TSM 2018-05-01 Gnesta

Arrangör: Gnesta-Trosa Brukshundklubb
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Thomas Lind Domare 2: Lotta Bauer Domare 3: Maria Gabrielsson Domare 4: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Linda Bodin & Ester
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 3 Totaltid: 04:07,03
    Startnr: 46
    Förare: Linda Bodin
    Hund: Lillaing´s Fnittra
    Ras: phaléne
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,33
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:59,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,18
  • Placering: 2
    Liselotte Tärning & Alba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:50,66
    Startnr: 34
    Förare: Liselotte Tärning
    Hund: La Gottis Calina
    Ras: Lagotto Romangolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,60
  • Placering: 3
    Anna Mattsson & Solo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:27,86
    Startnr: 47
    Förare: Anna Mattsson
    Hund: Conover's Solo on the top
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,90
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,18
  • Placering: 4
    Jenny Mild & Diego
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:04,39
    Startnr: 15
    Förare: Jenny Mild
    Hund: Sagalyckans Dropkick Diego
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 5
    Helene Apelqvist & Cleo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:19,31
    Startnr: 6
    Förare: Helene Apelqvist
    Hund: Sheepeye's Milky Black Isola
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,16
  • Placering: 6
    Linda Löfberg & Ture
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:09,50
    Startnr: 31
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker's Torres
    Ras: Engelsk cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,16
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,72
  • Placering: 7
    Eva Björk & Raska
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:23,13
    Startnr: 28
    Förare: Eva Björk
    Hund: Örnnästets Raska
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,62
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,54
  • Placering: 8
    Susanne Jälkemo & Myran
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:21,40
    Startnr: 4
    Förare: Susanne Jälkemo
    Hund: Flashdance little miss Sunshine 'My
    Ras: Engelsk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,68
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,75
  • Placering: 9
    Sirpa Lindberg & Julia
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:08,13
    Startnr: 36
    Förare: Sirpa Lindberg
    Hund: Sunny-Hill's Just a Star
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,79
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,34
  • Placering: 10
    Sandra Jarlö & Rolfdotters Azlan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 03:51,85
    Startnr: 10
    Förare: Sandra Jarlö
    Hund: Rolfdotters Azlan
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,38
  • Placering: 11
    Mia Cangren Malmberg & Inka
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 05:03,54
    Startnr: 9
    Förare: Mia Cangren Malmberg
    Hund: Aspirant's Inka
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,10
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:31,44
  • Placering: 12
    Frida Holst-Pettersson & Rejsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 06:07,99
    Startnr: 32
    Förare: Frida Holst-Pettersson
    Hund: Red Yakka's Mango
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,89
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:31,10
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 13
    Anna Nahlbom & Madicken
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:29,20
    Startnr: 5
    Förare: Anna Nahlbom
    Hund: Happy Pearls Fairy Tale of Madicken
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,01
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,19
  • Placering: 14
    Maria Thiman & Aska
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:46,21
    Startnr: 17
    Förare: Maria Thiman
    Hund: Källstugans Aska
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,86
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,35
  • Placering: 15
    Emma Hammar & Rue
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:47,58
    Startnr: 26
    Förare: Emma Hammar
    Hund: Nikkitorpets Miss Brown
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,42
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,16
  • Placering: 16
    Anette Hagman & Flinga
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:53,60
    Startnr: 12
    Förare: Anette Hagman
    Hund: Emenems Flinga
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,35
  • Placering: 17
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:30,13
    Startnr: 1
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,16
  • Placering: 18
    Susanne Caldemar & Ella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:37,83
    Startnr: 33
    Förare: Susanne Caldemar
    Hund: Ducktollers Stracciatella McSpike
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,89
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,94
  • Placering: 19
    Eva Bergenhill & Neil
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:28,44
    Startnr: 43
    Förare: Eva Bergenhill
    Hund: Geltman's The Eagle Has Landed
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,91
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,53
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Annica Rinaldo & Prima
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:48,40
    Startnr: 45
    Förare: Annica Rinaldo
    Hund: New Story Prima
    Ras: Belgisk vallhund Tervuen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:52,25
  • Placering: 21
    Susanna parviainen & Essie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:59,49
    Startnr: 13
    Förare: Susanna Parviainen
    Hund: Swefarms festliga Essie
    Ras: Dansk svenskgårdshund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,67
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,82
  • Placering: 22
    Beatrice Bergqvist & Caramia
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:55,13
    Startnr: 18
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Ärtvickans ärtiga Caramia
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,13
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Eva-Lotta Ringius & Karat
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:23,32
    Startnr: 27
    Förare: Eva-Lotta Ringius
    Hund: Eldsjälens Makes People Talk
    Ras: Belgisk Vallhund Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,32
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Anna Westerberg & Nelli
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:27,22
    Startnr: 42
    Förare: Anna Westerberg
    Hund: Jejmic's Ulleternell
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Kristina Mattsson & Saffi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 25
    Förare: Kristina Mattsson
    Hund: POMPECA’S BLUE SAPPHIRE QUARRY
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Irene Johansson & Zappo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 06:43,50
    Startnr: 24
    Förare: Irene Johansson
    Hund: Birdcherrys Nicholas Cage
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,50
  • Placering: 27
    Caroline Svärd & Viper
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 05:44,35
    Startnr: 3
    Förare: Caroline Svärd
    Hund: Lizzroys Viper
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,35
  • Placering: 28
    Catherine Andersson & Xanto
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 05:58,85
    Startnr: 37
    Förare: Catherine Andersson
    Hund: Easy Lover of Mine
    Ras: Australien Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,85
  • Placering: 29
    Rose-Marie Kristensen & Fay
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:35,75
    Startnr: 2
    Förare: Rose-Marie kristensen
    Hund: Mongrel’s Cuddles
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,75
  • Placering: 30
    Lise-Lotte Vestblad & Älskebos Liz
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:37,87
    Startnr: 39
    Förare: Lise-Lotte Vestblad
    Hund: Älskebos Liz
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,87
  • Placering: 31
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:18,60
    Startnr: 41
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,60
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Anne Fahlcrantz & Norris
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:24,22
    Startnr: 19
    Förare: Anne Fahlcrantz
    Hund: Molecularis Dusseldorf
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,22
  • Placering: 33
    Helene Wendel & Kuai Le Gou's Callister
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 07:29,82
    Startnr: 23
    Förare: Helene Wendel
    Hund: Kuai Le Gou's Callister
    Ras: Tibetansk Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,82
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Johanna Andrae & Hampus
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 05:58,94
    Startnr: 38
    Förare: Johanna Andrae
    Hund: Tans & Tins Prince Pansy
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,94
  • Placering: 35
    Maria Olivemark & Etna
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:49,59
    Startnr: 16
    Förare: Maria Olivemark
    Hund: Capa tosta queen of the night
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,59
  • Placering: 36
    Amanda Winblad von Walter & Golden Whip HD's Princess Pearl
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 06:38,94
    Startnr: 11
    Förare: Amanda Winblad von Walter
    Hund: Golden Whip HD's Princess Pearl
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:08,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 07:06,43
    Startnr: 30
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Veronica Leijdt & Gripen Nightwish Nacho
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 05:43,19
    Startnr: 8
    Förare: Veronica Leijdt
    Hund: Gripen Nightwish Nacho
    Ras: Prazsky Krysarik
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:11,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,47
  • Placering: 39
    Elisabeth Andersson & Flisan
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 8 Totaltid: 06:18,54
    Startnr: 22
    Förare: Elisabeth Andersson
    Hund: Imperies Felicia Fiore
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,54
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Carola Lindh & Lilo
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 14
    Förare: Carola Lindh
    Hund: Capa Tosta Lupetta
    Ras: American Staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Susan Hanserkers & Akinnaz Xcellent Mizar
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 20
    Förare: Susan Hanserkers
    Hund: Akinnaz Xcellent Mizar
    Ras: pumi
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 5 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 44
    Förare: Carina Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 29
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 43
    Stefan Borell & Ninja
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 35
    Förare: Stefan borell
    Hund: Musical’s tears in heaven
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 7
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 45
    Pia Bejbom & Manne
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 7 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 21
    Förare: Pia Bejbom
    Hund: Sänningegårdens Manne Mångubbe
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 47
    Anette Björkman Bergström & Flipper
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 40
    Förare: Anette Björkman Bergström
    Hund: Skärgårdslamms Flipper
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00