TSM 2019-10-12 Örkelljunga

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Adam Hübinette Domare 2: Birgitta Sondell

  • Placering: 1
    Sofia Olsson & Glenn
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 06:30,60
    Startnr: 13
    Förare: Sofia Olsson
    Hund: Skovfarmen's Brown Nooroo NoName
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:38,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,32
  • Placering: 2
    Anne Larsen & Risse
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 09:11,94
    Startnr: 5
    Förare: Anne Larsen
    Hund: Curie
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,82
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,50
  • Placering: 3
    Meri Snellman & Zero
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 2 Totaltid: 06:59,65
    Startnr: 11
    Förare: Meri Snellman
    Hund: Orkanens Znille Zting
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,46
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,31
    SSE
  • Placering: 4
    Anna-Karin Loberg & Gunnar
    Totalpoäng: 88 Totalfel: 2 Totaltid: 07:23,37
    Startnr: 29
    Förare: Anna-Karin Loberg
    Hund: Sjöråets Meteorit
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,18
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,22
  • Placering: 5
    Torben Zimmermann & Karla
    Totalpoäng: 87 Totalfel: 0 Totaltid: 06:53,44
    Startnr: 24
    Förare: Torben Zimmermann
    Hund: Cockerlunden vote for me
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,94
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,41
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,09
  • Placering: 6
    Maria Alzen-Kristiansson & Annie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:19,47
    Startnr: 41
    Förare: Maria Alzen-Kristiansson
    Hund: XHOUSE XTRA
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,00
  • Placering: 7
    Malin Jönsson & Melvin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 11:37,48
    Startnr: 19
    Förare: Malin Jönsson
    Hund: Järabackens Lipton
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,10
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,38
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 8
    Fredrika Jonasson & Chi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 12:04,14
    Startnr: 3
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Chi Chi
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,10
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,63
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:45,41
  • Placering: 9
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:12,59
    Startnr: 6
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av Ella
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,72
  • Placering: 10
    Lise Bach & Tilde
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:17,18
    Startnr: 36
    Förare: Lise Bach
    Hund: Tilde
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:26,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,71
  • Placering: 11
    Åsa Liderfors Verlage & Gin
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:30,29
    Startnr: 17
    Förare: Åsa Liderfors Verlage
    Hund: Havrevingens Gin
    Ras: Hollandse herdershond, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:36,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,35
  • Placering: 12
    Beatrice Palm & Nelly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:34,18
    Startnr: 10
    Förare: Beatrice Palm
    Hund: Jewel´s White´s Dancing Queen Nelly
    Ras: Samojedhund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,81
  • Placering: 13
    Eva Cajhagen & Dana
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 08:49,27
    Startnr: 20
    Förare: Eva Cajhagen
    Hund: Australian Mates Dana
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:36,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,25
  • Placering: 14
    Elisabeth Ekeroth & Judith
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 09:13,88
    Startnr: 39
    Förare: Elisabeth Ekeroth
    Hund: Ammiellas Judith Prinsessa Af Veum
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,94
  • Placering: 15
    Ingela Larsson Kindeland & Walle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 10:27,20
    Startnr: 28
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockergold Life is good
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,19
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:04,19
  • Placering: 16
    Åsa Persson & Dixie
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 2 Totaltid: 08:33,54
    Startnr: 16
    Förare: Åsa Persson
    Hund: Dixie
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,13
  • Placering: 17
    Erica Johansson & Noora
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 2 Totaltid: 09:35,09
    Startnr: 34
    Förare: Erica Johansson
    Hund: Cockett's Pärla
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,53
  • Placering: 18
    Amalie Kristiansen & Yatzy
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 0 Totaltid: 10:59,12
    Startnr: 23
    Förare: Amalie Kristiansen
    Hund: Dreamcatcher´s Astorid Belt
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,53
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:01,59
  • Placering: 19
    Kerstin Lydeen & Luna
    Totalpoäng: 70 Totalfel: 2 Totaltid: 08:01,37
    Startnr: 12
    Förare: Kerstin Lydeen
    Hund: Sjösvängens Lyckorus
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:51,00
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 01:13,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,65
  • Placering: 20
    Eva Dalentoft & Molle
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 2 Totaltid: 08:14,78
    Startnr: 8
    Förare: Eva Dalentoft
    Hund: Molle
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,03
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,75
  • Placering: 21
    Susanne Lindros & Hugo
    Totalpoäng: 63 Totalfel: 5 Totaltid: 09:56,98
    Startnr: 18
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Sallsix Daddy DJ
    Ras: Dvärgschnauzer s/s
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:57,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,66
  • Placering: 22
    Robert Werner & Minni
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 08:47,18
    Startnr: 14
    Förare: Robert Werner
    Hund: Gundais Minni
    Ras: Working kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,87
  • Placering: 23
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 09:26,03
    Startnr: 21
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,84
  • Placering: 24
    Lisa Johansson & Affe
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 10:23,69
    Startnr: 15
    Förare: Lisa Johansson
    Hund: Affe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,28
  • Placering: 25
    Lisbeth Pedersen & Vanessa
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 2 Totaltid: 12:44,10
    Startnr: 31
    Förare: Lisbeth Pedersen
    Hund: VALPGLÄNTANS Vanessa
    Ras: Bichon Havanaise
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:44,10
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Heléne Olsson & Alfons
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 4 Totaltid: 08:26,57
    Startnr: 25
    Förare: Heléne Olsson
    Hund: Goldfashion Beauty and the best
    Ras: Golden retriver
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,13
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,44
  • Placering: 27
    Marie Nilsson & Ella
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 2 Totaltid: 12:48,85
    Startnr: 9
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Stately Star Sunny Rays
    Ras: cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 28
    Maria Mellblom Larsson & Wasabi
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 4 Totaltid: 12:39,31
    Startnr: 32
    Förare: Maria Mellblom Larsson
    Hund: Rondevu For Your Eyes Only
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 01:39,31
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 17
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 29
    Sara Wiberg & Helge
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 12:10,69
    Startnr: 4
    Förare: Sara Wiberg
    Hund: Magnarpstrands Kasper
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,69
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 30
    Elisabeth Frank & Dixon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 09:21,09
    Startnr: 38
    Förare: Elisabeth Frank
    Hund: Mariesens Dixon
    Ras: Riesenschnautzer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:43,03
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,06
  • Placering: 31
    Kerstin Rörstam & Micke
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 35
    Förare: Kerstin Rörstam
    Hund: Aagerups Micke Mackmyra
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 32
    Margrete Jacobsen & Mille
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 12:07,53
    Startnr: 2
    Förare: Margrete Jacobsen
    Hund: McMarra's Game on Solitair
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 03:07,53
  • Placering: 33
    Mia Sandström & Vera
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 4 Totaltid: 12:16,56
    Startnr: 37
    Förare: Marie Sandström
    Hund: Tibouchinas Elisa Embrace
    Ras: Manchesterterrier
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,56
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    BIRGITTA VIKSTRÖM & Zigge
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 6 Totaltid: 10:10,44
    Startnr: 33
    Förare: BIRGITTA VIKSTRÖM
    Hund: Vildandens Switch af Pixboot
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,44
    SSE
  • Placering: 35
    Amelie Celander & Wille
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 4 Totaltid: 10:42,25
    Startnr: 27
    Förare: Amelie Celander
    Hund: Burningstep's Dragonfly
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 8
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,25
  • Placering: 36
    Bodil Lundell & Allan
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 4 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 40
    Förare: Bodil Lundell
    Hund: Al Capone
    Ras: Petit Brabancon
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 17
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Erika Dahl & Ghost
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 7 Totaltid: 11:37,10
    Startnr: 30
    Förare: Erika Dahl
    Hund: Kozagans Ghost
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 17
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,10
  • Placering: 38
    David Karlsson & Sally
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 6 Totaltid: 11:26,96
    Startnr: 22
    Förare: David Karlsson
    Hund: Doris
    Ras: Jack Russell
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:26,96
  • Placering: 39
    Helen Ljunggren & Liz
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 26
    Förare: Helen Ljunggren
    Hund: Kråkeberga gårds Blacklist
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 40
    Jeannett Corfitsen & Sunshine
    Totalpoäng: 24 Totalfel: 7 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 7
    Förare: Jeannett Corfitsen
    Hund: Leading Angels Spiritual Mentor
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00