Skiten
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:13,94
    Startnr: 27
    Förare: Marita Lundström
    Hund: Truxelis Brak-Skiten
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,13
  • Placering: 18
    Lena Nyman & Lycka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:10,06
    Startnr: 15
    Förare: Lena Nyman
    Hund: Gullmola Black Diamond
    Ras: Saluki
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,53
  • Placering: 19
    Erik Lundin & Ebba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:29,71
    Startnr: 14
    Förare: Erik Lundin
    Hund: Shihrott'z Exklusive Mercedes
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,21
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:47,88
    SSE
  • Placering: 20
    Johanna Juntti & Izaac
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:19,56
    Startnr: 16
    Förare: Johanna Juntti
    Hund: DeepEyes Live Long & Prosper VII
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Sofia Thorell & Zorro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 06:24,58
    Startnr: 1
    Förare: Sofia Thorell
    Hund: Sagaris Splendid Zorro
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,15
  • Placering: 22
    Birgitta Wenzer & Queenie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:16,78
    Startnr: 37
    Förare: Birgitta Wenzer
    Hund: Queenofhearts
    Ras: Släthårig foxterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,50
  • Placering: 23
    Yvonne Hemmingsson & Yoop
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:43,95
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne Hemmingsson
    Hund: Trigger Just In Time
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,63
  • Placering: 24
    Martina Carlson & Everics Calvadoz
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:01,25
    Startnr: 2
    Förare: Martina Carlson
    Hund: Everics Calvadoz
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,09
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,25
  • Placering: 25
    Malin Ekström & Ceasar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:14,01
    Startnr: 23
    Förare: Malin Ekström
    Hund: Ceasar
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,66
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Malin Johansson & Kajsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:30,94
    Startnr: 12
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Eel Garden’s Sweet Candy
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,32
  • Placering: 27
    Kim Gunnerud & Zorro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:06,32
    Startnr: 13
    Förare: Kim Gunnerud
    Hund: Staffe Anstalten At The Gates
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,66
  • Placering: 28
    Linda Ryman & Hybris
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:07,78
    Startnr: 35
    Förare: Linda Ryman
    Hund: Hirkaho's Dragon Lady
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,97
  • Placering: 29
    Lena Johansson & Silogårdens Ninja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:19,56
    Startnr: 40
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Silogårdens Ninja
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,06
  • Placering: 30
    Helena Kjellander & Ådi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:48,88
    Startnr: 11
    Förare: Helena Kjellander
    Hund: Swede Sun's Classe
    Ras: Basset hound
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:39,07
    SSE
  • Placering: 31
    Jeanette Stark & Leo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:54,32
    Startnr: 39
    Förare: Jeanette Stark
    Hund: Blacksmith Hill One and Only
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:19,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,88
  • Placering: 32
    Lena Vannas Löfqvist & Zimone
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:51,31
    Startnr: 21
    Förare: Lena Vannas Löfqvist
    Hund: Guldlövets Victoria-Zimone Caloria
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,12
  • Placering: 33
    Monica Andreasson & Chippen
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 07:44,56
    Startnr: 19
    Förare: Monica Andreasson
    Hund: Rednal Hero Hunter
    Ras: Kromfohrländer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:25,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,16
  • Placering: 34
    Eva Boberg & Liw
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 4 Totaltid: 07:29,65
    Startnr: 7
    Förare: Eva Boberg
    Hund: Wästborders Bright Eyes
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:21,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,18
  • Placering: 35
    Jessica Grönvall & Bixa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:36,43
    Startnr: 30
    Förare: Jessica Grönvall
    Hund: Chêne Colline's frostiq forrest
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,90
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,53
  • Placering: 36
    Lotta Johansson & Elton
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:41,28
    Startnr: 10
    Förare: Lotta Johansson
    Hund: Soul to Soul Elton Emporio
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,50
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Annika Johansson & Barry
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:26,41
    Startnr: 4
    Förare: Annika Johansson
    Hund: Barry
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,32
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,09
  • Placering: 38
    Camilla Berni & YODA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:25,69
    Startnr: 26
    Förare: Camilla Berni
    Hund: Royalty Rocks Bolt
    Ras: Bracco italiano
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Eva Thorell & Zessa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:50,93
    Startnr: 6
    Förare: Eva Thorell
    Hund: Sagaris Splendid Zessa
    Ras: Chihuahua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Gunnar Bexell & Eda
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:56,00
    Startnr: 22
    Förare: Gunnar Bexell
    Hund: Silogårdens Eda
    Ras: Beauceron
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,62
  • Placering: 41
    Anna Ponner & Putte
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:58,13
    Startnr: 5
    Förare: Anna Ponner
    Hund: Putte
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:54,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,56
  • Placering: 42
    Anette Hagevåg & Lotus
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 9 Totaltid: 08:13,94
    Startnr: 9
    Förare: Anette Hagevåg
    Hund: Lotus
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 03:00,00